Tanie loty Kraków - Wyspy Kanaryjskie od 73 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Wyspy Kanaryjskie-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Wyspy Kanaryjskie
Znaleziono najlepszą cenę975 złNajlepsza cena za lot Kraków – Wyspy Kanaryjskie znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 975 zł
Najkrótszy czas lotu5h 40minNajszybszy lot Kraków-Wyspy Kanaryjskie zajmuje 5h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Wyspy Kanaryjskie. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Granadilla Tenerife Sur, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Santa Cruz de Tenerife Los Rodeos i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Las Palmas de Gran Canaria.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Wyspy Kanaryjskie?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Wyspy Kanaryjskie?

Lufthansa

Brussels Airlines, Lufthansa i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Wyspy Kanaryjskie.

Która trasa podróży Kraków – Wyspy Kanaryjskie jest najtańsza?

Kraków Balice - Las Palmas de Gran Canaria

Wybierz trasę Kraków Balice - Las Palmas de Gran Canaria, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Wyspy Kanaryjskie.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Wyspy Kanaryjskie

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Wyspy Kanaryjskie, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
14 sty
KRK16:50Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
TFS15:45Granadilla Tenerife Sur
22 sty
TFS15:25Granadilla Tenerife Sur
14h 25min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice
Ryanair
17 sty
KRK13:05Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
FUE06:00Puerto del Rosario Fuerteventura
30 sty
FUE06:05Puerto del Rosario Fuerteventura
11h 45min
1 przesiadka
KRK17:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 gru
KRK01:45Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
ACE12:55Arrecife Lanzarote
30 gru
ACE06:15Arrecife Lanzarote
23h 35min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice
Ryanair
17 sty
KRK01:45Kraków Balice
12h 55min
1 przesiadka
LPA14:40Las Palmas de Gran Canaria
24 sty
LPA14:15Las Palmas de Gran Canaria
13h 40min
1 przesiadka
KRK03:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 gru
KRK02:20Kraków Balice
26h 55min
2 przesiadki
FUE05:15Puerto del Rosario Fuerteventura
19 gru
FUE13:10Puerto del Rosario Fuerteventura
13h 45min
1 przesiadka
KRK02:55Kraków Balice
Ryanair
24 sty
KRK01:45Kraków Balice
11h 40min
1 przesiadka
TFS13:25Granadilla Tenerife Sur
30 sty
TFS13:45Granadilla Tenerife Sur
16h 05min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Wyspy Kanaryjskie w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Wyspy Kanaryjskie w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
12 gru
KRK17:50Kraków Balice
22h 25min
1 przesiadka
TFS16:15Granadilla Tenerife Sur
Kilka linii lotniczych
17 gru
KRK17:40Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
ACE05:50Arrecife Lanzarote
Ryanair
19 sty
KRK13:35Kraków Balice
16h 40min
1 przesiadka
ACE06:15Arrecife Lanzarote

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Wyspy Kanaryjskie

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Wyspy Kanaryjskie
Kilka linii lotniczych
13 gru
KRK12:00Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
TFS13:00Granadilla Tenerife Sur
20 gru
TFS05:20Granadilla Tenerife Sur
10h 45min
1 przesiadka
KRK16:05Kraków Balice
Ryanair
11 gru
KRK01:50Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
ACE12:35Arrecife Lanzarote
12 gru
ACE12:25Arrecife Lanzarote
17h 25min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
13 gru
KRK12:00Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
TFS13:00Granadilla Tenerife Sur
20 gru
TFS05:20Granadilla Tenerife Sur
10h 45min
1 przesiadka
KRK16:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 gru
KRK17:50Kraków Balice
22h 25min
1 przesiadka
TFS16:15Granadilla Tenerife Sur
17 gru
TFS05:20Granadilla Tenerife Sur
10h 45min
1 przesiadka
KRK16:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
11 gru
KRK01:40Kraków Balice
13h 10min
1 przesiadka
TFS14:50Granadilla Tenerife Sur
15 gru
TFS05:20Granadilla Tenerife Sur
10h 45min
1 przesiadka
KRK16:05Kraków Balice
Ryanair
11 gru
KRK01:50Kraków Balice
12h 50min
1 przesiadka
TFS14:40Granadilla Tenerife Sur
13 gru
TFS13:05Granadilla Tenerife Sur
16h 45min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Wyspy Kanaryjskie

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Wyspy Kanaryjskie z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 431 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Brussels Airlines
CenaOd 504 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Iberia
CenaOd 525 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Lufthansa
CenaOd 592 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
SWISS
CenaOd 628 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Wizz Air
CenaOd 709 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Norwegian
CenaOd 904 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
KLM
CenaOd 916 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Air Europa
CenaOd 1 259 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Wyspy Kanaryjskie oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Wyspy Kanaryjskie, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, SWISS i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Kraków-Wyspy Kanaryjskie

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Granadilla
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena223 zł
Loty Kraków - Granadilla
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena211 zł
Loty Warszawa - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena349 zł
Loty Warszawa - Las Palmas de Gran Canaria
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena309 zł
Loty Warszawa - Puerto del Rosario
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena248 zł
Loty Kraków - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena398 zł
Loty Katowice - Granadilla
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena199 zł
Loty Warszawa - Arrecife
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena211 zł
Loty Wrocław - Granadilla
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena227 zł
Loty Wrocław - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena463 zł
Loty Katowice - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena386 zł
Loty Kraków - Las Palmas de Gran Canaria
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena252 zł

Podobne loty: Kraków – Wyspy Kanaryjskie

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Wyspy Kanaryjskie