Kalamata – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Kalamata (KLX)
śr. 21.04.
śr. 28.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Kalamata

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kalamata
Warszawa
Zakintos

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kalamata

Warszawa (WAW) - Zakintos (ZTH)

Ceny lotów Warszawa - Kalamata są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Zakintos Dionsios Salomos. Średnia cena wynosi 985 zł


Kalamata — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kalamata?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Londyn – Kalamata w cenie 190 zł. To 88% taniej niż większość ofert lotów do miasta Kalamata. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

W który dzień tygodnia loty do miasta Kalamata są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot do miasta Kalamata jest wtorek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 977 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest piątek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Kalamata wynosi wtedy 1 620 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Kalamata są najtańsze?

Po południu to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Kalamata. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 1 347 zł. W południe to pora dnia, kiedy loty do miasta Kalamata są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 1 715 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Czy w pobliżu miasta Kalamata znajdują się inne lotniska?

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Kalamata, rozważ Lotnisko Kithira, Lotnisko Zakintos Dionsios Salomos lub Lotnisko Patras Araxos.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Kalamata?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 967 zł, Lotnisko Kalamata jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Kalamata. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Kalamata — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kalamata znalezione przez użytkowników momondo.
LOT
1 cze
10:40Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
13:30Kalamata
8 cze
07:25Kalamata
2h 45min
10:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
3 cze
05:25Warszawa Lotnisko Chopina
8h 00min
1 przesiadka
13:25Kalamata
15 cze
07:25Kalamata
2h 45min
10:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
24 sie
01:30Katowice-Pyrzowice
12h 00min
1 przesiadka
13:30Kalamata
25 wrz
11:00Kalamata
5h 35min
1 przesiadka
16:35Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
1 cze
10:40Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
13:30Kalamata
10 cze
14:50Kalamata
15h 30min
2 przesiadki
06:20Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
8 cze
10:40Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
13:30Kalamata
10 cze
14:50Kalamata
15h 30min
2 przesiadki
06:20Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
1 cze
10:40Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
13:30Kalamata
9 cze
16:10Kalamata
18h 40min
1 przesiadka
10:50Warszawa Lotnisko Chopina

Kalamata – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Kalamata, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Aegean Airlines.
Kilka linii lotniczych
19 cze
03:20Warszawa Lotnisko Chopina
10h 05min
2 przesiadki
13:25Kalamata
Kilka linii lotniczych
18 cze
12:35Warszawa Lotnisko Chopina
17h 20min
1 przesiadka
05:55Kalamata
1 231 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
19 cze
15:50Warszawa Lotnisko Chopina
19h 40min
1 przesiadka
11:30Kalamata

Które linie latają do miasta Kalamata?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Kalamata

Kalamata — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Kalamata
Najkrótszy czas lotu
2h 50min
Najniższa cena
417 zł
Loty Katowice - Kalamata
Najkrótszy czas lotu
12h 00min
Najniższa cena
531 zł
Loty Kraków - Kalamata
Najkrótszy czas lotu
22h 50min
Najniższa cena
2 019 zł

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza