Tanie loty Katowice - Lotnisko Bruksela-Charleroi od 111 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Lotnisko Bruksela-Charleroi-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Lotnisko Bruksela-Charleroi
Znaleziono najlepszą cenę778 złNajlepsza cena za lot Katowice – Lotnisko Bruksela-Charleroi znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 778 zł
Najkrótszy czas lotu11h 50minNajszybszy lot Katowice-Lotnisko Bruksela-Charleroi zajmuje 11h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Lotnisko Bruksela-Charleroi. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Bruksela-Charleroi.

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Lotnisko Bruksela-Charleroi?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Lotnisko Bruksela-Charleroi?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Katowice-Lotnisko Bruksela-Charleroi.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Lotnisko Bruksela-Charleroi

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Lotnisko Bruksela-Charleroi, zmieniając zakładki
Ryanair
4 lis
KTW08:40Katowice-Pyrzowice
21h 40min
1 przesiadka
CRL06:20Bruksela-Charleroi
7 lis
CRL16:50Bruksela-Charleroi
22h 15min
1 przesiadka
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
4 lis
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
40h 30min
2 przesiadki
CRL18:55Bruksela-Charleroi
7 lis
CRL02:30Bruksela-Charleroi
36h 35min
2 przesiadki
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
4 lis
KTW08:40Katowice-Pyrzowice
21h 40min
1 przesiadka
CRL06:20Bruksela-Charleroi
7 lis
CRL02:30Bruksela-Charleroi
36h 35min
2 przesiadki
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
11 lis
KTW07:40Katowice-Pyrzowice
21h 40min
1 przesiadka
CRL05:20Bruksela-Charleroi
15 lis
CRL16:30Bruksela-Charleroi
21h 50min
1 przesiadka
KTW14:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
8 lis
KTW06:35Katowice-Pyrzowice
22h 25min
1 przesiadka
CRL05:00Bruksela-Charleroi
13 lis
CRL01:45Bruksela-Charleroi
14h 45min
2 przesiadki
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
11 lis
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
25h 35min
2 przesiadki
CRL11:50Bruksela-Charleroi
15 lis
CRL16:30Bruksela-Charleroi
21h 50min
1 przesiadka
KTW14:20Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Lotnisko Bruksela-Charleroi w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Lotnisko Bruksela-Charleroi w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
10 lis
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
18h 20min
2 przesiadki
CRL05:00Bruksela-Charleroi
Wizz Air
1 lut
KTW02:40Katowice-Pyrzowice
24h 20min
2 przesiadki
CRL03:00Bruksela-Charleroi
Kilka linii lotniczych
1 lut
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
25h 50min
1 przesiadka
CRL09:40Bruksela-Charleroi

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Lotnisko Bruksela-Charleroi

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Lotnisko Bruksela-Charleroi z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 260 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Bruksela-Charleroi oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Bruksela-Charleroi, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Katowice-Pyrzowice – Bruksela-Charleroi – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Katowice-Pyrzowice – Bruksela-Charleroi zajmuje ok. 1031,7 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 9h 10min.


Alternatywne trasy Katowice-Lotnisko Bruksela-Charleroi

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena71 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena75 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena75 zł
Loty Kraków - Lotnisko Bruksela-Charleroi
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena99 zł
Loty Kraków - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena99 zł
Loty Katowice - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National
Najkrótszy czas lotu21h 40min
Najniższa cena197 zł

Podobne loty: Katowice – Lotnisko Bruksela-Charleroi

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Katowice – Lotnisko Bruksela-Charleroi

Belgia - loty na inne lotniska

Belgia - sprawdź loty na inne lotniska