Cheap flights z Pakistanu do Polski from 1 655 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Polska-Pakistan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Pakistan-Polska

Najkrótszy czas lotu

14h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Pakistan-Polska zajmuje 14h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Pakistan-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Islamabad Intl - Lotnisko Warszawa Chopina, Lotnisko Lahaur - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Lahaur - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Pakistan - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Pakistan – Polska jest najtańsza?

Lahaur - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Lahaur - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Pakistan - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Pakistan - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Pakistan - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
8 wrz
LHE04:05Lahaur
14h 50min
1 przesiadka
WAW18:55Warszawa Chopina
15 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
20h 05min
1 przesiadka
LHE13:30Lahaur
3 687 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
29 wrz
LHE01:45Lahaur
28h 45min
2 przesiadki
WAW06:30Warszawa Chopina
28 paź
WAW15:35Warszawa Chopina
29h 40min
1 przesiadka
LHE21:15Lahaur
4 167 zł
Znajdź podobne
British Airways
6 wrz
LHE23:50Lahaur
34h 10min
2 przesiadki
WAW10:00Warszawa Chopina
14 wrz
WAW04:20Warszawa Chopina
21h 00min
2 przesiadki
LHE01:20Lahaur
4 625 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
6 wrz
LHE23:50Lahaur
17h 30min
2 przesiadki
WAW17:20Warszawa Chopina
14 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
11h 40min
1 przesiadka
LHE01:20Lahaur
4 879 zł
Znajdź podobne
Emirates
28 wrz
LHE23:30Lahaur
11h 45min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Chopina
28 paź
WAW17:25Warszawa Chopina
25h 25min
1 przesiadka
LHE18:50Lahaur
5 805 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 wrz
LHE08:45Lahaur
25h 50min
1 przesiadka
KRK10:35Kraków Balice
30 wrz
KRK08:35Kraków Balice
31h 55min
1 przesiadka
LHE16:30Lahaur
4 040 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Pakistan - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Pakistan – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways, Emirates i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
30 wrz
ISB11:55Islamabad Intl
17h 45min
2 przesiadki
WAW05:40Warszawa Chopina
1 655 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
27 paź
LHE01:45Lahaur
28h 45min
2 przesiadki
WAW06:30Warszawa Chopina
2 408 zł
Znajdź podobne
British Airways
29 wrz
ISB23:35Islamabad Intl
34h 25min
2 przesiadki
WAW10:00Warszawa Chopina
2 612 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Pakistan – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Pakistan – Polska
Emirates
19 sie
LHE05:45Lahaur
11h 05min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice
26 sie
KRK14:50Kraków Balice
10h 15min
1 przesiadka
LHE01:05Lahaur
6 852 zł
Znajdź podobne
Emirates
18 sie
LHE23:30Lahaur
11h 05min
1 przesiadka
KRK10:35Kraków Balice
26 sie
KRK14:50Kraków Balice
10h 15min
1 przesiadka
LHE01:05Lahaur
7 097 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Pakistan – Polska

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Pakistan – Polska
Turkish Airlines
29 wrz
LHE01:45Lahaur
28h 45min
2 przesiadki
WAW06:30Warszawa Chopina
28 paź
WAW15:35Warszawa Chopina
29h 40min
1 przesiadka
LHE21:15Lahaur
4 167 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
7 wrz
LHE22:25Lahaur
10h 10min
1 przesiadka
WAW08:35Warszawa Chopina
15 wrz
WAW06:25Warszawa Chopina
11h 30min
1 przesiadka
LHE17:55Lahaur
4 553 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
9 wrz
LHE22:25Lahaur
90h 40min
1 przesiadka
WAW17:05Warszawa Chopina
17 wrz
WAW06:25Warszawa Chopina
14h 50min
1 przesiadka
LHE21:15Lahaur
4 739 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Pakistan – Polska

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Pakistan – Polska
British Airways
6 wrz
LHE23:50Lahaur
34h 10min
2 przesiadki
WAW10:00Warszawa Chopina
14 wrz
WAW04:20Warszawa Chopina
21h 00min
2 przesiadki
LHE01:20Lahaur
4 625 zł
Znajdź podobne
British Airways
7 wrz
LHE23:50Lahaur
44h 05min
2 przesiadki
WAW19:55Warszawa Chopina
15 wrz
WAW04:30Warszawa Chopina
20h 50min
2 przesiadki
LHE01:20Lahaur
4 644 zł
Znajdź podobne
British Airways
28 wrz
LHE23:50Lahaur
19h 40min
2 przesiadki
WAW19:30Warszawa Chopina
28 paź
WAW14:15Warszawa Chopina
27h 55min
2 przesiadki
LHE18:10Lahaur
4 725 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Pakistan-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Islamabad - Warszawa
Najkrótszy czas lotu23h 15min
Najniższa cena5 337 zł
Loty Lahaur - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena3 687 zł

Loty podobne do tych na trasie Pakistan – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Pakistan – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Pakistan – Polska.

Loty na trasie Pakistan – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Pakistan – Polska.

Ceny lotów Pakistan – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.