Tanie loty na trasie Lille – Polska od 35 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 27.5
pt 3.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Lille

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lille-Polska

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Lille-Polska zajmuje 2h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lille-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Lille Lesquin - Lotnisko Warszawa Modlin, Lotnisko Lille Lesquin - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Lille Lesquin - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Lille - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lille – Polska?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lille-Polska.

Która trasa podróży Lille – Polska jest najtańsza?

Lille Lesquin - Kraków Balice

Wybierz trasę Lille Lesquin - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lille - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lille - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lille - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
21 cze
LIL05:45Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:50Kraków Balice
25 cze
KRK02:40Kraków Balice
2h 05min
LIL04:45Lille Lesquin
Ryanair
21 cze
LIL05:45Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:50Kraków Balice
25 cze
KRK02:40Kraków Balice
2h 05min
LIL04:45Lille Lesquin
Ryanair
11 cze
LIL05:10Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:15Kraków Balice
14 cze
KRK03:15Kraków Balice
2h 05min
LIL05:20Lille Lesquin
Kilka linii lotniczych
21 cze
LIL05:05Lille Lesquin
36h 10min
2 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice
25 cze
KRK02:40Kraków Balice
2h 05min
LIL04:45Lille Lesquin
Ryanair
21 cze
LIL05:45Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:50Kraków Balice
28 cze
KRK03:15Kraków Balice
2h 05min
LIL05:20Lille Lesquin
Ryanair
7 cze
LIL05:45Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:50Kraków Balice
11 cze
KRK02:40Kraków Balice
2h 05min
LIL04:45Lille Lesquin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lille - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lille – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
31 maj
LIL05:45Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:50Kraków Balice
Ryanair
7 cze
LIL05:45Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:50Kraków Balice
Ryanair
14 cze
LIL05:45Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:50Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lille – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lille – Polska
Kilka linii lotniczych
28 maj
LIL05:10Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:15Kraków Balice
30 maj
KRK03:05Kraków Balice
29h 45min
2 przesiadki
LIL08:50Lille Lesquin
1 130 zł
Znajdź podobne
Ryanair
28 maj
LIL05:10Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:15Kraków Balice
30 maj
KRK08:15Kraków Balice
24h 55min
1 przesiadka
LIL09:10Lille Lesquin
1 827 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
LIL15:45Lille Lesquin
23h 50min
3 przesiadki
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 cze
WAW03:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 30min
1 przesiadka
LIL04:45Lille Lesquin
1 161 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
LIL16:25Lille Lesquin
26h 45min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 cze
WAW03:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 30min
1 przesiadka
LIL04:45Lille Lesquin
1 222 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
LIL15:45Lille Lesquin
23h 50min
3 przesiadki
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 cze
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
26h 05min
2 przesiadki
LIL04:45Lille Lesquin
1 363 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 maj
LIL05:10Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:15Kraków Balice
30 maj
KRK03:05Kraków Balice
17h 35min
3 przesiadki
LIL20:40Lille Lesquin
1 363 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lille – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lille – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 79 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty Ryanair: Lille – Polska

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lille – Polska
Ryanair
21 cze
LIL05:45Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:50Kraków Balice
25 cze
KRK02:40Kraków Balice
2h 05min
LIL04:45Lille Lesquin
Ryanair
21 cze
LIL05:45Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:50Kraków Balice
25 cze
KRK02:40Kraków Balice
2h 05min
LIL04:45Lille Lesquin
Ryanair
11 cze
LIL05:10Lille Lesquin
2h 05min
KRK07:15Kraków Balice
14 cze
KRK03:15Kraków Balice
2h 05min
LIL05:20Lille Lesquin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lille Lesquin – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lille Lesquin – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.



Alternatywne trasy Lille-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lille - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena66 zł
Loty Lille - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena692 zł

Loty podobne do tych na trasie Lille – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lille – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Lille – Polska. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Lille – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Lille – Polska momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Lille – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.