Tanie loty na trasie Islamabad – Polska od 1 667 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Informacje o trasie Polska-Islamabad

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Islamabad-Polska

Najkrótszy czas lotu

23h 40min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Islamabad-Polska zajmuje 23h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Islamabad-Polska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Islamabad Intl - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Islamabad - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Islamabad – Polska jest najtańsza?

Islamabad Intl - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Islamabad Intl - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Islamabad - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Islamabad - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Islamabad - Polska, zmieniając zakładki
Turkish Airlines
10 paź
ISB01:15Islamabad Intl
39h 50min
1 przesiadka
WAW17:05Warszawa Lotnisko Chopina
9 gru
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
29h 35min
1 przesiadka
ISB20:05Islamabad Intl
3 838 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
15 cze
ISB23:35Islamabad Intl
17h 45min
2 przesiadki
WAW17:20Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
28h 25min
1 przesiadka
ISB18:05Islamabad Intl
4 103 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 cze
ISB01:15Islamabad Intl
87h 50min
1 przesiadka
WAW17:05Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
30h 20min
3 przesiadki
ISB20:35Islamabad Intl
4 143 zł
Znajdź podobne
Emirates
15 cze
ISB23:05Islamabad Intl
19h 25min
1 przesiadka
WAW18:30Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
1 przesiadka
ISB18:15Islamabad Intl
4 974 zł
Znajdź podobne
British Airways
18 cze
ISB20:40Islamabad Intl
24h 05min
1 przesiadka
WAW20:45Warszawa Lotnisko Chopina
30 cze
WAW04:30Warszawa Lotnisko Chopina
32h 40min
2 przesiadki
ISB13:10Islamabad Intl
5 456 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
16 cze
ISB01:15Islamabad Intl
55h 20min
1 przesiadka
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
14h 10min
1 przesiadka
ISB20:35Islamabad Intl
4 015 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Islamabad - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Islamabad – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates, Qatar Airways i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
29 cze
ISB00:35Islamabad Intl
21h 35min
2 przesiadki
WAW22:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 667 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
10 paź
ISB01:15Islamabad Intl
39h 50min
1 przesiadka
WAW17:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 096 zł
Znajdź podobne
Emirates
25 maj
ISB23:05Islamabad Intl
19h 25min
1 przesiadka
WAW18:30Warszawa Lotnisko Chopina
3 502 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Islamabad – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Islamabad – Polska
Kilka linii lotniczych
27 maj
ISB15:00Islamabad Intl
20h 15min
2 przesiadki
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 15min
2 przesiadki
ISB07:55Islamabad Intl
4 740 zł
Znajdź podobne
Emirates
27 maj
ISB05:20Islamabad Intl
11h 30min
1 przesiadka
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
31h 05min
1 przesiadka
ISB00:30Islamabad Intl
5 271 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
26 maj
ISB23:35Islamabad Intl
12h 40min
1 przesiadka
WAW12:15Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
11h 10min
1 przesiadka
ISB00:50Islamabad Intl
5 664 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
27 maj
ISB01:15Islamabad Intl
42h 30min
2 przesiadki
WAW19:45Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
14h 10min
1 przesiadka
ISB20:35Islamabad Intl
6 478 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
ISB12:00Islamabad Intl
23h 15min
2 przesiadki
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
31h 05min
1 przesiadka
ISB00:30Islamabad Intl
4 868 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
ISB01:15Islamabad Intl
16h 40min
1 przesiadka
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
14h 10min
1 przesiadka
ISB20:35Islamabad Intl
4 926 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Islamabad – Polska

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Islamabad – Polska
Qatar Airways
15 cze
ISB23:35Islamabad Intl
17h 45min
2 przesiadki
WAW17:20Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
28h 25min
1 przesiadka
ISB18:05Islamabad Intl
4 103 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
19 cze
ISB17:40Islamabad Intl
23h 40min
2 przesiadki
WAW17:20Warszawa Lotnisko Chopina
30 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
11h 10min
1 przesiadka
ISB00:50Islamabad Intl
4 408 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
28 cze
ISB23:35Islamabad Intl
12h 40min
1 przesiadka
WAW12:15Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
11h 10min
1 przesiadka
ISB00:50Islamabad Intl
5 655 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Islamabad – Polska

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Islamabad – Polska
Emirates
15 cze
ISB23:05Islamabad Intl
19h 25min
1 przesiadka
WAW18:30Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
1 przesiadka
ISB18:15Islamabad Intl
4 974 zł
Znajdź podobne
Emirates
18 cze
ISB23:05Islamabad Intl
19h 25min
1 przesiadka
WAW18:30Warszawa Lotnisko Chopina
30 cze
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina
24h 35min
1 przesiadka
ISB18:15Islamabad Intl
5 094 zł
Znajdź podobne
Emirates
15 cze
ISB23:05Islamabad Intl
17h 45min
1 przesiadka
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
23 cze
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
31h 05min
1 przesiadka
ISB00:30Islamabad Intl
5 160 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Islamabad-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Islamabad - Warszawa
Najkrótszy czas lotu23h 40min
Najniższa cena3 838 zł
Loty Lahaur - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 05min
Najniższa cena3 696 zł

Loty podobne do tych na trasie Islamabad – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Islamabad – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Islamabad – Polska według Twoich preferencji.

Loty na trasie Islamabad – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Islamabad – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Islamabad – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.