Cheap flights z Calgary do Polski from 1 731 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
czw. 2.2
czw. 9.2

Informacje o trasie Polska-Calgary

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Calgary-Polska

Najkrótszy czas lotu

18h 10min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Calgary-Polska zajmuje 18h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Calgary-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Calgary - Lotnisko Warszawa Chopina, Lotnisko Calgary - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Calgary - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Jak znaleźć najtańsze loty Calgary - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Calgary – Polska jest najtańsza?

Calgary - Katowice-Pyrzowice. Wybierz trasę Calgary - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Calgary - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Calgary - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Calgary - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 maj
YYC11:30Calgary
22h 05min
2 przesiadki
WAW09:35Warszawa Chopina
31 maj
WAW03:40Warszawa Chopina
22h 32min
2 przesiadki
YYC02:12Calgary
4 601 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
14 kwi
YYC06:00Calgary
19h 05min
2 przesiadki
WAW01:05Warszawa Chopina
7 maj
WAW14:30Warszawa Chopina
33h 14min
2 przesiadki
YYC23:44Calgary
4 895 zł
Znajdź podobne
SWISS
7 lut
YYC07:30Calgary
41h 25min
2 przesiadki
WAW00:55Warszawa Chopina
14 lut
WAW04:45Warszawa Chopina
19h 00min
2 przesiadki
YYC23:45Calgary
5 527 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 kwi
YYC13:50Calgary
16h 10min
1 przesiadka
WRO06:00Wrocław-Strachowice
29 maj
WRO02:35Wrocław-Strachowice
12h 45min
1 przesiadka
YYC15:20Calgary
5 544 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 maj
YYC12:35Calgary
15h 40min
2 przesiadki
WAW04:15Warszawa Chopina
29 maj
WAW02:25Warszawa Chopina
12h 55min
1 przesiadka
YYC15:20Calgary
5 579 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lut
YYC12:40Calgary
20h 05min
2 przesiadki
WAW08:45Warszawa Chopina
26 lut
WAW14:25Warszawa Chopina
33h 20min
3 przesiadki
YYC23:45Calgary
4 739 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Calgary - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Calgary – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i SWISS.
Kilka linii lotniczych
21 mar
YYC20:30Calgary
34h 40min
2 przesiadki
KRK07:10Kraków Balice
1 731 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 mar
YYC07:45Calgary
21h 25min
2 przesiadki
WAW05:10Warszawa Chopina
2 779 zł
Znajdź podobne
SWISS
1 mar
YYC06:45Calgary
18h 10min
2 przesiadki
WAW00:55Warszawa Chopina
2 852 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Calgary – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Calgary – Polska
SWISS
7 lut
YYC07:30Calgary
41h 25min
2 przesiadki
WAW00:55Warszawa Chopina
14 lut
WAW04:45Warszawa Chopina
19h 00min
2 przesiadki
YYC23:45Calgary
5 527 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lut
YYC09:30Calgary
48h 05min
2 przesiadki
WAW09:35Warszawa Chopina
23 lut
WAW08:25Warszawa Chopina
19h 02min
2 przesiadki
YYC03:27Calgary
5 791 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lut
YYC12:40Calgary
20h 45min
1 przesiadka
WAW09:25Warszawa Chopina
14 lut
WAW02:35Warszawa Chopina
15h 20min
1 przesiadka
YYC17:55Calgary
5 999 zł
Znajdź podobne
Air Canada
2 lut
YYC13:20Calgary
19h 35min
1 przesiadka
WAW08:55Warszawa Chopina
23 lut
WAW02:35Warszawa Chopina
15h 20min
1 przesiadka
YYC17:55Calgary
6 189 zł
Znajdź podobne
KLM
7 lut
YYC12:05Calgary
22h 20min
1 przesiadka
WAW10:25Warszawa Chopina
14 lut
WAW01:05Warszawa Chopina
24h 03min
2 przesiadki
YYC01:08Calgary
6 245 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
7 lut
YYC02:15Calgary
30h 35min
3 przesiadki
WAW08:50Warszawa Chopina
14 lut
WAW02:40Warszawa Chopina
48h 47min
3 przesiadki
YYC03:27Calgary
7 271 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Calgary – Polska

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Calgary – Polska
Scandinavian Airlines
14 kwi
YYC06:00Calgary
19h 05min
2 przesiadki
WAW01:05Warszawa Chopina
7 maj
WAW14:30Warszawa Chopina
33h 14min
2 przesiadki
YYC23:44Calgary
4 895 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
14 kwi
YYC06:00Calgary
19h 05min
2 przesiadki
WAW01:05Warszawa Chopina
7 maj
WAW14:30Warszawa Chopina
33h 14min
2 przesiadki
YYC23:44Calgary
4 921 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
30 kwi
YYC06:00Calgary
23h 50min
2 przesiadki
WAW05:50Warszawa Chopina
28 maj
WAW14:30Warszawa Chopina
33h 14min
2 przesiadki
YYC23:44Calgary
5 185 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Calgary – Polska

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Calgary – Polska
Air Canada
3 maj
YYC12:35Calgary
15h 40min
2 przesiadki
WAW04:15Warszawa Chopina
29 maj
WAW02:25Warszawa Chopina
12h 55min
1 przesiadka
YYC15:20Calgary
5 579 zł
Znajdź podobne
Air Canada
17 kwi
YYC09:20Calgary
18h 55min
2 przesiadki
WAW04:15Warszawa Chopina
7 maj
WAW02:25Warszawa Chopina
12h 55min
1 przesiadka
YYC15:20Calgary
5 600 zł
Znajdź podobne
Air Canada
17 kwi
YYC09:20Calgary
18h 55min
2 przesiadki
WAW04:15Warszawa Chopina
7 maj
WAW02:25Warszawa Chopina
12h 55min
1 przesiadka
YYC15:20Calgary
5 605 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Calgary – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Calgary – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: KLM.


Alternatywne trasy Calgary-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Calgary - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 10min
Najniższa cena4 402 zł
Loty Edmonton - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 35min
Najniższa cena4 631 zł
Loty Calgary - Kraków
Najkrótszy czas lotu21h 40min
Najniższa cena4 627 zł
Loty Edmonton - Kraków
Najkrótszy czas lotu23h 40min
Najniższa cena6 267 zł
Loty Edmonton - Wrocław
Najkrótszy czas lotu27h 30min
Najniższa cena5 605 zł
Loty Calgary - Wrocław
Najkrótszy czas lotu21h 55min
Najniższa cena4 847 zł
Loty Calgary - Katowice
Najkrótszy czas lotu22h 25min
Najniższa cena4 306 zł
Loty Edmonton - Katowice
Najkrótszy czas lotu15h 50min
Najniższa cena7 241 zł

Loty podobne do tych na trasie Calgary – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Calgary – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Calgary – Polska według Twoich preferencji.

Tak. Wszystkie oferty lotów Calgary – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Calgary – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Calgary – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.