Tanie loty Polska - Belgia od 13 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Belgia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Belgia
Najkrótszy czas lotu2h 10minNajszybszy lot Polska-Belgia zajmuje 2h 10min.
Loty bezpośredniepon, wt i śrBezpośrednie loty Polska-Belgia – poniedziałek, wtorek i środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Belgia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Belgia?

Ryanair

Brussels Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Belgia.

Która trasa podróży Polska – Belgia jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Bruksela-Charleroi

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Bruksela-Charleroi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Belgia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Belgia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Belgia, zmieniając zakładki
Ryanair
14 sty
KRK09:55Kraków Balice
2h 00min
CRL11:55Bruksela-Charleroi
16 sty
CRL03:55Bruksela-Charleroi
1h 55min
KRK05:50Kraków Balice
Wizz Air
23 sty
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 10min
CRL09:40Bruksela-Charleroi
30 sty
CRL10:15Bruksela-Charleroi
1h 55min
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
20 gru
WMI15:40Warszawa Modlin
2h 10min
CRL17:50Bruksela-Charleroi
3 sty
CRL13:20Bruksela-Charleroi
1h 55min
WMI15:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
10 gru
WRO03:40Wrocław-Strachowice
5h 05min
1 przesiadka
CRL08:45Bruksela-Charleroi
11 gru
CRL08:50Bruksela-Charleroi
1h 45min
WRO10:35Wrocław-Strachowice
Ryanair
11 sty
WRO07:40Wrocław-Strachowice
1h 45min
CRL09:25Bruksela-Charleroi
15 sty
CRL08:50Bruksela-Charleroi
1h 45min
WRO10:35Wrocław-Strachowice
Wizz Air
8 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 10min
CRL09:40Bruksela-Charleroi
10 gru
CRL10:15Bruksela-Charleroi
1h 55min
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Belgia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Belgia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
4 gru
WRO11:00Wrocław-Strachowice
1h 45min
CRL12:45Bruksela-Charleroi
Wizz Air
13 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 10min
CRL09:40Bruksela-Charleroi
Kilka linii lotniczych
11 gru
WMI02:20Warszawa Modlin
11h 15min
1 przesiadka
CRL13:35Bruksela-Charleroi

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Belgia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Belgia
Ryanair
4 gru
WRO11:00Wrocław-Strachowice
1h 45min
CRL12:45Bruksela-Charleroi
7 gru
CRL05:30Bruksela-Charleroi
1h 45min
WRO07:15Wrocław-Strachowice
Wizz Air
3 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 10min
CRL09:40Bruksela-Charleroi
5 gru
CRL10:15Bruksela-Charleroi
1h 55min
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
5 gru
KRK17:50Kraków Balice
22h 10min
2 przesiadki
CRL16:00Bruksela-Charleroi
9 gru
CRL04:00Bruksela-Charleroi
1h 55min
KRK05:55Kraków Balice
Wizz Air
3 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 10min
CRL09:40Bruksela-Charleroi
6 gru
CRL10:15Bruksela-Charleroi
1h 55min
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
4 gru
WRO11:00Wrocław-Strachowice
1h 45min
CRL12:45Bruksela-Charleroi
7 gru
CRL05:30Bruksela-Charleroi
1h 45min
WRO07:15Wrocław-Strachowice
Wizz Air
3 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 10min
CRL09:40Bruksela-Charleroi
5 gru
CRL10:15Bruksela-Charleroi
1h 55min
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Belgia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Belgia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 74 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

wspaniała obsługa, bardzo przyjazna atmosfera, wygoda. Polecam!

1 / 7
Wizz Air
CenaOd 156 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Brussels Airlines
CenaOd 220 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
LOT
CenaOd 291 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
SAS
CenaOd 419 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Lufthansa
CenaOd 476 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
SWISS
CenaOd 551 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
KLM
CenaOd 594 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Austrian Airlines
CenaOd 652 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Belgia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Belgia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Brussels Airlines i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Belgia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bruksela
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena92 zł
Loty Kraków - Bruksela
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena104 zł
Loty Poznań - Bruksela
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena96 zł
Loty Katowice - Bruksela
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena225 zł
Loty Gdańsk - Bruksela
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena208 zł
Loty Wrocław - Bruksela
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena38 zł
Loty Łódź - Bruksela
Najkrótszy czas lotu17h 50min
Najniższa cena329 zł
Loty Lublin - Bruksela
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena292 zł
Loty Rzeszów - Bruksela
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena683 zł
Loty Wrocław - Antwerpia
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena7 756 zł
Loty Lublin - Antwerpia
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena2 884 zł
Loty Kraków - Antwerpia
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena2 267 zł

Podobne loty: Polska – Belgia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Belgia

Loty do innych miast: Belgia

Belgia to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju