Tanie loty na trasie Liban – Polska od 384 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Polska-Liban

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Liban-Polska
Najkrótszy czas lotu6h 45minNajszybszy lot Liban-Polska zajmuje 6h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Liban-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Bejrut - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Bejrut - Lotnisko Warszawa Modlin i Lotnisko Bejrut - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Liban - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Liban – Polska?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Liban-Polska.

Która trasa podróży Liban – Polska jest najtańsza?

Bejrut - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Bejrut - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Liban - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Liban - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Liban - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 mar
BEY00:55Bejrut
10h 30min
2 przesiadki
WMI11:25Warszawa Modlin
21 mar
WMI02:35Warszawa Modlin
15h 10min
2 przesiadki
BEY17:45Bejrut
Aegean Airlines
9 cze
BEY00:30Bejrut
13h 55min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
8 lip
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
14h 15min
1 przesiadka
BEY20:50Bejrut
1 145 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 mar
BEY23:00Bejrut
10h 55min
1 przesiadka
WAW09:55Warszawa Lotnisko Chopina
24 mar
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
1 przesiadka
BEY10:50Bejrut
1 255 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 mar
BEY23:30Bejrut
11h 55min
2 przesiadki
WMI11:25Warszawa Modlin
21 mar
WMI02:35Warszawa Modlin
15h 10min
2 przesiadki
BEY17:45Bejrut
KLM
21 kwi
BEY22:25Bejrut
15h 45min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
27 kwi
KRK02:35Kraków Balice
12h 05min
1 przesiadka
BEY14:40Bejrut
1 913 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
BEY23:55Bejrut
13h 15min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
27 cze
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
6h 35min
1 przesiadka
BEY20:50Bejrut

Znajdź najtańsze oferty lotów Liban - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Liban – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
2 mar
BEY23:55Bejrut
19h 30min
2 przesiadki
WMI19:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
1 mar
BEY23:55Bejrut
19h 25min
2 przesiadki
WMI19:20Warszawa Modlin
LOT
24 maj
BEY23:50Bejrut
3h 40min
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Liban – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Liban – Polska
Kilka linii lotniczych
4 lut
BEY23:55Bejrut
10h 25min
2 przesiadki
WMI10:20Warszawa Modlin
7 lut
WMI01:35Warszawa Modlin
15h 10min
2 przesiadki
BEY16:45Bejrut
1 018 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 lut
BEY12:00Bejrut
6h 45min
1 przesiadka
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
11 lut
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
16h 30min
1 przesiadka
BEY20:50Bejrut
1 296 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
3 lut
BEY21:30Bejrut
16h 35min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
11 lut
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
6h 10min
1 przesiadka
BEY20:40Bejrut
1 864 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
BEY23:55Bejrut
11h 05min
2 przesiadki
WMI11:00Warszawa Modlin
4 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
16h 55min
2 przesiadki
BEY18:05Bejrut
1 030 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
BEY13:00Bejrut
7h 15min
1 przesiadka
WMI20:15Warszawa Modlin
11 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
15h 35min
2 przesiadki
BEY16:45Bejrut
1 042 zł
Znajdź podobne
flydubai
5 lut
BEY17:25Bejrut
22h 30min
1 przesiadka
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
7 lut
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
23h 10min
1 przesiadka
BEY15:25Bejrut
2 461 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Liban – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Liban – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 1 049 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty Lufthansa: Liban – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Liban – Polska
Lufthansa
11 mar
BEY23:00Bejrut
10h 55min
1 przesiadka
WAW09:55Warszawa Lotnisko Chopina
24 mar
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
1 przesiadka
BEY10:50Bejrut
1 255 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 lut
BEY12:00Bejrut
6h 45min
1 przesiadka
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
11 lut
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
16h 30min
1 przesiadka
BEY20:50Bejrut
1 296 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 lut
BEY12:00Bejrut
6h 45min
1 przesiadka
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
11 mar
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
8h 50min
2 przesiadki
BEY09:50Bejrut
1 333 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Liban – Polska

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Liban – Polska
Turkish Airlines
3 lut
BEY21:30Bejrut
16h 35min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
11 lut
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
6h 10min
1 przesiadka
BEY20:40Bejrut
1 864 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
4 lut
BEY21:30Bejrut
6h 45min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
7 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
8h 20min
1 przesiadka
BEY12:35Bejrut
2 477 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 lut
BEY21:30Bejrut
6h 45min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 lut
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
6h 10min
1 przesiadka
BEY20:40Bejrut
2 616 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Liban – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Liban – Polska, takie jak LOT, Aegean Airlines i Turkish Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Liban-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bejrut - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena1 042 zł
Loty Bejrut - Kraków
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena1 247 zł

Loty podobne do tych na trasie Liban – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Liban – Polska