Tanie loty na trasie Kraków – Korsyka od 314 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Korsyka-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Korsyka

Znaleziono najlepszą cenę

323 zł

Najkrótszy czas lotu

6h 55min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Kraków - Korsyka w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 323 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Korsyka w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 407 zł.
Najszybszy lot Kraków-Korsyka zajmuje 6h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Korsyka. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Figari-Korsyka Południowa i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Bastia Poretta.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Korsyka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Korsyka?

Lufthansa

Air France i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Korsyka.

Która trasa podróży Kraków – Korsyka jest najtańsza?

Kraków Balice - Figari-Korsyka Południowa

Wybierz trasę Kraków Balice - Figari-Korsyka Południowa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Korsyka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Korsyka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Korsyka, zmieniając zakładki
Ryanair
14 cze
KRK15:00Kraków Balice
25h 10min
2 przesiadki
FSC16:10Figari-Korsyka Południowa
22 cze
FSC16:35Figari-Korsyka Południowa
14h 30min
1 przesiadka
KRK07:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
14 cze
KRK15:00Kraków Balice
25h 10min
2 przesiadki
FSC16:10Figari-Korsyka Południowa
22 cze
FSC05:50Figari-Korsyka Południowa
34h 20min
2 przesiadki
KRK16:10Kraków Balice
Ryanair
13 cze
KRK02:25Kraków Balice
34h 50min
2 przesiadki
FSC13:15Figari-Korsyka Południowa
22 cze
FSC16:35Figari-Korsyka Południowa
14h 30min
1 przesiadka
KRK07:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
13 cze
KRK02:25Kraków Balice
34h 50min
2 przesiadki
FSC13:15Figari-Korsyka Południowa
22 cze
FSC05:50Figari-Korsyka Południowa
34h 20min
2 przesiadki
KRK16:10Kraków Balice
Ryanair
15 cze
KRK09:35Kraków Balice
6h 35min
1 przesiadka
FSC16:10Figari-Korsyka Południowa
22 cze
FSC16:35Figari-Korsyka Południowa
23h 35min
2 przesiadki
KRK16:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
14 cze
KRK03:15Kraków Balice
25h 10min
1 przesiadka
FSC04:25Figari-Korsyka Południowa
22 cze
FSC16:35Figari-Korsyka Południowa
14h 30min
1 przesiadka
KRK07:05Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Korsyka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Korsyka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
22 cze
KRK09:35Kraków Balice
6h 35min
1 przesiadka
FSC16:10Figari-Korsyka Południowa
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK02:50Kraków Balice
25h 25min
2 przesiadki
BIA04:15Bastia Poretta
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK02:50Kraków Balice
10h 00min
1 przesiadka
AJA12:50Ajaccio Campo Dell Oro

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Korsyka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Korsyka
Kilka linii lotniczych
22 maj
KRK03:15Kraków Balice
12h 25min
2 przesiadki
BIA15:40Bastia Poretta
30 maj
BIA03:00Bastia Poretta
24h 30min
2 przesiadki
KRK03:30Kraków Balice
1 828 zł
Znajdź podobne
easyJet
22 maj
KRK05:50Kraków Balice
27h 00min
1 przesiadka
BIA08:50Bastia Poretta
30 maj
BIA09:20Bastia Poretta
25h 20min
1 przesiadka
KRK10:40Kraków Balice
2 629 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 maj
KRK03:15Kraków Balice
12h 25min
2 przesiadki
BIA15:40Bastia Poretta
30 maj
BIA11:25Bastia Poretta
30h 25min
3 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
1 881 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 maj
KRK03:15Kraków Balice
12h 25min
2 przesiadki
BIA15:40Bastia Poretta
30 maj
BIA03:00Bastia Poretta
9h 35min
1 przesiadka
KRK12:35Kraków Balice
2 025 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 maj
KRK15:00Kraków Balice
22h 00min
2 przesiadki
FSC13:00Figari-Korsyka Południowa
29 maj
FSC14:55Figari-Korsyka Południowa
26h 40min
2 przesiadki
KRK17:35Kraków Balice
2 060 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 maj
KRK11:10Kraków Balice
24h 10min
1 przesiadka
FSC11:20Figari-Korsyka Południowa
29 maj
FSC14:55Figari-Korsyka Południowa
26h 40min
2 przesiadki
KRK17:35Kraków Balice
2 293 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Korsyka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Korsyka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 754 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Air FranceCenaOd 1 188 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Air France

Loty easyJet: Kraków – Korsyka

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Kraków – Korsyka
easyJet
14 cze
KRK17:00Kraków Balice
10h 50min
1 przesiadka
BIA03:50Bastia Poretta
21 cze
BIA08:20Bastia Poretta
8h 50min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice
1 236 zł
Znajdź podobne
easyJet
22 maj
KRK05:50Kraków Balice
27h 00min
1 przesiadka
BIA08:50Bastia Poretta
30 maj
BIA09:20Bastia Poretta
25h 20min
1 przesiadka
KRK10:40Kraków Balice
2 629 zł
Znajdź podobne
easyJet
26 maj
KRK11:10Kraków Balice
24h 10min
1 przesiadka
FSC11:20Figari-Korsyka Południowa
29 maj
FSC16:50Figari-Korsyka Południowa
17h 00min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
3 973 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Kraków – Korsyka

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Korsyka
Ryanair
14 cze
KRK15:00Kraków Balice
25h 10min
2 przesiadki
FSC16:10Figari-Korsyka Południowa
22 cze
FSC16:35Figari-Korsyka Południowa
14h 30min
1 przesiadka
KRK07:05Kraków Balice
Ryanair
13 cze
KRK02:25Kraków Balice
34h 50min
2 przesiadki
FSC13:15Figari-Korsyka Południowa
22 cze
FSC16:35Figari-Korsyka Południowa
14h 30min
1 przesiadka
KRK07:05Kraków Balice
Ryanair
15 cze
KRK09:35Kraków Balice
6h 35min
1 przesiadka
FSC16:10Figari-Korsyka Południowa
22 cze
FSC16:35Figari-Korsyka Południowa
23h 35min
2 przesiadki
KRK16:10Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Korsyka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Korsyka, takie jak Lufthansa, Air France i easyJet, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Kraków-Korsyka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Figari
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena430 zł
Loty Warszawa - Bastia
Najkrótszy czas lotu8h 10min
Najniższa cena748 zł
Loty Warszawa - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena739 zł
Loty Kraków - Bastia
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena712 zł
Loty Warszawa - Calvi
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena1 035 zł
Loty Kraków - Figari
Najkrótszy czas lotu20h 20min
Najniższa cena314 zł
Loty Kraków - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena564 zł
Loty Katowice - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu22h 40min
Najniższa cena708 zł
Loty Katowice - Bastia
Najkrótszy czas lotu24h 00min
Najniższa cena936 zł
Loty Gdańsk - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu22h 25min
Najniższa cena811 zł
Loty Wrocław - Bastia
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena1 223 zł
Loty Gdańsk - Bastia
Najkrótszy czas lotu24h 50min
Najniższa cena1 017 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Korsyka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Korsyka

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Korsyka jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kraków – Korsyka i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów Kraków – Korsyka na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Kraków – Korsyka dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Kraków – Korsyka.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.