Tanie loty na trasie Gdańsk – Filadelfia od 2 238 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Filadelfia-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Filadelfia
Najkrótszy czas lotu15h 35minNajszybszy lot Gdańsk-Filadelfia zajmuje 15h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Filadelfia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Filadelfia.
Filadelfia — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Filadelfia: Filadelfia (PHL)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Filadelfia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Filadelfia są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Gdańsk – Filadelfia są najtańsze?

rano

Loty Gdańsk - Filadelfia są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Gdańsk – Filadelfia jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Filadelfia

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Filadelfia, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Filadelfia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Filadelfia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Filadelfia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 kwi
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
38h 20min
2 przesiadki
PHL17:10Filadelfia
5 maj
PHL11:25Filadelfia
15h 10min
2 przesiadki
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
2 238 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 kwi
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
15h 20min
1 przesiadka
PHL18:10Filadelfia
5 maj
PHL13:45Filadelfia
22h 25min
1 przesiadka
GDN12:10Gdańsk Rębiechowo
2 326 zł
Znajdź podobne
KLM
24 lut
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
22h 27min
2 przesiadki
PHL23:57Filadelfia
8 cze
PHL10:00Filadelfia
15h 15min
2 przesiadki
GDN01:15Gdańsk Rębiechowo
2 559 zł
Znajdź podobne
Air Canada
21 lut
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
14h 14min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia
5 cze
PHL11:25Filadelfia
16h 15min
2 przesiadki
GDN03:40Gdańsk Rębiechowo
2 563 zł
Znajdź podobne
SAS
25 lut
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
18h 48min
2 przesiadki
PHL19:48Filadelfia
7 cze
PHL06:20Filadelfia
27h 55min
2 przesiadki
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
3 933 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 kwi
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
15h 20min
1 przesiadka
PHL18:10Filadelfia
5 maj
PHL14:10Filadelfia
12h 25min
2 przesiadki
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
2 258 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Filadelfia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Filadelfia
Air Canada
30 sty
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
14h 14min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia
6 cze
PHL14:10Filadelfia
37h 30min
2 przesiadki
GDN03:40Gdańsk Rębiechowo
4 134 zł
Znajdź podobne
Air Canada
30 sty
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
14h 14min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia
8 cze
PHL11:25Filadelfia
16h 15min
2 przesiadki
GDN03:40Gdańsk Rębiechowo
4 363 zł
Znajdź podobne
Air Canada
30 sty
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
14h 14min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia
11 cze
PHL14:10Filadelfia
37h 30min
2 przesiadki
GDN03:40Gdańsk Rębiechowo
4 471 zł
Znajdź podobne
Air Canada
30 sty
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
14h 14min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia
10 cze
PHL14:10Filadelfia
37h 30min
2 przesiadki
GDN03:40Gdańsk Rębiechowo
4 804 zł
Znajdź podobne
Air Canada
30 sty
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
14h 14min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia
9 cze
PHL04:30Filadelfia
23h 10min
2 przesiadki
GDN03:40Gdańsk Rębiechowo
5 074 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Gdańsk – Filadelfia

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Gdańsk – Filadelfia
Air Canada
21 lut
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
14h 14min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia
5 cze
PHL11:25Filadelfia
16h 15min
2 przesiadki
GDN03:40Gdańsk Rębiechowo
2 563 zł
Znajdź podobne
Air Canada
21 lut
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
14h 14min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia
8 cze
PHL04:30Filadelfia
23h 10min
2 przesiadki
GDN03:40Gdańsk Rębiechowo
2 969 zł
Znajdź podobne
Air Canada
21 lut
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
14h 14min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia
11 cze
PHL14:10Filadelfia
37h 30min
2 przesiadki
GDN03:40Gdańsk Rębiechowo
3 077 zł
Znajdź podobne

Loty SAS: Gdańsk – Filadelfia

Nasze najlepsze oferty SAS na lot Gdańsk – Filadelfia
SAS
25 lut
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
18h 48min
2 przesiadki
PHL19:48Filadelfia
7 cze
PHL06:20Filadelfia
27h 55min
2 przesiadki
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
3 933 zł
Znajdź podobne
SAS
25 lut
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
18h 48min
2 przesiadki
PHL19:48Filadelfia
8 cze
PHL06:20Filadelfia
31h 35min
2 przesiadki
GDN13:55Gdańsk Rębiechowo
4 154 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Filadelfia oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Filadelfia, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Gdańsk Rębiechowo – Filadelfia – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Filadelfia dzieli dystans 6724,0 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 14h 14min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Filadelfia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Pittsburgh
Najkrótszy czas lotu17h 46min
Najniższa cena2 824 zł
Loty Kraków - State College
Najkrótszy czas lotu21h 45min
Najniższa cena2 796 zł
Loty Warszawa - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu15h 16min
Najniższa cena2 278 zł
Loty Kraków - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu14h 46min
Najniższa cena2 250 zł
Loty Warszawa - Erie
Najkrótszy czas lotu23h 22min
Najniższa cena2 961 zł
Loty Wrocław - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu17h 30min
Najniższa cena3 619 zł
Loty Kraków - Harrisburg
Najkrótszy czas lotu36h 23min
Najniższa cena3 937 zł
Loty Warszawa - Pittsburgh
Najkrótszy czas lotu16h 42min
Najniższa cena3 599 zł
Loty Poznań - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena2 691 zł
Loty Katowice - Filadelfia
Najkrótszy czas lotu31h 15min
Najniższa cena2 177 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Filadelfia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Filadelfia