Tanie loty Monachium - Katowice od 233 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Katowice-Monachium

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Monachium-Katowice
Znaleziono najlepszą cenę9 904 złNajlepsza cena za lot Monachium – Katowice znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 9 904 zł
Najkrótszy czas lotu11h 25minNajszybszy lot Monachium-Katowice zajmuje 11h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Monachium-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Monachium - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Katowice — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Monachium - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Monachium – Katowice są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Monachium - Katowice to Listopad. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Monachium – Katowice są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Monachium – Katowice są najtańsze?

wieczorem

Loty Monachium - Katowice są około 32% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Monachium – Katowice?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Monachium-Katowice.

Która trasa podróży Monachium – Katowice jest najtańsza?

Monachium - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Monachium - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Monachium - Katowice.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Monachium – Katowice?

44 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Monachium - Katowice to 44 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Monachium - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Monachium - Katowice, zmieniając zakładki
LOT
22 gru
MUC02:00Monachium
5h 10min
1 przesiadka
KTW07:10Katowice-Pyrzowice
5 sty
KTW13:15Katowice-Pyrzowice
14h 50min
1 przesiadka
MUC04:05Monachium
Kilka linii lotniczych
12 lis
MUC07:00Monachium
11h 25min
2 przesiadki
KTW18:25Katowice-Pyrzowice
17 lis
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
27h 00min
2 przesiadki
MUC04:45Monachium
LOT
11 lut
MUC14:45Monachium
4h 20min
1 przesiadka
KTW19:05Katowice-Pyrzowice
19 lut
KTW13:15Katowice-Pyrzowice
14h 50min
1 przesiadka
MUC04:05Monachium
LOT
20 lut
MUC04:45Monachium
14h 20min
1 przesiadka
KTW19:05Katowice-Pyrzowice
20 mar
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
14h 50min
1 przesiadka
MUC05:05Monachium
LOT
16 lis
MUC02:00Monachium
5h 10min
1 przesiadka
KTW07:10Katowice-Pyrzowice
25 lis
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
6h 00min
1 przesiadka
MUC13:55Monachium
Kilka linii lotniczych
19 lis
MUC16:20Monachium
14h 40min
1 przesiadka
KTW07:00Katowice-Pyrzowice
21 lis
KTW14:10Katowice-Pyrzowice
24h 55min
2 przesiadki
MUC15:05Monachium

Znajdź najtańsze oferty lotów Monachium - Katowice w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
5 lis
MUC08:00Monachium
11h 25min
2 przesiadki
KTW19:25Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
6 lut
MUC15:20Monachium
13h 45min
1 przesiadka
KTW05:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
5 lis
MUC17:20Monachium
17h 35min
1 przesiadka
KTW10:55Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotu last-minute Monachium – Katowice

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Monachium – Katowice
Kilka linii lotniczych
29 paź
MUC15:35Monachium
27h 25min
3 przesiadki
KTW19:00Katowice-Pyrzowice
5 lis
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
40h 00min
3 przesiadki
MUC18:25Monachium
1 181 zł
Znajdź podobne
LOT
29 paź
MUC15:35Monachium
4h 20min
1 przesiadka
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
31 paź
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
4h 10min
1 przesiadka
MUC18:25Monachium
1 599 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
MUC09:10Monachium
33h 50min
2 przesiadki
KTW19:00Katowice-Pyrzowice
31 paź
KTW06:40Katowice-Pyrzowice
23h 45min
1 przesiadka
MUC06:25Monachium
1 347 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
MUC09:10Monachium
33h 50min
2 przesiadki
KTW19:00Katowice-Pyrzowice
5 lis
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
36h 30min
3 przesiadki
MUC14:55Monachium
1 355 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 paź
MUC05:20Monachium
28h 40min
2 przesiadki
KTW10:00Katowice-Pyrzowice
5 lis
KTW10:20Katowice-Pyrzowice
17h 10min
2 przesiadki
MUC03:30Monachium
3 242 zł
Znajdź podobne
LOT
29 paź
MUC06:00Monachium
13h 55min
1 przesiadka
KTW19:55Katowice-Pyrzowice
5 lis
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
14h 50min
1 przesiadka
MUC05:05Monachium
1 682 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Monachium – Katowice

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Monachium – Katowice z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 454 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 569 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Monachium – Katowice-Pyrzowice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Monachium – Katowice-Pyrzowice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa i LOT.

  • Monachium – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Monachium – Katowice-Pyrzowice zajmuje ok. 589,8 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 4h 20min.


Alternatywne trasy Monachium-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena32 zł
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena32 zł
Loty Dortmund - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena39 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena75 zł
Loty Berlin - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena194 zł
Loty Hamburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena197 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena229 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena233 zł
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena233 zł
Loty Kolonia - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena245 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena280 zł
Loty Düsseldorf - Katowice
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena300 zł

Podobne loty: Monachium – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Monachium – Katowice