Tanie loty na trasie Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem od 279 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Frankfurt nad Menem-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Lotnisko Frankfurt nad Menem

Znaleziono najlepszą cenę

279 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 25min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 279 zł. Najlepsza oferta na lot Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 954 zł.
Najszybszy lot Poznań-Lotnisko Frankfurt nad Menem zajmuje 1h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Lotnisko Frankfurt nad Menem. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem to Sierpień. Najdroższa pora to Listopad.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

42 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem to 42 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem, zmieniając zakładki
LOT
14 lip
POZ14:05Poznań Ławica
15h 35min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
18 lip
FRA15:50Frankfurt nad Menem
15h 30min
1 przesiadka
POZ07:20Poznań Ławica
Lufthansa
4 sie
POZ10:50Poznań Ławica
1h 25min
FRA12:15Frankfurt nad Menem
7 sie
FRA17:10Frankfurt nad Menem
1h 15min
POZ18:25Poznań Ławica
KLM
15 lip
POZ10:15Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
FRA17:45Frankfurt nad Menem
17 lip
FRA10:15Frankfurt nad Menem
23h 30min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
16 lip
POZ11:00Poznań Ławica
4h 00min
1 przesiadka
FRA15:00Frankfurt nad Menem
24 lip
FRA17:10Frankfurt nad Menem
1h 15min
POZ18:25Poznań Ławica
Lufthansa
28 lip
POZ10:50Poznań Ławica
1h 25min
FRA12:15Frankfurt nad Menem
31 lip
FRA17:10Frankfurt nad Menem
1h 15min
POZ18:25Poznań Ławica
LOT
24 cze
POZ14:05Poznań Ławica
4h 35min
1 przesiadka
FRA18:40Frankfurt nad Menem
26 cze
FRA03:20Frankfurt nad Menem
7h 00min
1 przesiadka
POZ10:20Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
25 maj
POZ03:35Poznań Ławica
15h 15min
2 przesiadki
FRA18:50Frankfurt nad Menem
LOT
19 lip
POZ01:40Poznań Ławica
4h 00min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
LOT
18 lip
POZ14:05Poznań Ławica
15h 35min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem
Lufthansa
29 maj
POZ02:20Poznań Ławica
1h 25min
FRA03:45Frankfurt nad Menem
3 cze
FRA17:10Frankfurt nad Menem
1h 15min
POZ18:25Poznań Ławica
1 402 zł
Znajdź podobne
LOT
29 maj
POZ02:20Poznań Ławica
1h 25min
FRA03:45Frankfurt nad Menem
3 cze
FRA03:20Frankfurt nad Menem
10h 10min
1 przesiadka
POZ13:30Poznań Ławica
1 472 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
POZ11:45Poznań Ławica
41h 25min
3 przesiadki
FRA05:10Frankfurt nad Menem
3 cze
FRA03:20Frankfurt nad Menem
16h 15min
1 przesiadka
POZ19:35Poznań Ławica
1 543 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 maj
POZ02:20Poznań Ławica
1h 25min
FRA03:45Frankfurt nad Menem
3 cze
FRA17:10Frankfurt nad Menem
1h 15min
POZ18:25Poznań Ławica
1 428 zł
Znajdź podobne
LOT
29 maj
POZ10:50Poznań Ławica
7h 50min
1 przesiadka
FRA18:40Frankfurt nad Menem
3 cze
FRA17:10Frankfurt nad Menem
1h 15min
POZ18:25Poznań Ławica
1 477 zł
Znajdź podobne
LOT
29 maj
POZ10:50Poznań Ławica
7h 50min
1 przesiadka
FRA18:40Frankfurt nad Menem
3 cze
FRA03:20Frankfurt nad Menem
10h 10min
1 przesiadka
POZ13:30Poznań Ławica
1 494 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 526 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 666 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

Loty LOT: Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem
LOT
14 lip
POZ14:05Poznań Ławica
15h 35min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
18 lip
FRA15:50Frankfurt nad Menem
15h 30min
1 przesiadka
POZ07:20Poznań Ławica
LOT
24 cze
POZ14:05Poznań Ławica
4h 35min
1 przesiadka
FRA18:40Frankfurt nad Menem
26 cze
FRA03:20Frankfurt nad Menem
7h 00min
1 przesiadka
POZ10:20Poznań Ławica
LOT
11 lip
POZ01:40Poznań Ławica
4h 00min
1 przesiadka
FRA05:40Frankfurt nad Menem
11 lip
FRA15:50Frankfurt nad Menem
15h 30min
1 przesiadka
POZ07:20Poznań Ławica

Loty KLM: Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem
KLM
15 lip
POZ10:15Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
FRA17:45Frankfurt nad Menem
17 lip
FRA10:15Frankfurt nad Menem
23h 30min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
KLM
21 lip
POZ10:15Poznań Ławica
19h 20min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
26 lip
FRA03:00Frankfurt nad Menem
6h 45min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem.


  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Frankfurt nad Menem oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Frankfurt nad Menem, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, LOT, i Ryanair.

  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

    Czas podróży wynoszący 1h 25min oznacza, że loty na trasie Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem pozwolą Ci zaoszczędzić czas w porównaniu do przejazdu pociągiem z miasta Poznań do miasta Lotnisko Frankfurt nad Menem, jak i autobusem (Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem).

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

    Jeżeli szukasz taniego środka transportu, autobus na trasie Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem będzie najlepszą z dostępnych ofert. Obecnie połączenia lotnicze i kolejowe kosztują więcej niż podróż autobusem. Ceny lotów na trasie Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem rozpoczynają się od 659 zł, natomiast pociągi z miasta Poznań do miasta Lotnisko Frankfurt nad Menem kosztują co najmniej 637 zł.

  • Poznań Ławica – Frankfurt nad Menem – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Poznań Ławica – Frankfurt nad Menem wynosi ok. 638,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 1h 25min.

  • Jaki jest ślad węglowy lotu na trasie Poznań Ławica – Frankfurt nad Menem?

    204kg to spodziewany ślad węglowy lotu na trasie Poznań Ławica – Frankfurt nad Menem. Warto wiedzieć, że możesz sortować i filtrować wyniki wyszukiwania lotów momondo według CO2, aby znaleźć najlepszą opcję. Dla porównania emisja dwutlenku węgla podczas tej podróży pociągiem wynosi 42kg. W przypadku podróży autobusem emisję można ograniczyć do 26kg. W rezultacie emisja dwutlenku węgla byłaby o 87% mniejsza niż w przypadku lotu.



Alternatywne trasy Poznań-Lotnisko Frankfurt nad Menem

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena668 zł
Loty Kraków - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena535 zł
Loty Katowice - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena632 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena256 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena646 zł
Loty Kraków - Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena256 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena632 zł
Loty Rzeszów - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena862 zł
Loty Bydgoszcz - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena898 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Niemcy - loty na inne lotniska

Niemcy - sprawdź loty na inne lotniska

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.