Cheap flights z Lipsk do Polski from 298 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Informacje o trasie Polska-Lipsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lipsk-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 20min

Loty bezpośrednie

śr.
Najszybszy lot Lipsk-Polska zajmuje 1h 20min.
Bezpośrednie loty Lipsk-Polska – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Georgian Airways.

Jak znaleźć najtańsze loty Lipsk - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Lipsk – Polska jest najtańsza?

Lipsk/Halle - Warszawa Modlin. Wybierz trasę Lipsk/Halle - Warszawa Modlin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lipsk - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lipsk - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lipsk - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
27 lut
LEJ16:15Lipsk/Halle
14h 40min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
4 mar
KRK14:05Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
LEJ11:05Lipsk/Halle
Kilka linii lotniczych
27 lut
LEJ16:15Lipsk/Halle
26h 20min
3 przesiadki
KRK18:35Kraków Balice
4 mar
KRK14:05Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
LEJ11:05Lipsk/Halle
Lufthansa
22 lut
LEJ05:45Lipsk/Halle
8h 10min
1 przesiadka
KTW13:55Katowice-Pyrzowice
23 mar
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
7h 05min
1 przesiadka
LEJ09:30Lipsk/Halle
Austrian Airlines
16 cze
LEJ04:00Lipsk/Halle
5h 55min
1 przesiadka
KRK09:55Kraków Balice
18 cze
KRK03:20Kraków Balice
24h 00min
1 przesiadka
LEJ03:20Lipsk/Halle
Ryanair
10 mar
LEJ10:00Lipsk/Halle
6h 15min
1 przesiadka
WMI16:15Warszawa Modlin
12 mar
WMI06:00Warszawa Modlin
6h 05min
1 przesiadka
LEJ12:05Lipsk/Halle
Ryanair
27 lut
LEJ16:15Lipsk/Halle
26h 40min
2 przesiadki
KRK18:55Kraków Balice
4 mar
KRK14:05Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
LEJ11:05Lipsk/Halle

Znajdź najtańsze oferty lotów Lipsk - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lipsk – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i Ryanair.
Ryanair
1 mar
LEJ05:00Lipsk/Halle
12h 10min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 mar
LEJ05:00Lipsk/Halle
25h 30min
3 przesiadki
KRK06:30Kraków Balice
Austrian Airlines
30 mar
LEJ04:00Lipsk/Halle
5h 55min
1 przesiadka
KRK09:55Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lipsk – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lipsk – Polska
Kilka linii lotniczych
11 lut
LEJ14:05Lipsk/Halle
3h 20min
1 przesiadka
WAW17:25Warszawa Chopina
19 lut
WAW14:15Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
LEJ17:55Lipsk/Halle
1 389 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
LEJ04:00Lipsk/Halle
26h 30min
2 przesiadki
WAW06:30Warszawa Chopina
19 lut
WAW14:15Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
LEJ17:55Lipsk/Halle
1 769 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
LEJ04:00Lipsk/Halle
5h 00min
1 przesiadka
WMI09:00Warszawa Modlin
19 lut
WMI15:15Warszawa Modlin
11h 20min
1 przesiadka
LEJ02:35Lipsk/Halle
1 955 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
LEJ04:00Lipsk/Halle
26h 30min
2 przesiadki
WAW06:30Warszawa Chopina
19 lut
WAW18:10Warszawa Chopina
21h 40min
2 przesiadki
LEJ15:50Lipsk/Halle
1 959 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
LEJ06:20Lipsk/Halle
36h 10min
3 przesiadki
WMI18:30Warszawa Modlin
19 lut
WMI15:10Warszawa Modlin
25h 25min
2 przesiadki
LEJ16:35Lipsk/Halle
2 399 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
LEJ06:20Lipsk/Halle
36h 10min
3 przesiadki
WMI18:30Warszawa Modlin
19 lut
WMI15:15Warszawa Modlin
11h 20min
1 przesiadka
LEJ02:35Lipsk/Halle
2 494 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Lipsk – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Lipsk – Polska
Lufthansa
22 lut
LEJ05:45Lipsk/Halle
8h 10min
1 przesiadka
KTW13:55Katowice-Pyrzowice
23 mar
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
7h 05min
1 przesiadka
LEJ09:30Lipsk/Halle
Lufthansa
22 lut
LEJ01:05Lipsk/Halle
7h 35min
2 przesiadki
KTW08:40Katowice-Pyrzowice
23 mar
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
7h 05min
1 przesiadka
LEJ09:30Lipsk/Halle
Lufthansa
10 mar
LEJ01:05Lipsk/Halle
10h 05min
1 przesiadka
WAW11:10Warszawa Chopina
12 mar
WAW01:00Warszawa Chopina
6h 00min
1 przesiadka
LEJ08:00Lipsk/Halle

Loty Ryanair: Lipsk – Polska

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lipsk – Polska
Ryanair
27 lut
LEJ16:15Lipsk/Halle
14h 40min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
4 mar
KRK14:05Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
LEJ11:05Lipsk/Halle
Ryanair
10 mar
LEJ10:00Lipsk/Halle
6h 15min
1 przesiadka
WMI16:15Warszawa Modlin
12 mar
WMI06:00Warszawa Modlin
6h 05min
1 przesiadka
LEJ12:05Lipsk/Halle
Ryanair
27 lut
LEJ16:15Lipsk/Halle
26h 40min
2 przesiadki
KRK18:55Kraków Balice
4 mar
KRK14:05Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
LEJ11:05Lipsk/Halle

Alternatywne trasy Lipsk-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena56 zł
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena453 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena86 zł
Loty Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena652 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena488 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena341 zł
Loty Monachium - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena639 zł
Loty Düsseldorf - Katowice
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena505 zł
Loty Hamburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena371 zł
Loty Dortmund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena181 zł
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena414 zł
Loty Dortmund - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena345 zł

Loty podobne do tych na trasie Lipsk – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lipsk – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Lipsk – Polska. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Lipsk – Polska z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Lipsk – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Lipsk – Polska, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Polska) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.