Loty Europa Polska Bolonia - Polska

Tanie loty Bolonia - Polska

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Bolonia - Polska

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bolonia - Polska, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
07 sty
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WRO
07:45
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Ryanair
12 sty
06:00
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 45min
BLQ
07:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
88 zł
Ryanair
Ryanair
19 gru
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 50min
KRK
07:50
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
26 gru
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
BLQ
07:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
341 zł
Ryanair
Ryanair
31 gru
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WRO
07:45
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Ryanair
02 sty
06:00
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 45min
BLQ
07:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
495 zł
Ryanair
Ryanair
29 lut
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
9h 45min
2 przesiad.
POZ
15:45
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
01 mar
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
13h 35min
1 przesiadka
BLQ
19:35
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
568 zł
Ryanair
Ryanair
21 mar
05:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
7h 50min
2 przesiad.
POZ
12:50
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
22 mar
05:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
13h 35min
1 przesiadka
BLQ
18:35
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
598 zł
Ryanair
Ryanair
30 maj
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KRK
07:40
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
02 cze
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 40min
BLQ
07:40
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
606 zł
Ryanair
Ryanair
30 maj
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
KRK
07:40
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
02 cze
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 40min
BLQ
07:40
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
606 zł
Ryanair
Ryanair
07 sty
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WRO
07:45
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Ryanair
12 sty
06:00
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 45min
BLQ
07:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
88 zł
Ryanair
Ryanair
31 gru
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WRO
07:45
Lotnisko Wrocław-Strachowice
Ryanair
02 sty
06:00
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 45min
BLQ
07:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
495 zł
Ryanair
Ryanair
19 gru
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 50min
KRK
07:50
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
26 gru
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
BLQ
07:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
341 zł
Ryanair
Ryanair
01 sty
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
2h 05min
WAW
08:05
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
05 sty
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BLQ
08:05
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
652 zł
Ryanair
Ryanair
01 sty
06:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
2h 05min
WMI
08:05
Lotnisko Warszawa Modlin
Ryanair
05 sty
06:00
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
2h 05min
BLQ
08:05
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
652 zł

Alternatywne trasy Bolonia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Mediolan - Katowice
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
134 zł
Mediolan - Poznań
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
138 zł
Mediolan - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
146 zł
Mediolan - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
146 zł
Mediolan - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
165 zł
Mediolan - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
173 zł
Piza - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
199 zł
Piza - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
2h 15min
Najniższa cena
253 zł
Piza - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
18h 10min
Najniższa cena
253 zł
Wenecja - Kraków
Najkrótszy czas lotu
6h 35min
Najniższa cena
353 zł
Mediolan - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu
7h 50min
Najniższa cena
368 zł
Wenecja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
12h 15min
Najniższa cena
445 zł
Wenecja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
3h 30min
Najniższa cena
552 zł
Wenecja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
3h 35min
Najniższa cena
591 zł
Wenecja - Katowice
Najkrótszy czas lotu
4h 00min
Najniższa cena
614 zł
Mediolan - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu
6h 35min
Najniższa cena
963 zł
Mediolan - Lublin
Najkrótszy czas lotu
17h 10min
Najniższa cena
1 166 zł
Wenecja - Poznań
Najkrótszy czas lotu
8h 00min
Najniższa cena
1 181 zł
Zobacz więcej

Polska - loty z:

*Ceny lotów do: Polska to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Bolonia - Polska