Cheap flights z Manchester do Polski from 89 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 13.2
pon. 20.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Manchester

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Manchester-Polska

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najszybszy lot Manchester-Polska zajmuje 2h 05min.
Bezpośrednie loty Manchester-Polska każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Manchester - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Manchester – Polska?

Ryanair UK. Ryanair i Ryanair UK to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Manchester-Polska.

Która trasa podróży Manchester – Polska jest najtańsza?

Manchester - Wrocław-Strachowice. Wybierz trasę Manchester - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Manchester - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Manchester - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Manchester - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
11 mar
MAN03:20Manchester
2h 10min
WRO05:30Wrocław-Strachowice
14 mar
WRO11:25Wrocław-Strachowice
2h 25min
MAN13:50Manchester
Ryanair
17 mar
MAN04:30Manchester
2h 10min
POZ06:40Poznań Ławica
20 mar
POZ08:45Poznań Ławica
2h 20min
MAN11:05Manchester
Kilka linii lotniczych
11 mar
MAN02:55Manchester
4h 50min
1 przesiadka
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
14 mar
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
2h 35min
MAN06:55Manchester
Ryanair
28 lut
MAN06:50Manchester
2h 10min
WRO09:00Wrocław-Strachowice
4 mar
WRO06:55Wrocław-Strachowice
2h 25min
MAN09:20Manchester
Ryanair
8 mar
MAN10:50Manchester
2h 30min
WMI13:20Warszawa Modlin
22 mar
WMI09:45Warszawa Modlin
2h 40min
MAN12:25Manchester
Ryanair
12 mar
MAN09:10Manchester
2h 15min
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
14 mar
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
2h 35min
MAN06:55Manchester

Znajdź najtańsze oferty lotów Manchester - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Manchester – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Ryanair UK.
Ryanair
1 mar
MAN10:50Manchester
2h 30min
WMI13:20Warszawa Modlin
Ryanair UK
11 mar
MAN02:20Manchester
2h 35min
RZE04:55Rzeszów Jasionka
Kilka linii lotniczych
11 mar
MAN02:55Manchester
9h 40min
1 przesiadka
WMI12:35Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Manchester – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Manchester – Polska
Kilka linii lotniczych
16 lut
MAN13:45Manchester
13h 00min
1 przesiadka
KRK02:45Kraków Balice
19 lut
KRK01:00Kraków Balice
5h 10min
1 przesiadka
MAN06:10Manchester
Lufthansa
12 lut
MAN12:55Manchester
4h 40min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
18 lut
KRK01:00Kraków Balice
5h 10min
1 przesiadka
MAN06:10Manchester
Ryanair
15 lut
MAN03:35Manchester
13h 05min
1 przesiadka
KRK16:40Kraków Balice
16 lut
KRK15:55Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
MAN04:05Manchester
1 041 zł
Znajdź podobne
SWISS
16 lut
MAN13:45Manchester
13h 00min
1 przesiadka
KRK02:45Kraków Balice
20 lut
KRK09:30Kraków Balice
18h 35min
1 przesiadka
MAN04:05Manchester
1 050 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
15 lut
MAN08:00Manchester
23h 50min
1 przesiadka
KRK07:50Kraków Balice
20 lut
KRK09:30Kraków Balice
9h 45min
2 przesiadki
MAN19:15Manchester
1 209 zł
Znajdź podobne
Jet2
13 lut
MAN10:55Manchester
2h 40min
KRK13:35Kraków Balice
17 lut
KRK13:25Kraków Balice
2h 45min
MAN16:10Manchester
1 311 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Manchester – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Manchester – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 73 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Sympatyczna załoga

Szukaj lotów Ryanair
Ryanair UKCenaOd 194 złBezpłatne odwołanieOcena
5,5
Szukaj lotów Ryanair UK

Loty KLM: Manchester – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Manchester – Polska
KLM
8 mar
MAN08:40Manchester
4h 15min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
22 mar
WAW15:40Warszawa Chopina
13h 40min
1 przesiadka
MAN05:20Manchester
KLM
13 maj
MAN09:45Manchester
7h 00min
1 przesiadka
WAW16:45Warszawa Chopina
15 maj
WAW13:10Warszawa Chopina
5h 25min
1 przesiadka
MAN18:35Manchester
KLM
2 lip
MAN01:55Manchester
4h 20min
1 przesiadka
GDN06:15Gdańsk Rębiechowo
8 lip
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo
15h 10min
1 przesiadka
MAN05:15Manchester

Loty Lufthansa: Manchester – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Manchester – Polska
Lufthansa
8 mar
MAN12:55Manchester
13h 45min
1 przesiadka
WAW02:40Warszawa Chopina
22 mar
WAW09:25Warszawa Chopina
10h 50min
1 przesiadka
MAN20:15Manchester
Lufthansa
18 lut
MAN07:40Manchester
9h 40min
1 przesiadka
KTW17:20Katowice-Pyrzowice
4 mar
KTW09:15Katowice-Pyrzowice
9h 35min
1 przesiadka
MAN18:50Manchester
Lufthansa
21 lut
MAN01:35Manchester
14h 50min
1 przesiadka
WAW16:25Warszawa Chopina
26 lut
WAW14:15Warszawa Chopina
4h 35min
1 przesiadka
MAN18:50Manchester

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Manchester – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Manchester – Polska, takie jak Ryanair, Ryanair UK i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Manchester-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena128 zł
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena257 zł
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena115 zł
Loty Londyn - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena120 zł
Loty Birmingham - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena244 zł
Loty Bristol - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 29min
Najniższa cena195 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena120 zł
Loty Leeds - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena190 zł
Loty Londyn - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena173 zł

Loty podobne do tych na trasie Manchester – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Manchester – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Manchester – Polska według Twoich preferencji.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Manchester – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Manchester – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Manchester – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.