Cheap flights z Bośni i Hercegowiny do Polski from 483 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Informacje o trasie Polska-Bośnia i Hercegowina

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bośnia i Hercegowina-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 55min

Loty bezpośrednie

pon., śr., czw., pt. i sob.
Najszybszy lot Bośnia i Hercegowina-Polska zajmuje 1h 55min.
Bezpośrednie loty Bośnia i Hercegowina-Polska – poniedziałek, środa, czwartek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Bośnia i Hercegowina - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Bośnia i Hercegowina – Polska jest najtańsza?

Sarajewo Butmir - Warszawa Chopina. Wybierz trasę Sarajewo Butmir - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bośnia i Hercegowina - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bośnia i Hercegowina - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bośnia i Hercegowina - Polska, zmieniając zakładki
Austrian Airlines
3 kwi
SJJ10:45Sarajewo Butmir
4h 05min
1 przesiadka
WAW14:50Warszawa Chopina
10 kwi
WAW15:40Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
1 122 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 lut
SJJ01:30Sarajewo Butmir
13h 05min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
22 lut
WAW04:45Warszawa Chopina
13h 05min
1 przesiadka
SJJ17:50Sarajewo Butmir
1 191 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 kwi
SJJ08:30Sarajewo Butmir
9h 20min
2 przesiadki
WAW17:50Warszawa Chopina
10 kwi
WAW09:15Warszawa Chopina
9h 15min
2 przesiadki
SJJ18:30Sarajewo Butmir
1 851 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
11 maj
SJJ12:15Sarajewo Butmir
4h 30min
2 przesiadki
WAW16:45Warszawa Chopina
19 maj
WAW03:35Warszawa Chopina
8h 10min
2 przesiadki
SJJ11:45Sarajewo Butmir
2 227 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
1 lip
SJJ02:10Sarajewo Butmir
26h 10min
1 przesiadka
WAW04:20Warszawa Chopina
31 lip
WAW15:40Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
1 131 zł
Znajdź podobne
SWISS
1 lip
SJJ02:10Sarajewo Butmir
31h 45min
2 przesiadki
WAW09:55Warszawa Chopina
31 lip
WAW15:50Warszawa Chopina
27h 20min
2 przesiadki
SJJ19:10Sarajewo Butmir
2 265 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Bośnia i Hercegowina - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bośnia i Hercegowina – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
29 lip
SJJ02:30Sarajewo Butmir
13h 05min
1 przesiadka
WAW15:35Warszawa Chopina
LOT
21 cze
SJJ09:10Sarajewo Butmir
1h 55min
WAW11:05Warszawa Chopina
Lufthansa
15 cze
SJJ08:30Sarajewo Butmir
5h 50min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina

Loty Austrian Airlines: Bośnia i Hercegowina – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Bośnia i Hercegowina – Polska
Austrian Airlines
3 kwi
SJJ10:45Sarajewo Butmir
4h 05min
1 przesiadka
WAW14:50Warszawa Chopina
10 kwi
WAW15:40Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
1 122 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
1 lip
SJJ02:10Sarajewo Butmir
26h 10min
1 przesiadka
WAW04:20Warszawa Chopina
31 lip
WAW15:40Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
1 131 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Bośnia i Hercegowina-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sarajewo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena1 916 zł

Loty podobne do tych na trasie Bośnia i Hercegowina – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bośnia i Hercegowina – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Polska jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Bośnia i Hercegowina – Polska i oszczędzisz czas i pieniądze.

Wszystkie wyszukiwania lotów Bośnia i Hercegowina – Polska na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Bośnia i Hercegowina – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Bośnia i Hercegowina – Polska.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.