Tanie loty na trasie Kraków – Friuli-Wenecja Julijska od 167 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.6
czw 9.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Friuli-Wenecja Julijska-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Friuli-Wenecja Julijska

Znaleziono najlepszą cenę

167 zł

Najkrótszy czas lotu

15h 15min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Kraków - Friuli-Wenecja Julijska w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 167 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Friuli-Wenecja Julijska w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 717 zł.
Najszybszy lot Kraków-Friuli-Wenecja Julijska zajmuje 15h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Friuli-Wenecja Julijska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Triest Dei Legionari.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Friuli-Wenecja Julijska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Friuli-Wenecja Julijska?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Friuli-Wenecja Julijska.

Która trasa podróży Kraków – Friuli-Wenecja Julijska jest najtańsza?

Kraków Balice - Triest Dei Legionari

Wybierz trasę Kraków Balice - Triest Dei Legionari, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Friuli-Wenecja Julijska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Friuli-Wenecja Julijska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Friuli-Wenecja Julijska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
25 cze
KRK02:20Kraków Balice
15h 15min
1 przesiadka
TRS17:35Triest Dei Legionari
26 cze
TRS17:05Triest Dei Legionari
16h 55min
2 przesiadki
KRK10:00Kraków Balice
Ryanair
17 cze
KRK18:05Kraków Balice
23h 30min
1 przesiadka
TRS17:35Triest Dei Legionari
19 cze
TRS11:00Triest Dei Legionari
29h 35min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Lufthansa
21 lip
KRK02:00Kraków Balice
7h 45min
1 przesiadka
TRS09:45Triest Dei Legionari
25 lip
TRS10:25Triest Dei Legionari
9h 20min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 cze
KRK02:20Kraków Balice
15h 15min
1 przesiadka
TRS17:35Triest Dei Legionari
26 cze
TRS17:05Triest Dei Legionari
25h 35min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 cze
KRK09:40Kraków Balice
24h 55min
2 przesiadki
TRS10:35Triest Dei Legionari
26 cze
TRS17:05Triest Dei Legionari
16h 55min
2 przesiadki
KRK10:00Kraków Balice
Ryanair
22 lip
KRK11:20Kraków Balice
17h 10min
1 przesiadka
TRS04:30Triest Dei Legionari
24 lip
TRS17:05Triest Dei Legionari
26h 45min
2 przesiadki
KRK19:50Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Friuli-Wenecja Julijska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Friuli-Wenecja Julijska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
18 cze
KRK02:50Kraków Balice
14h 45min
1 przesiadka
TRS17:35Triest Dei Legionari
Kilka linii lotniczych
19 cze
KRK02:50Kraków Balice
49h 30min
2 przesiadki
TRS04:20Triest Dei Legionari
Ryanair
9 cze
KRK02:50Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
TRS12:20Triest Dei Legionari

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Friuli-Wenecja Julijska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Friuli-Wenecja Julijska
Ryanair
2 cze
KRK02:50Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
TRS12:20Triest Dei Legionari
3 cze
TRS17:35Triest Dei Legionari
26h 55min
2 przesiadki
KRK20:30Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK02:50Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
TRS12:20Triest Dei Legionari
3 cze
TRS03:00Triest Dei Legionari
10h 45min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK02:50Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
TRS12:20Triest Dei Legionari
3 cze
TRS03:00Triest Dei Legionari
16h 20min
3 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
1 034 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
KRK02:50Kraków Balice
27h 30min
3 przesiadki
TRS06:20Triest Dei Legionari
3 cze
TRS17:35Triest Dei Legionari
26h 55min
2 przesiadki
KRK20:30Kraków Balice
1 256 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Friuli-Wenecja Julijska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Friuli-Wenecja Julijska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 715 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Ryanair: Kraków – Friuli-Wenecja Julijska

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Friuli-Wenecja Julijska
Ryanair
17 cze
KRK18:05Kraków Balice
23h 30min
1 przesiadka
TRS17:35Triest Dei Legionari
19 cze
TRS11:00Triest Dei Legionari
29h 35min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Ryanair
22 lip
KRK11:20Kraków Balice
17h 10min
1 przesiadka
TRS04:30Triest Dei Legionari
24 lip
TRS17:05Triest Dei Legionari
26h 45min
2 przesiadki
KRK19:50Kraków Balice
Ryanair
2 cze
KRK02:50Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
TRS12:20Triest Dei Legionari
3 cze
TRS17:35Triest Dei Legionari
26h 55min
2 przesiadki
KRK20:30Kraków Balice

Loty Lufthansa: Kraków – Friuli-Wenecja Julijska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Friuli-Wenecja Julijska
Lufthansa
21 lip
KRK02:00Kraków Balice
7h 45min
1 przesiadka
TRS09:45Triest Dei Legionari
25 lip
TRS10:25Triest Dei Legionari
9h 20min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
Lufthansa
21 lip
KRK02:00Kraków Balice
7h 45min
1 przesiadka
TRS09:45Triest Dei Legionari
23 lip
TRS10:40Triest Dei Legionari
9h 05min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
Lufthansa
16 cze
KRK02:00Kraków Balice
7h 45min
1 przesiadka
TRS09:45Triest Dei Legionari
24 cze
TRS10:35Triest Dei Legionari
9h 10min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
1 000 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Friuli-Wenecja Julijska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Friuli-Wenecja Julijska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa i Ryanair.



Alternatywne trasy Kraków-Friuli-Wenecja Julijska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Triest
Najkrótszy czas lotu15h 15min
Najniższa cena470 zł
Loty Katowice - Triest
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena577 zł
Loty Poznań - Triest
Najkrótszy czas lotu23h 25min
Najniższa cena679 zł
Loty Wrocław - Triest
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena1 730 zł
Loty Warszawa - Triest
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena525 zł
Loty Gdańsk - Triest
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena871 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Friuli-Wenecja Julijska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Friuli-Wenecja Julijska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Kraków – Friuli-Wenecja Julijska. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kraków – Friuli-Wenecja Julijska z takimi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Kraków – Friuli-Wenecja Julijska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Kraków – Friuli-Wenecja Julijska, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Friuli-Wenecja Julijska) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.