Tanie loty na trasie Fort Myers – Polska od 1 968 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Informacje o trasie Polska-Fort Myers

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Fort Myers-Polska

Najkrótszy czas lotu

13h 30min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Fort Myers-Polska zajmuje 13h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Fort Myers-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Fort Myers Southwest Florida - Lotnisko Katowice-Pyrzowice, Lotnisko Fort Myers Southwest Florida - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Fort Myers Southwest Florida - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Fort Myers - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Fort Myers – Polska jest najtańsza?

Fort Myers Southwest Florida - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Fort Myers Southwest Florida - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Fort Myers - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Fort Myers - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Fort Myers - Polska, zmieniając zakładki
Finnair
20 wrz
RSW09:53Fort Myers Southwest Florida
22h 27min
2 przesiadki
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
4 paź
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
20h 00min
2 przesiadki
RSW00:55Fort Myers Southwest Florida
3 520 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 wrz
RSW03:00Fort Myers Southwest Florida
23h 35min
3 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 05min
2 przesiadki
RSW01:05Fort Myers Southwest Florida
3 624 zł
Znajdź podobne
American Airlines
29 sie
RSW09:53Fort Myers Southwest Florida
16h 22min
2 przesiadki
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
9 wrz
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
33h 52min
2 przesiadki
RSW14:47Fort Myers Southwest Florida
3 988 zł
Znajdź podobne
British Airways
15 sie
RSW11:00Fort Myers Southwest Florida
20h 25min
2 przesiadki
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
16 wrz
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
22h 22min
2 przesiadki
RSW02:47Fort Myers Southwest Florida
4 140 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
30 sie
RSW06:14Fort Myers Southwest Florida
25h 51min
2 przesiadki
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
9 wrz
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
28h 32min
2 przesiadki
RSW19:47Fort Myers Southwest Florida
4 226 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 wrz
RSW08:25Fort Myers Southwest Florida
18h 10min
2 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 paź
WAW16:40Warszawa Lotnisko Chopina
25h 50min
1 przesiadka
RSW18:30Fort Myers Southwest Florida
4 317 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Fort Myers - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Fort Myers – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
14 cze
RSW14:35Fort Myers Southwest Florida
20h 15min
2 przesiadki
KRK10:50Kraków Balice
1 968 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 wrz
RSW10:38Fort Myers Southwest Florida
19h 42min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 666 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 cze
RSW14:35Fort Myers Southwest Florida
19h 45min
3 przesiadki
KRK10:20Kraków Balice
2 202 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Fort Myers – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Fort Myers – Polska
Kilka linii lotniczych
29 maj
RSW03:25Fort Myers Southwest Florida
23h 10min
1 przesiadka
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
22h 24min
1 przesiadka
RSW11:09Fort Myers Southwest Florida
5 626 zł
Znajdź podobne
KLM
29 maj
RSW08:32Fort Myers Southwest Florida
17h 03min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 17min
2 przesiadki
RSW19:17Fort Myers Southwest Florida
5 795 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
RSW03:25Fort Myers Southwest Florida
23h 10min
1 przesiadka
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
21h 36min
2 przesiadki
RSW01:26Fort Myers Southwest Florida
5 678 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
RSW03:25Fort Myers Southwest Florida
28h 20min
2 przesiadki
KRK07:45Kraków Balice
1 lip
KRK17:25Kraków Balice
42h 05min
2 przesiadki
RSW11:30Fort Myers Southwest Florida
5 921 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
RSW07:55Fort Myers Southwest Florida
23h 25min
3 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
1 lip
KRK14:05Kraków Balice
35h 53min
3 przesiadki
RSW01:58Fort Myers Southwest Florida
7 508 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
RSW01:50Fort Myers Southwest Florida
18h 25min
3 przesiadki
WAW20:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina
32h 45min
3 przesiadki
RSW12:15Fort Myers Southwest Florida
8 075 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Fort Myers – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Fort Myers – Polska
KLM
31 sie
RSW07:57Fort Myers Southwest Florida
17h 18min
2 przesiadki
KRK01:15Kraków Balice
11 wrz
KRK14:10Kraków Balice
28h 22min
2 przesiadki
RSW18:32Fort Myers Southwest Florida
4 508 zł
Znajdź podobne
KLM
31 sie
RSW07:45Fort Myers Southwest Florida
17h 55min
2 przesiadki
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
9 wrz
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
18h 02min
2 przesiadki
RSW02:22Fort Myers Southwest Florida
4 538 zł
Znajdź podobne
KLM
6 lip
RSW08:00Fort Myers Southwest Florida
17h 10min
2 przesiadki
KRK01:10Kraków Balice
10 sie
KRK02:35Kraków Balice
23h 54min
2 przesiadki
RSW02:29Fort Myers Southwest Florida
5 158 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Fort Myers – Polska

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Fort Myers – Polska
Air Canada
1 wrz
RSW10:40Fort Myers Southwest Florida
41h 10min
2 przesiadki
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
9 wrz
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
35h 43min
2 przesiadki
RSW17:43Fort Myers Southwest Florida
5 336 zł
Znajdź podobne
Air Canada
9 wrz
RSW10:03Fort Myers Southwest Florida
22h 22min
3 przesiadki
KRK08:25Kraków Balice
12 wrz
KRK02:00Kraków Balice
22h 32min
3 przesiadki
RSW00:32Fort Myers Southwest Florida
5 795 zł
Znajdź podobne
Air Canada
25 cze
RSW10:40Fort Myers Southwest Florida
37h 35min
2 przesiadki
WRO00:15Wrocław-Strachowice
19 lip
WRO10:40Wrocław-Strachowice
53h 02min
2 przesiadki
RSW15:42Fort Myers Southwest Florida
6 927 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Fort Myers-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Miami - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 55min
Najniższa cena2 037 zł
Loty Tampa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 00min
Najniższa cena2 974 zł
Loty Fort Lauderdale - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 25min
Najniższa cena2 085 zł
Loty West Palm Beach - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 53min
Najniższa cena3 021 zł
Loty Orlando - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 45min
Najniższa cena2 544 zł
Loty Miami - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 40min
Najniższa cena2 341 zł
Loty Orlando - Kraków
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena3 147 zł
Loty Fort Lauderdale - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 05min
Najniższa cena2 146 zł
Loty Fort Myers - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 40min
Najniższa cena3 520 zł
Loty Miami - Wrocław
Najkrótszy czas lotu20h 05min
Najniższa cena2 683 zł
Loty Fort Myers - Kraków
Najkrótszy czas lotu13h 30min
Najniższa cena3 611 zł
Loty Fort Lauderdale - Katowice
Najkrótszy czas lotu32h 11min
Najniższa cena4 824 zł

Loty podobne do tych na trasie Fort Myers – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Fort Myers – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Fort Myers – Polska. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Fort Myers – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Fort Myers – Polska.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Fort Myers – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.