Cheap flights z Lublin do Niemiec from 289 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Niemcy-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Niemcy

Najkrótszy czas lotu

3h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Lublin-Niemcy zajmuje 3h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Niemcy. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Lublin - Lotnisko Monachium, Lotnisko Lublin - Lotnisko Berlin Brandenburg i Lotnisko Lublin - Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Niemcy?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublin – Niemcy?

LOT. Bakhtar Afghan Airline, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lublin-Niemcy.

Która trasa podróży Lublin – Niemcy jest najtańsza?

Lublin - Hamburg. Wybierz trasę Lublin - Hamburg, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Niemcy.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Niemcy

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Niemcy, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 mar
LUZ12:55Lublin
14h 30min
2 przesiadki
HAM03:25Hamburg
18 mar
HAM06:20Hamburg
23h 15min
2 przesiadki
LUZ05:35Lublin
LOT
7 cze
LUZ11:05Lublin
18h 10min
1 przesiadka
MUC05:15Monachium
12 cze
MUC03:00Monachium
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:30Lublin
Kilka linii lotniczych
25 mar
LUZ06:00Lublin
11h 40min
1 przesiadka
BER17:40Berlin Brandenburg
28 mar
BER06:25Berlin Brandenburg
6h 15min
1 przesiadka
LUZ12:40Lublin
LOT
1 sie
LUZ11:05Lublin
7h 15min
1 przesiadka
MUC18:20Monachium
8 sie
MUC03:00Monachium
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:30Lublin
Kilka linii lotniczych
3 mar
LUZ05:10Lublin
8h 40min
1 przesiadka
CGN13:50Kolonia/Bonn
20 mar
CGN14:30Kolonia/Bonn
15h 05min
1 przesiadka
LUZ05:35Lublin
LOT
18 lip
LUZ11:05Lublin
3h 45min
1 przesiadka
MUC14:50Monachium
31 lip
MUC03:00Monachium
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:30Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Niemcy w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Niemcy w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
17 kwi
LUZ13:40Lublin
5h 35min
1 przesiadka
CGN19:15Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
17 kwi
LUZ13:40Lublin
20h 50min
1 przesiadka
DUS10:30Duesseldorf Intl
Wizz Air
14 lut
LUZ05:10Lublin
22h 15min
2 przesiadki
DTM03:25Dortmund

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublin – Niemcy

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublin – Niemcy
Kilka linii lotniczych
12 lut
LUZ16:35Lublin
21h 25min
2 przesiadki
BER14:00Berlin Brandenburg
15 lut
BER17:10Berlin Brandenburg
18h 20min
2 przesiadki
LUZ11:30Lublin
1 437 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
LUZ05:00Lublin
28h 20min
2 przesiadki
BER09:20Berlin Brandenburg
13 lut
BER01:05Berlin Brandenburg
12h 20min
2 przesiadki
LUZ13:25Lublin
1 622 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
LUZ05:10Lublin
25h 55min
3 przesiadki
BER07:05Berlin Brandenburg
15 lut
BER17:10Berlin Brandenburg
18h 20min
2 przesiadki
LUZ11:30Lublin
1 687 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
LUZ05:00Lublin
28h 20min
2 przesiadki
BER09:20Berlin Brandenburg
13 lut
BER04:55Berlin Brandenburg
8h 30min
1 przesiadka
LUZ13:25Lublin
1 696 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
LUZ16:35Lublin
22h 10min
3 przesiadki
FRA14:45Frankfurt nad Menem
15 lut
FRA16:50Frankfurt nad Menem
18h 40min
2 przesiadki
LUZ11:30Lublin
1 864 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
LUZ16:35Lublin
22h 10min
3 przesiadki
FRA14:45Frankfurt nad Menem
15 lut
FRA02:20Frankfurt nad Menem
26h 15min
3 przesiadki
LUZ04:35Lublin
1 899 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Niemcy

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Niemcy z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 418 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Zgodnie z czasem, miła obsługa.

Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 686 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Lufthansa
Bakhtar Afghan AirlineCenaOd 737 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Bakhtar Afghan Airline

Loty LOT: Lublin – Niemcy

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublin – Niemcy
LOT
7 cze
LUZ11:05Lublin
18h 10min
1 przesiadka
MUC05:15Monachium
12 cze
MUC03:00Monachium
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:30Lublin
LOT
1 sie
LUZ11:05Lublin
7h 15min
1 przesiadka
MUC18:20Monachium
8 sie
MUC03:00Monachium
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:30Lublin
LOT
18 lip
LUZ11:05Lublin
3h 45min
1 przesiadka
MUC14:50Monachium
31 lip
MUC03:00Monachium
7h 30min
1 przesiadka
LUZ10:30Lublin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublin – Niemcy oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublin – Niemcy, takie jak LOT, Lufthansa i Bakhtar Afghan Airline, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Lublin-Niemcy

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena358 zł
Loty Warszawa - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena751 zł
Loty Katowice - Dortmund
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena99 zł
Loty Kraków - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena423 zł
Loty Warszawa - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena501 zł
Loty Katowice - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena595 zł
Loty Poznań - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena358 zł
Loty Warszawa - Berlin
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena393 zł
Loty Gdańsk - Hamburg
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena95 zł
Loty Katowice - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena350 zł
Loty Kraków - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena716 zł
Loty Kraków - Berlin
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena224 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Niemcy

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Niemcy

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Lublin – Niemcy z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. Wszystkie oferty lotów Lublin – Niemcy na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Lublin – Niemcy.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Lublin – Niemcy, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Niemcy) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.