Tanie loty na trasie Luksemburg – Polska od 73 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Luksemburg

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Luksemburg-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 55min

Loty bezpośrednie

pon, wt, czw, pt i ndz
Najszybszy lot Luksemburg-Polska zajmuje 1h 55min.
Bezpośrednie loty Luksemburg-Polska – poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Luxair.

Jak znaleźć najtańsze loty Luksemburg - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Luksemburg – Polska?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Luxair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Luksemburg-Polska.

Która trasa podróży Luksemburg – Polska jest najtańsza?

Luxembourg - Kraków Balice

Wybierz trasę Luxembourg - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Luksemburg - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Luksemburg - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Luksemburg - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
7 cze
LUX06:05Luxembourg
9h 00min
1 przesiadka
KRK15:05Kraków Balice
15 cze
KRK03:00Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
Kilka linii lotniczych
13 cze
LUX14:35Luxembourg
17h 05min
1 przesiadka
GDN07:40Gdańsk Rębiechowo
14 cze
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
16h 45min
1 przesiadka
LUX09:40Luxembourg
Ryanair
27 cze
LUX14:35Luxembourg
17h 25min
1 przesiadka
KRK08:00Kraków Balice
29 cze
KRK03:00Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
Ryanair
20 cze
LUX14:35Luxembourg
14h 40min
1 przesiadka
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
21 cze
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
17h 45min
1 przesiadka
LUX09:40Luxembourg
Luxair
30 wrz
LUX08:40Luxembourg
2h 15min
KRK10:55Kraków Balice
3 paź
KRK10:55Kraków Balice
2h 15min
LUX13:10Luxembourg
Ryanair
14 cze
LUX06:05Luxembourg
5h 15min
1 przesiadka
WMI11:20Warszawa Modlin
22 cze
WMI09:00Warszawa Modlin
8h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg

Znajdź najtańsze oferty lotów Luksemburg - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Luksemburg – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Luxair i Ryanair.
Ryanair
8 cze
LUX17:45Luxembourg
18h 45min
1 przesiadka
KRK12:30Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 cze
LUX08:05Luxembourg
27h 55min
1 przesiadka
KTW12:00Katowice-Pyrzowice
Ryanair
14 cze
LUX06:05Luxembourg
13h 50min
1 przesiadka
WMI19:55Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Luksemburg – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Luksemburg – Polska
Ryanair
1 cze
LUX03:55Luxembourg
31h 35min
2 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice
3 cze
KRK02:25Kraków Balice
5h 05min
1 przesiadka
LUX07:30Luxembourg
Kilka linii lotniczych
31 maj
LUX18:05Luxembourg
20h 20min
2 przesiadki
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
2 cze
GDN08:20Gdańsk Rębiechowo
23h 10min
2 przesiadki
LUX07:30Luxembourg
KLM
4 cze
LUX02:15Luxembourg
15h 55min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
7 cze
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
26h 35min
1 przesiadka
LUX18:15Luxembourg
Ryanair
1 cze
LUX03:55Luxembourg
31h 35min
2 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice
3 cze
KRK03:05Kraków Balice
29h 30min
2 przesiadki
LUX08:35Luxembourg
Lufthansa
4 cze
LUX06:05Luxembourg
11h 35min
1 przesiadka
GDN17:40Gdańsk Rębiechowo
6 cze
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
3h 20min
1 przesiadka
LUX05:30Luxembourg
LOT
30 maj
LUX06:25Luxembourg
1h 55min
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 cze
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
LUX15:25Luxembourg
1 051 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Luksemburg – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Luksemburg – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 225 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Lufthansa
RyanairCenaOd 255 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LuxairCenaOd 493 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Luxair
LOTCenaOd 799 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty KLM: Luksemburg – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Luksemburg – Polska
KLM
15 cze
LUX02:15Luxembourg
5h 20min
1 przesiadka
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
22 cze
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 15min
1 przesiadka
LUX05:55Luxembourg
KLM
12 cze
LUX02:15Luxembourg
10h 10min
1 przesiadka
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
22 cze
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 15min
1 przesiadka
LUX05:55Luxembourg
KLM
11 cze
LUX02:15Luxembourg
15h 55min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
13 cze
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
18h 10min
1 przesiadka
LUX09:50Luxembourg

Loty LOT: Luksemburg – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Luksemburg – Polska
LOT
30 maj
LUX06:25Luxembourg
1h 55min
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 cze
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
LUX15:25Luxembourg
1 051 zł
Znajdź podobne
LOT
3 cze
LUX16:00Luxembourg
3h 30min
1 przesiadka
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
5 cze
KTW10:50Katowice-Pyrzowice
4h 35min
1 przesiadka
LUX15:25Luxembourg
1 193 zł
Znajdź podobne
LOT
3 cze
LUX16:00Luxembourg
18h 20min
1 przesiadka
KTW10:20Katowice-Pyrzowice
6 cze
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
21h 55min
1 przesiadka
LUX05:45Luxembourg
1 214 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Luxembourg – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Luxembourg – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Lufthansa i Luxair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Luksemburg-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Luksemburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena512 zł
Loty Luksemburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena207 zł
Loty Luksemburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu21h 00min
Najniższa cena512 zł
Loty Luksemburg - Katowice
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena207 zł

Loty podobne do tych na trasie Luksemburg – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Luksemburg – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Luksemburg – Polska. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. Wszystkie oferty lotów Luksemburg – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Luksemburg – Polska momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Luksemburg – Polska.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.