Tanie loty Los Angeles - Kalifornia od 154 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Kalifornia-Los Angeles

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Los Angeles-Kalifornia
Znaleziono najlepszą cenę1 209 złNajlepsza cena za lot Los Angeles – Kalifornia znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 209 zł
Najkrótszy czas lotu0h 52minNajszybszy lot Los Angeles-Kalifornia zajmuje 0h 52min.
Loty bezpośredniewt, śr, czw, pt, sob i ndzBezpośrednie loty Los Angeles-Kalifornia – wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to United Airlines i Alaska Airlines.

Jak znaleźć najtańsze loty Los Angeles - Kalifornia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Los Angeles – Kalifornia?

American Airlines

Alaska Airlines, American Airlines i Delta to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Los Angeles-Kalifornia.

Która trasa podróży Los Angeles – Kalifornia jest najtańsza?

Los Angeles - San Francisco

Wybierz trasę Los Angeles - San Francisco, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Los Angeles - Kalifornia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Los Angeles - Kalifornia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Los Angeles - Kalifornia, zmieniając zakładki
Alaska Airlines
3 lut
LAX07:10Los Angeles
1h 25min
SFO08:35San Francisco
4 lut
SFO07:45San Francisco
1h 29min
LAX09:14Los Angeles
JetBlue
10 gru
LAX10:20Los Angeles
1h 19min
SFO11:39San Francisco
14 gru
SFO03:15San Francisco
1h 21min
LAX04:36Los Angeles
Delta
4 lis
LAX18:13Los Angeles
1h 26min
SFO19:39San Francisco
6 lis
SFO02:00San Francisco
1h 30min
LAX03:30Los Angeles
American Airlines
3 lut
LAX07:00Los Angeles
1h 32min
SFO08:32San Francisco
4 lut
SFO03:50San Francisco
13h 04min
2 przesiadki
LAX16:54Los Angeles
United Airlines
15 lis
LAX17:35Los Angeles
1h 34min
SFO19:09San Francisco
22 lis
SFO17:30San Francisco
13h 19min
1 przesiadka
LAX06:49Los Angeles
Alaska Airlines
13 kwi
LAX13:45Los Angeles
1h 28min
SFO15:13San Francisco
13 kwi
SFO18:00San Francisco
1h 28min
LAX19:28Los Angeles

Znajdź najtańsze oferty lotów Los Angeles - Kalifornia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Los Angeles – Kalifornia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Alaska Airlines, Delta i JetBlue.
JetBlue
18 lis
LAX14:45Los Angeles
1h 19min
SFO16:04San Francisco
Delta
18 lis
LAX14:26Los Angeles
1h 22min
SFO15:48San Francisco
Alaska Airlines
24 lis
LAX01:00Los Angeles
1h 35min
SFO02:35San Francisco

Znajdź oferty lotu last-minute Los Angeles – Kalifornia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Los Angeles – Kalifornia
JetBlue
23 paź
LAX11:50Los Angeles
1h 20min
SFO13:10San Francisco
30 paź
SFO04:35San Francisco
1h 17min
LAX05:52Los Angeles
Alaska Airlines
27 paź
LAX04:10Los Angeles
1h 25min
SFO05:35San Francisco
27 paź
SFO08:55San Francisco
1h 28min
LAX10:23Los Angeles
Delta
25 paź
LAX09:05Los Angeles
1h 30min
SFO10:35San Francisco
25 paź
SFO14:59San Francisco
1h 37min
LAX16:36Los Angeles
JetBlue
27 paź
LAX11:50Los Angeles
1h 20min
SFO13:10San Francisco
29 paź
SFO03:00San Francisco
1h 12min
LAX04:12Los Angeles
United Airlines
28 paź
LAX20:45Los Angeles
11h 00min
1 przesiadka
SFO07:45San Francisco
6 lis
SFO02:00San Francisco
1h 34min
LAX03:34Los Angeles
Alaska Airlines
25 paź
LAX13:55Los Angeles
1h 25min
SFO15:20San Francisco
25 paź
SFO18:55San Francisco
1h 28min
LAX20:23Los Angeles

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Los Angeles – Kalifornia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Los Angeles – Kalifornia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
American Airlines
CenaOd 187 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Delta
CenaOd 295 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Alaska Airlines
CenaOd 331 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Los Angeles – Kalifornia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Los Angeles – Kalifornia, takie jak Alaska Airlines, Delta i American Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Los Angeles-Kalifornia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Los Angeles - San Francisco
Najkrótszy czas lotu1h 18min
Najniższa cena307 zł

Podobne loty: Los Angeles – Kalifornia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Los Angeles – Kalifornia