Znajdź tanie loty do Australijskie Terytorium Stołeczne

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 6.12
wt. 13.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Australijskie Terytorium Stołeczne – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Australijskie Terytorium Stołeczne, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

Ile kosztują loty do regionu Australijskie Terytorium Stołeczne?

Najtańszy lot do regionu Australijskie Terytorium Stołeczne, jaki ostatnio znaleźli użytkownicy momondo, kosztował 7 378 zł. Jeśli nie uda Ci się znaleźć tak taniego lotu, pamiętaj, że każda oferta poniżej 24 949 zł jest uważana za korzystną w przypadku lotów do tego regionu (Australijskie Terytorium Stołeczne). 24 949 zł to średni koszt lotu do regionu Australijskie Terytorium Stołeczne, natomiast najwyższe ceny osiągają 56 446 zł.
Zobacz ceny z:

Jak długo trwa lot na trasie Polska – Australijskie Terytorium Stołeczne?

Czas trwania lotu na trasie Polska – Australijskie Terytorium Stołeczne zależy od lotniska wylotu i przylotu oraz od tego, czy masz międzylądowanie. Jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina (Polska) i lecisz na Canberra (najpopularniejsze lotnisko w regionie Australijskie Terytorium Stołeczne), czas lotu wynosi średnio 31h 10min. Jeżeli Twój port wylotu to Kraków Balice (Polska) na Canberra, to średni czas lotu wynosi 43h 05min.

Które linie latają do regionu Australijskie Terytorium Stołeczne?

Singapore Airlines, Emirates i Qantas Airways to trzy najchętniej wybierane linie lotnicze obsługujące kierunek Australijskie Terytorium Stołeczne. Singapore Airlines jest numerem jeden wśród osób korzystający z naszego serwisu – aż 40% z nich decyduje się na tę linię. Dostępne są także inne linie lotnicze (w sumie 3), wykonujące loty do tego miejsca, jeśli interesuje Cię szerszy wybór.

Australijskie Terytorium Stołeczne – najtańsze loty do miast

Kliknij jedno z poniższych miast, by sprawdzić, kiedy polecisz najtaniej na trasie Polska – Australijskie Terytorium Stołeczne.

Przydatne informacje na temat lotu do: Australijskie Terytorium Stołeczne

Zobacz aktualne odpowiedzi na jedne z najczęściej zadawanych pytań na temat lotu do: Australijskie Terytorium Stołeczne

Średnia cena lotu do regionu Australijskie Terytorium Stołeczne to 29 245 zł za osobę. Najtańszy lot kosztuje 10 014 zł za osobę. Ceny lotów mogą się różnić w zależności od wielu czynników, między innymi lotniska wylotu, linii lotniczych, momentu dokonania rezerwacji oraz daty podróży.

Australijskie Terytorium Stołeczne to zazwyczaj temperatury od 5 °C (Lipiec) do 20 °C (Styczeń). Jeśli podczas swojej wizyty w tym regionie chcesz uniknąć deszczu lub śniegu, zaplanuj podróż na Czerwiec, Maj lub Maj, ponieważ te miesiące charakteryzują się zazwyczaj najniższymi opadami.


Popularne miasta i miejsca

Australijskie Terytorium Stołeczne to cel Twojej następnej podróży? Odwiedź te miasta, a na pewno nie przegapisz najciekawszych miejsc w regionie.

Australijskie Terytorium Stołeczne — ostatnio znalezione loty do popularnych miast

Australijskie Terytorium Stołeczne — znajdź loty do popularnych miast z Twojego najbliższego lotniska.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Australijskie Terytorium Stołeczne

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Australijskie Terytorium Stołeczne)

Najtańsze połączenia lotnicze Australijskie Terytorium Stołeczne

Loty Australijskie Terytorium Stołeczne – te trasy oferują najtańsze loty znalezione na momondo (wylot: Polska)
WylotKierunekCzasNajlepsza cena
WarszawaCanberra31h 10min8 590 zł
KrakówCanberra43h 05min15 063 zł

Australijskie Terytorium Stołeczne — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Canberra
Najkrótszy czas lotu31h 10min
Najniższa cena8 590 zł
Loty Kraków - Canberra
Najkrótszy czas lotu43h 05min
Najniższa cena15 063 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Australijskie Terytorium Stołeczne


Loty do innych regionów

Australijskie Terytorium Stołeczne to kierunek podróży, który już Cię nie interesuje? Sprawdź loty do innych regionów

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Australijskie Terytorium Stołeczne jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot (Australijskie Terytorium Stołeczne) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Wszystkie wyszukiwania lotów (Australijskie Terytorium Stołeczne) na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu do miasta Australijskie Terytorium Stołeczne.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Australijskie Terytorium Stołeczne, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.