Tanie loty Litwa - Polska od 79 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Polska-Litwa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Litwa-Polska
Najkrótszy czas lotu1h 10minNajszybszy lot Litwa-Polska zajmuje 1h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Litwa-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kowno - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Wilno - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Wilno - Lotnisko Warszawa Modlin.

Jak znaleźć najtańsze loty Litwa - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Litwa – Polska?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Litwa-Polska.

Która trasa podróży Litwa – Polska jest najtańsza?

Wilno - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Wilno - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Litwa - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Litwa - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Litwa - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
12 lis
VNO05:55Wilno
7h 40min
1 przesiadka
KTW13:35Katowice-Pyrzowice
14 lis
KTW14:10Katowice-Pyrzowice
19h 05min
1 przesiadka
VNO09:15Wilno
Kilka linii lotniczych
11 lis
VNO07:15Wilno
8h 50min
1 przesiadka
KRK16:05Kraków Balice
12 lis
KRK15:20Kraków Balice
17h 40min
1 przesiadka
VNO09:00Wilno
Wizz Air
1 lis
VNO15:05Wilno
23h 35min
1 przesiadka
GDN14:40Gdańsk Rębiechowo
6 lis
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
29h 00min
1 przesiadka
VNO06:25Wilno
Ryanair
6 lis
VNO03:30Wilno
17h 05min
1 przesiadka
KRK20:35Kraków Balice
13 lis
KRK01:25Kraków Balice
8h 10min
1 przesiadka
VNO09:35Wilno
LOT
10 gru
VNO14:10Wilno
1h 10min
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
13 gru
WAW18:00Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
VNO19:05Wilno
Ryanair
24 lis
VNO02:00Wilno
17h 59min
1 przesiadka
WMI19:59Warszawa Modlin
27 lis
WMI02:20Warszawa Modlin
10h 30min
1 przesiadka
VNO12:50Wilno

Znajdź najtańsze oferty lotów Litwa - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Litwa – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
25 paź
VNO16:15Wilno
27h 30min
1 przesiadka
WAW19:45Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
2 lis
VNO05:55Wilno
14h 40min
1 przesiadka
KRK20:35Kraków Balice
Wizz Air
27 paź
VNO02:55Wilno
17h 00min
1 przesiadka
WAW19:55Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Litwa – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Litwa – Polska
Ryanair
28 paź
VNO08:25Wilno
4h 55min
1 przesiadka
KRK13:20Kraków Balice
2 lis
KRK06:30Kraków Balice
12h 15min
1 przesiadka
VNO18:45Wilno
Kilka linii lotniczych
23 paź
VNO03:30Wilno
11h 35min
1 przesiadka
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
30 paź
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
11h 00min
1 przesiadka
VNO17:35Wilno
Kilka linii lotniczych
28 paź
VNO08:25Wilno
25h 45min
3 przesiadki
KRK10:10Kraków Balice
2 lis
KRK06:30Kraków Balice
12h 15min
1 przesiadka
VNO18:45Wilno
Kilka linii lotniczych
23 paź
VNO03:30Wilno
11h 35min
1 przesiadka
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
30 paź
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo
9h 20min
2 przesiadki
VNO12:45Wilno
Kilka linii lotniczych
23 paź
VNO08:10Wilno
8h 15min
1 przesiadka
WAW16:25Warszawa Lotnisko Chopina
26 paź
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 50min
1 przesiadka
VNO18:55Wilno
Kilka linii lotniczych
28 paź
KUN03:30Kowno
16h 25min
1 przesiadka
WAW19:55Warszawa Lotnisko Chopina
31 paź
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
21h 30min
2 przesiadki
KUN16:40Kowno

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Litwa – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Litwa – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 351 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Litwa – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Litwa – Polska, takie jak LOT i airBaltic, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Litwa-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wilno - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena173 zł
Loty Wilno - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena197 zł
Loty Wilno - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena307 zł
Loty Wilno - Szczecin
Najkrótszy czas lotu24h 30min
Najniższa cena772 zł

Podobne loty: Litwa – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Litwa – Polska