Tanie loty na trasie Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem od 84 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Frankfurt nad Menem-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Lotnisko Frankfurt nad Menem
Znaleziono najlepszą cenę714 złNajlepsza oferta na podróż Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 714 zł. Najlepsza cena lotu Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 84 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Gdańsk-Lotnisko Frankfurt nad Menem zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Lotnisko Frankfurt nad Menem. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Lotnisko Frankfurt nad Menem?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Lotnisko Frankfurt nad Menem to Kwiecień. Najdroższa pora to Styczeń.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

Ryanair

KLM, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Lotnisko Frankfurt nad Menem to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Lotnisko Frankfurt nad Menem

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Lotnisko Frankfurt nad Menem, zmieniając zakładki
Ryanair
3 lut
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
16h 35min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
26 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
5h 05min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
12 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
27h 20min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
21 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
17h 55min
1 przesiadka
GDN19:55Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
4 lut
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
16h 35min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
6 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
5h 05min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
LOT
22 mar
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
4h 05min
1 przesiadka
FRA18:40Frankfurt nad Menem
29 mar
FRA03:20Frankfurt nad Menem
6h 55min
1 przesiadka
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
21 lut
GDN16:35Gdańsk Rębiechowo
12h 50min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
24 lut
FRA06:00Frankfurt nad Menem
24h 45min
1 przesiadka
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
12 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
26h 20min
2 przesiadki
FRA04:35Frankfurt nad Menem
21 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
17h 55min
1 przesiadka
GDN19:55Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
3 lut
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
16h 35min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
Ryanair
2 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
27h 10min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem
Ryanair
28 lut
GDN16:35Gdańsk Rębiechowo
12h 50min
1 przesiadka
FRA05:25Frankfurt nad Menem

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem
Ryanair
25 sty
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
19h 55min
2 przesiadki
FRA05:05Frankfurt nad Menem
28 sty
FRA13:30Frankfurt nad Menem
17h 35min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
25 sty
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
19h 55min
2 przesiadki
FRA05:05Frankfurt nad Menem
28 sty
FRA05:50Frankfurt nad Menem
25h 15min
2 przesiadki
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
LOT
25 sty
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
24h 30min
1 przesiadka
FRA14:05Frankfurt nad Menem
28 sty
FRA14:50Frankfurt nad Menem
21h 50min
1 przesiadka
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
25 sty
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
27h 50min
3 przesiadki
FRA13:00Frankfurt nad Menem
28 sty
FRA05:30Frankfurt nad Menem
25h 35min
2 przesiadki
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
LOT
25 sty
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
24h 30min
1 przesiadka
FRA14:05Frankfurt nad Menem
28 sty
FRA16:50Frankfurt nad Menem
1h 30min
GDN18:20Gdańsk Rębiechowo
1 228 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 247 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
LOT
CenaOd 499 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 536 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
KLM
CenaOd 602 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

Loty Ryanair: Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem
Ryanair
3 lut
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
16h 35min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
26 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
5h 05min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
4 lut
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
16h 35min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
6 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
5h 05min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
3 lut
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
16h 35min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
26 lut
FRA02:00Frankfurt nad Menem
5h 05min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo

Loty Lufthansa: Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem
Lufthansa
14 maj
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
FRA04:30Frankfurt nad Menem
15 maj
FRA16:40Frankfurt nad Menem
1h 30min
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
18 maj
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
FRA04:30Frankfurt nad Menem
24 maj
FRA08:15Frankfurt nad Menem
1h 30min
GDN09:45Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
14 maj
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
FRA12:15Frankfurt nad Menem
15 maj
FRA16:40Frankfurt nad Menem
1h 30min
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem.


  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Frankfurt nad Menem oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Frankfurt nad Menem, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, LOT, i KLM.

  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

    Biorąc pod uwagę wyłącznie czas samej podróży, wyszukiwania naszych użytkowników wskazują na to, że loty na trasie Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem to najszybsza opcja, którą podróż trwa zaledwie 1h 40min. Jeżeli czas podróży nie jest dla Ciebie najważniejszy, dobrymi alternatywami będą pociągi z miasta Gdańsk do miasta Lotnisko Frankfurt nad Menem oraz autobusy (Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem).

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem?

    Lot na trasie Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem jest aktualnie najtańszą dostępną opcją. Możesz również znaleźć oferty podróży pociągiem z miasta Gdańsk do miasta Lotnisko Frankfurt nad Menem w cenie od 383 zł lub rozważyć przejazd autobusem na trasie Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem od 558 zł. Każda z tych opcji jest godna uwagi.

  • Gdańsk Rębiechowo – Frankfurt nad Menem – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Frankfurt nad Menem dzieli dystans 836,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 1h 40min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.

  • Jaki jest ślad węglowy lotu na trasie Gdańsk Rębiechowo – Frankfurt nad Menem?

    384kg to spodziewany ślad węglowy lotu na trasie Gdańsk Rębiechowo – Frankfurt nad Menem. Warto wiedzieć, że możesz sortować i filtrować wyniki wyszukiwania lotów momondo według CO2, aby znaleźć najlepszą opcję. Emisja dwutlenku węgla przez pociąg na tej trasie jest o 88% mniejsza. Jazda autobusem zamiast lotu obniża ślad węglowy do około 31kg (92% mniej).


Alternatywne trasy Gdańsk-Lotnisko Frankfurt nad Menem

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena187 zł
Loty Kraków - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena72 zł
Loty Katowice - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena219 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena263 zł
Loty Poznań - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena183 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena235 zł
Loty Kraków - Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena203 zł
Loty Rzeszów - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena466 zł
Loty Bydgoszcz - Lotnisko Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena287 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Lotnisko Frankfurt nad Menem

Niemcy - loty na inne lotniska

Niemcy - sprawdź loty na inne lotniska