Tanie loty Cincinnati - Polska od 2 227 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Polska-Cincinnati

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Cincinnati-Polska
Najkrótszy czas lotu14h 25minNajszybszy lot Cincinnati-Polska zajmuje 14h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Cincinnati-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Cincinnati Cinci./N. Kentucky - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Cincinnati Cinci./N. Kentucky - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Cincinnati Cinci./N. Kentucky - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Jak znaleźć najtańsze loty Cincinnati - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Cincinnati – Polska jest najtańsza?

Cincinnati Cinci./N. Kentucky - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Cincinnati Cinci./N. Kentucky - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Cincinnati - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Cincinnati - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Cincinnati - Polska, zmieniając zakładki
Finnair
29 mar
CVG11:50Cincinnati Cinci./N. Kentucky
14h 25min
2 przesiadki
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
19h 34min
2 przesiadki
CVG00:29Cincinnati Cinci./N. Kentucky
2 227 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 sty
CVG09:00Cincinnati Cinci./N. Kentucky
16h 35min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 lut
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
2 przesiadki
CVG23:25Cincinnati Cinci./N. Kentucky
2 264 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 sty
CVG08:45Cincinnati Cinci./N. Kentucky
18h 05min
2 przesiadki
KRK02:50Kraków Balice
20 sty
KRK09:45Kraków Balice
35h 42min
2 przesiadki
CVG21:27Cincinnati Cinci./N. Kentucky
2 356 zł
Znajdź podobne
American Airlines
25 sty
CVG07:21Cincinnati Cinci./N. Kentucky
17h 29min
2 przesiadki
WAW00:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 lut
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 37min
3 przesiadki
CVG22:37Cincinnati Cinci./N. Kentucky
3 125 zł
Znajdź podobne
Air Canada
29 mar
CVG05:15Cincinnati Cinci./N. Kentucky
17h 50min
3 przesiadki
WAW23:05Warszawa Lotnisko Chopina
5 kwi
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
21h 56min
3 przesiadki
CVG00:26Cincinnati Cinci./N. Kentucky
3 158 zł
Znajdź podobne
Delta
11 gru
CVG10:03Cincinnati Cinci./N. Kentucky
19h 22min
2 przesiadki
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
18 gru
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
21h 25min
2 przesiadki
CVG23:00Cincinnati Cinci./N. Kentucky
4 180 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Cincinnati – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Cincinnati – Polska
Lufthansa
5 gru
CVG13:20Cincinnati Cinci./N. Kentucky
34h 15min
2 przesiadki
KRK23:35Kraków Balice
19 gru
KRK01:20Kraków Balice
23h 01min
2 przesiadki
CVG00:21Cincinnati Cinci./N. Kentucky
43 411 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Cincinnati-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Columbus - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 38min
Najniższa cena2 227 zł
Loty Toledo, Ohio - Warszawa
Najkrótszy czas lotu37h 43min
Najniższa cena6 095 zł
Loty Cleveland - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 30min
Najniższa cena2 630 zł
Loty Cincinnati - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena2 227 zł
Loty Cleveland - Wrocław
Najkrótszy czas lotu27h 35min
Najniższa cena6 361 zł
Loty Cleveland - Katowice
Najkrótszy czas lotu39h 35min
Najniższa cena8 792 zł
Loty Akron - Wrocław
Najkrótszy czas lotu19h 29min
Najniższa cena2 593 zł
Loty Dayton - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 03min
Najniższa cena2 414 zł
Loty Akron - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu24h 44min
Najniższa cena4 118 zł

Podobne loty: Cincinnati – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Cincinnati – Polska