Tanie loty na trasie Kazachstan – Polska od 1 200 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Kazachstan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kazachstan-Polska

Najkrótszy czas lotu

11h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Kazachstan-Polska zajmuje 11h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kazachstan-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Ałmaty - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Kazachstan - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kazachstan – Polska?

Ukraine International Airlines

Aeroflot, LOT i Ukraine International Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kazachstan-Polska.

Która trasa podróży Kazachstan – Polska jest najtańsza?

Ałmaty - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Ałmaty - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kazachstan - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kazachstan - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kazachstan - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
23 sie
NQZ18:35Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
23h 40min
2 przesiadki
KRK18:15Kraków Balice
6 wrz
KRK03:55Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
NQZ13:45Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
1 492 zł
Znajdź podobne
LOT
25 sie
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
17h 50min
1 przesiadka
KRK23:45Kraków Balice
6 wrz
KRK14:25Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
2 205 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 sie
NQZ00:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
12h 40min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
7 wrz
KRK02:00Kraków Balice
13h 15min
1 przesiadka
NQZ15:15Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
2 374 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
11 lip
NQZ23:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
18h 45min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
30 sie
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
27h 20min
1 przesiadka
NQZ18:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
2 693 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 sie
NQZ18:35Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
23h 40min
2 przesiadki
KRK18:15Kraków Balice
6 wrz
KRK01:35Kraków Balice
12h 10min
2 przesiadki
NQZ13:45Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
1 559 zł
Znajdź podobne
flydubai
1 cze
ALA01:25Ałmaty
16h 25min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
8 cze
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
29h 05min
1 przesiadka
ALA19:50Ałmaty
3 401 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kazachstan - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kazachstan – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Turkish Airlines i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
8 cze
ALA18:10Ałmaty
36h 25min
2 przesiadki
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 200 zł
Znajdź podobne
Wizz Air
19 cze
ALA18:10Ałmaty
28h 00min
2 przesiadki
WAW22:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 244 zł
Znajdź podobne
LOT
20 cze
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
7h 00min
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 926 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kazachstan – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kazachstan – Polska
flydubai
22 maj
NQZ02:30Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
15h 15min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
25 maj
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
30h 45min
1 przesiadka
NQZ21:30Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
5 638 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 maj
NQZ10:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
11h 15min
1 przesiadka
WAW21:35Warszawa Lotnisko Chopina
25 maj
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
32h 10min
1 przesiadka
NQZ23:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
6 506 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 maj
NQZ10:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
11h 15min
1 przesiadka
WAW21:35Warszawa Lotnisko Chopina
25 maj
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
42h 05min
2 przesiadki
NQZ23:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
6 789 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 maj
NQZ10:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
46h 15min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
25 maj
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
38h 05min
2 przesiadki
NQZ23:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
7 276 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 maj
NQZ10:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
11h 15min
1 przesiadka
WAW21:35Warszawa Lotnisko Chopina
25 maj
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
32h 10min
1 przesiadka
NQZ23:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
7 856 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 maj
NQZ10:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
11h 50min
1 przesiadka
WAW22:10Warszawa Lotnisko Chopina
25 maj
WAW03:35Warszawa Lotnisko Chopina
43h 45min
2 przesiadki
NQZ23:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
8 140 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kazachstan – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kazachstan – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ukraine International AirlinesCenaOd 1 315 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines
AeroflotCenaOd 1 346 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Aeroflot
LOTCenaOd 1 537 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty Turkish Airlines: Kazachstan – Polska

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Kazachstan – Polska
Turkish Airlines
11 lip
NQZ23:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
18h 45min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
30 sie
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
27h 20min
1 przesiadka
NQZ18:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
2 693 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
11 lip
NQZ23:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
18h 45min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
27 sie
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
11h 55min
1 przesiadka
NQZ18:20Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
2 759 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
25 lip
ALA02:40Ałmaty
29h 00min
2 przesiadki
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
29h 25min
1 przesiadka
ALA20:40Ałmaty
2 949 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Kazachstan – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kazachstan – Polska
LOT
25 sie
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
17h 50min
1 przesiadka
KRK23:45Kraków Balice
6 wrz
KRK14:25Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
2 205 zł
Znajdź podobne
LOT
14 lip
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
7h 00min
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
27 sie
WAW19:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 10min
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
2 214 zł
Znajdź podobne
LOT
14 lip
NQZ05:55Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
7h 00min
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
30 sie
WAW19:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 10min
NQZ01:10Nur-Sułtan Nursultan Nazarbayev Intl
3 330 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kazachstan – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kazachstan – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Aeroflot, Ukraine International Airlines, i Belavia.



Alternatywne trasy Kazachstan-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nur-Sułtan - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 15min
Najniższa cena4 061 zł
Loty Ałmaty - Warszawa
Najkrótszy czas lotu28h 00min
Najniższa cena2 427 zł

Loty podobne do tych na trasie Kazachstan – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kazachstan – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Kazachstan – Polska. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. Wszystkie oferty lotów Kazachstan – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Kazachstan – Polska.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Kazachstan – Polska.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.