Tanie loty na trasie Chicago – Polska od 1 117 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Chicago

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chicago-Polska

Najkrótszy czas lotu

9h 05min

Loty bezpośrednie

czw, pt, sob i ndz
Najszybszy lot Chicago-Polska zajmuje 9h 05min.
Bezpośrednie loty Chicago-Polska – czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Chicago - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Chicago – Polska?

Scandinavian Airlines

LOT, Lufthansa i Scandinavian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Chicago-Polska.

Która trasa podróży Chicago – Polska jest najtańsza?

Chicago-O’Hare - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Chicago-O’Hare - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chicago - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chicago - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chicago - Polska, zmieniając zakładki
LOT
2 paź
ORD13:15Chicago-O’Hare
9h 10min
KRK22:25Kraków Balice
14 paź
KRK08:05Kraków Balice
10h 10min
ORD18:15Chicago-O’Hare
1 740 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
6 wrz
ORD12:00Chicago-O’Hare
18h 50min
1 przesiadka
WAW06:50Warszawa Lotnisko Chopina
27 wrz
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
33h 30min
1 przesiadka
ORD15:20Chicago-O’Hare
1 977 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 wrz
ORD15:05Chicago-O’Hare
15h 20min
1 przesiadka
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
5 paź
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 25min
1 przesiadka
ORD18:20Chicago-O’Hare
2 101 zł
Znajdź podobne
Finnair
17 sie
ORD13:35Chicago-O’Hare
31h 50min
1 przesiadka
GDN21:25Gdańsk Rębiechowo
7 wrz
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
26h 15min
1 przesiadka
ORD18:20Chicago-O’Hare
2 106 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 sie
ORD11:45Chicago-O’Hare
13h 45min
1 przesiadka
WRO01:30Wrocław-Strachowice
8 wrz
WRO09:10Wrocław-Strachowice
12h 00min
1 przesiadka
ORD21:10Chicago-O’Hare
2 127 zł
Znajdź podobne
British Airways
13 wrz
ORD08:00Chicago-O’Hare
16h 00min
2 przesiadki
WAW00:00Warszawa Lotnisko Chopina
27 wrz
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
33h 20min
1 przesiadka
ORD18:20Chicago-O’Hare
2 157 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Chicago - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chicago – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Lufthansa i Scandinavian Airlines.
TAP AIR PORTUGAL
15 sie
ORD18:05Chicago-O’Hare
13h 10min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 117 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 sie
MDW15:28Chicago-Midway
55h 47min
3 przesiadki
WRO23:15Wrocław-Strachowice
1 220 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
31 sie
ORD12:00Chicago-O’Hare
18h 50min
1 przesiadka
WAW06:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 470 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Chicago – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Chicago – Polska
LOT
2 cze
ORD17:30Chicago-O’Hare
13h 15min
1 przesiadka
KRK06:45Kraków Balice
28 paź
KRK08:05Kraków Balice
10h 10min
ORD18:15Chicago-O’Hare
2 398 zł
Znajdź podobne
Delta
31 maj
ORD09:46Chicago-O’Hare
14h 29min
2 przesiadki
GDN00:15Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
14h 50min
1 przesiadka
ORD17:15Chicago-O’Hare
3 137 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 cze
ORD04:30Chicago-O’Hare
19h 50min
1 przesiadka
KRK00:20Kraków Balice
20 cze
KRK14:05Kraków Balice
28h 15min
1 przesiadka
ORD18:20Chicago-O’Hare
3 141 zł
Znajdź podobne
Air France
1 cze
ORD09:46Chicago-O’Hare
14h 59min
2 przesiadki
WAW00:45Warszawa Lotnisko Chopina
10 cze
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 20min
1 przesiadka
ORD18:25Chicago-O’Hare
3 154 zł
Znajdź podobne
KLM
1 cze
ORD09:46Chicago-O’Hare
14h 49min
2 przesiadki
WAW00:35Warszawa Lotnisko Chopina
22 cze
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
25h 35min
1 przesiadka
ORD17:15Chicago-O’Hare
3 167 zł
Znajdź podobne
British Airways
3 cze
ORD04:30Chicago-O’Hare
19h 50min
1 przesiadka
KRK00:20Kraków Balice
10 cze
KRK07:55Kraków Balice
12h 20min
1 przesiadka
ORD20:15Chicago-O’Hare
3 180 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Chicago – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Chicago – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Scandinavian AirlinesCenaOd 1 778 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
Szukaj lotów Scandinavian Airlines
LOTCenaOd 1 932 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 2 095 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Scandinavian Airlines: Chicago – Polska

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Chicago – Polska
Scandinavian Airlines
6 wrz
ORD12:00Chicago-O’Hare
18h 50min
1 przesiadka
WAW06:50Warszawa Lotnisko Chopina
27 wrz
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
33h 30min
1 przesiadka
ORD15:20Chicago-O’Hare
1 977 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
29 sie
ORD18:05Chicago-O’Hare
31h 25min
1 przesiadka
KRK01:30Kraków Balice
23 wrz
KRK08:30Kraków Balice
12h 15min
1 przesiadka
ORD20:45Chicago-O’Hare
1 990 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
5 wrz
ORD18:05Chicago-O’Hare
31h 25min
1 przesiadka
KRK01:30Kraków Balice
14 wrz
KRK09:10Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
ORD20:45Chicago-O’Hare
1 994 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Chicago – Polska

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Chicago – Polska
Delta
13 wrz
ORD05:40Chicago-O’Hare
18h 35min
2 przesiadki
GDN00:15Gdańsk Rębiechowo
23 wrz
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
14h 50min
1 przesiadka
ORD17:15Chicago-O’Hare
2 282 zł
Znajdź podobne
Delta
16 sie
ORD12:05Chicago-O’Hare
14h 30min
1 przesiadka
WRO02:35Wrocław-Strachowice
6 wrz
WRO10:05Wrocław-Strachowice
15h 15min
2 przesiadki
ORD01:20Chicago-O’Hare
2 295 zł
Znajdź podobne
Delta
12 wrz
MDW09:30Chicago-Midway
14h 45min
2 przesiadki
KRK00:15Kraków Balice
22 wrz
KRK02:35Kraków Balice
18h 41min
2 przesiadki
MDW21:16Chicago-Midway
2 325 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Chicago – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Chicago – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Lufthansa i Scandinavian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Chicago-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Chicago - Warszawa
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena1 977 zł
Loty Chicago - Kraków
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena1 990 zł
Loty Chicago - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu13h 25min
Najniższa cena2 050 zł
Loty Chicago - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena2 995 zł
Loty Chicago - Wrocław
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena2 153 zł
Loty Chicago - Poznań
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena2 015 zł
Loty Chicago - Katowice
Najkrótszy czas lotu21h 15min
Najniższa cena2 484 zł
Loty Chicago - Szczecin
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena3 128 zł
Loty Saint Louis - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 26min
Najniższa cena3 004 zł
Loty Chicago - Lublin
Najkrótszy czas lotu57h 48min
Najniższa cena2 621 zł
Loty Saint Louis - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu41h 27min
Najniższa cena5 891 zł

Loty podobne do tych na trasie Chicago – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Chicago – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Chicago – Polska według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Chicago – Polska z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Chicago – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Chicago – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.