Tanie loty na trasie Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem od 86 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Lotnisko Frankfurt nad Menem-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Lotnisko Frankfurt nad Menem
Znaleziono najlepszą cenę687 złNajlepsza oferta na podróż Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 687 zł. Najlepsza cena lotu Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 86 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 20minNajszybszy lot Wrocław-Lotnisko Frankfurt nad Menem zajmuje 1h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Lotnisko Frankfurt nad Menem. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem to Kwiecień. Najdroższa pora to Październik.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

Ryanair

Air France, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem, zmieniając zakładki
Ryanair
2 mar
WRO13:55Wrocław-Strachowice
15h 30min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
6 mar
FRA02:00Frankfurt nad Menem
8h 00min
1 przesiadka
WRO10:00Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
11 lut
WRO15:15Wrocław-Strachowice
19h 40min
1 przesiadka
FRA10:55Frankfurt nad Menem
14 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
32h 55min
2 przesiadki
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
2 mar
WRO13:55Wrocław-Strachowice
15h 10min
2 przesiadki
FRA05:05Frankfurt nad Menem
6 mar
FRA02:00Frankfurt nad Menem
8h 00min
1 przesiadka
WRO10:00Wrocław-Strachowice
LOT
14 maj
WRO14:10Wrocław-Strachowice
4h 00min
1 przesiadka
FRA18:10Frankfurt nad Menem
15 maj
FRA03:20Frankfurt nad Menem
4h 10min
1 przesiadka
WRO07:30Wrocław-Strachowice
Lufthansa
27 lut
WRO09:15Wrocław-Strachowice
1h 20min
FRA10:35Frankfurt nad Menem
5 mar
FRA07:30Frankfurt nad Menem
1h 10min
WRO08:40Wrocław-Strachowice
Ryanair
11 lut
WRO15:15Wrocław-Strachowice
19h 40min
1 przesiadka
FRA10:55Frankfurt nad Menem
14 lut
FRA13:00Frankfurt nad Menem
17h 15min
1 przesiadka
WRO06:15Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
4 lut
WRO17:45Wrocław-Strachowice
11h 50min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
2 lut
WRO10:55Wrocław-Strachowice
27h 15min
2 przesiadki
FRA14:10Frankfurt nad Menem
Ryanair
7 lut
WRO01:45Wrocław-Strachowice
27h 40min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 362 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
LOT
CenaOd 519 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Air France
CenaOd 564 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Lufthansa
CenaOd 567 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
SAS
CenaOd 1 244 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

Loty Ryanair: Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem
Ryanair
2 mar
WRO13:55Wrocław-Strachowice
15h 30min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
6 mar
FRA02:00Frankfurt nad Menem
8h 00min
1 przesiadka
WRO10:00Wrocław-Strachowice
Ryanair
2 mar
WRO13:55Wrocław-Strachowice
15h 10min
2 przesiadki
FRA05:05Frankfurt nad Menem
6 mar
FRA02:00Frankfurt nad Menem
8h 00min
1 przesiadka
WRO10:00Wrocław-Strachowice
Ryanair
11 lut
WRO15:15Wrocław-Strachowice
19h 40min
1 przesiadka
FRA10:55Frankfurt nad Menem
14 lut
FRA13:00Frankfurt nad Menem
17h 15min
1 przesiadka
WRO06:15Wrocław-Strachowice

Loty Lufthansa: Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem
Lufthansa
27 lut
WRO09:15Wrocław-Strachowice
1h 20min
FRA10:35Frankfurt nad Menem
5 mar
FRA07:30Frankfurt nad Menem
1h 10min
WRO08:40Wrocław-Strachowice
Lufthansa
24 lut
WRO01:55Wrocław-Strachowice
1h 25min
FRA03:20Frankfurt nad Menem
3 mar
FRA04:00Frankfurt nad Menem
1h 10min
WRO05:10Wrocław-Strachowice
Lufthansa
2 mar
WRO09:15Wrocław-Strachowice
1h 20min
FRA10:35Frankfurt nad Menem
6 mar
FRA16:55Frankfurt nad Menem
1h 10min
WRO18:05Wrocław-Strachowice

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem.


  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Frankfurt nad Menem oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Frankfurt nad Menem, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, LOT i SAS. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

    Biorąc pod uwagę wyłącznie czas samej podróży, wyszukiwania naszych użytkowników wskazują na to, że loty na trasie Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem to najszybsza opcja, którą podróż trwa zaledwie 1h 20min. Jeżeli czas podróży nie jest dla Ciebie najważniejszy, dobrymi alternatywami będą pociągi z miasta Wrocław do miasta Lotnisko Frankfurt nad Menem oraz autobusy (Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem).

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

    Lot do wybranego przez Ciebie miejsca to najtańsza opcja, jaką znaleźliśmy w ciągu ostatnich kilku dni. Najniższa znaleziona przez nas cena dla tej opcji wynosi 168 zł, co czyni ją tańszą od podróży pociągiem na trasie Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem oraz od podróży autobusem z miasta Wrocław do miasta Lotnisko Frankfurt nad Menem.

  • Wrocław-Strachowice – Frankfurt nad Menem – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Wrocław-Strachowice i Frankfurt nad Menem dzieli dystans 609,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 1h 20min.

  • Jaki jest ślad węglowy lotu na trasie Wrocław-Strachowice – Frankfurt nad Menem?

    Lot na trasie Wrocław-Strachowice – Frankfurt nad Menem emituje średnio 250kg dwutlenku węgla. Opcja sortowania wyników wyszukiwania momondo według CO2 pozwala znaleźć loty o najniższym możliwym śladzie węglowym. Wybór pociągu na tę podróż zmniejszyłby Twój ślad węglowy z 250kg do 37kg - czyli o około 86%. Jeśli masz więcej czasu, ślad węglowy autobusu w przypadku tej podróży wyniesie ok. 23kg, jakieś 91% mniej niż w przypadku lotu.


Alternatywne trasy Wrocław-Lotnisko Frankfurt nad Menem

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena180 zł
Loty Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena241 zł
Loty Kraków - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena61 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena274 zł
Loty Katowice - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena208 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena200 zł
Loty Kraków - Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena213 zł
Loty Bydgoszcz - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu24h 10min
Najniższa cena331 zł
Loty Rzeszów - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena401 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Niemcy - loty na inne lotniska

Niemcy - sprawdź loty na inne lotniska