Tanie loty z: Szczecin

Szukaj, porównuj i rezerwuj loty krajowe i międzynarodowe z: Szczecin

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 28.5
sob 4.6

Dokąd mogę polecieć bezpośrednio z miasta Szczecin?

Do ilu miejsc można aktualnie dolecieć bezpośrednio z miasta Szczecin? Do 6.

Popularne kierunki lotów z miasta Szczecin

Najczęściej wyszukiwane, najtańsze i najkrótsze loty z miasta Szczecin
Loty Szczecin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena74 zł
Loty Szczecin - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena56 zł
Loty Szczecin - Londyn
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena212 zł
Loty Szczecin - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu17h 35min
Najniższa cena1 860 zł
Loty Szczecin - Rzym
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena511 zł
Loty Szczecin - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena143 zł
Loty Szczecin - Barcelona
Najkrótszy czas lotu22h 10min
Najniższa cena559 zł
Loty Szczecin - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena464 zł
Loty Szczecin - Bergen
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena143 zł
Loty Szczecin - Split
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena811 zł
Loty Szczecin - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena685 zł
Loty Szczecin - Korfu
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena555 zł
Loty Szczecin - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena386 zł
Loty Szczecin - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena824 zł
Loty Szczecin - Paryż
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena746 zł
Loty Szczecin - Praga
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena646 zł
Loty Szczecin - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena321 zł
Loty Szczecin - Ateny
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena1 045 zł
Loty Szczecin - Katowice
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena342 zł
Loty Szczecin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena260 zł

Często zadawane pytania o loty z miasta Szczecin

Według naszych danych najtańsze loty z miasta Szczecin są aktualnie oferowane przez linie Ryanair, PKP Intercity i Scandinavian Airlines. Ceny lotów linii Ryanair na trasie Szczecin – Liverpool zaczynają się już od 9 zł, loty PKP Intercity na trasie Szczecin – Kraków kosztują ok. 10 zł, a loty Scandinavian Airlines na trasie Szczecin – Bergen można kupić w cenie od 23 zł.

Najtańszym wyszukiwanym aktualnie przez użytkowników momondo połączeniem do miasta Lotnisko Warszawa Modlin jest lot z miasta Szczecin za 4 zł. Ceny mogą różnić się w zależności od wybranej linii lotniczej czy terminu, jednak średnio na trasie Szczecin – Lotnisko Warszawa Modlin wynoszą ok. 11 zł.

Użytkownicy momondo najwięcej lotów z miasta Szczecin znajdują do miast Berlin i Warszawa Lotnisko Chopina (odpowiednio 3 i 2 dziennie).

Szczecin obsługują między innymi linie lotnicze LOT, Ryanair i PKP Intercity. Możesz też znaleźć inne opcje, klikając przycisk wyszukiwania u góry strony.


Tanie loty w jedną stronę z miasta Szczecin

Znalezione przez użytkowników momondo oferty lotów w jedną stronę z miasta Szczecin
Ryanair
5 cze
SZZ03:55Szczecin Goleniów
1h 10min
WMI05:05Warszawa Modlin
Ryanair
23 cze
SZZ08:35Szczecin Goleniów
1h 05min
KRK09:40Kraków Balice
Ryanair
6 cze
SZZ04:20Szczecin Goleniów
1h 10min
WMI05:30Warszawa Modlin

Oferty lotów last minute z miasta Szczecin

Zobacz znalezione przez naszych użytkowników oferty lotów last minute z miasta Szczecin
Ryanair
31 maj
SZZ16:45Szczecin Goleniów
1h 10min
WMI17:55Warszawa Modlin
6 lip
WMI08:55Warszawa Modlin
1h 10min
SZZ10:05Szczecin Goleniów
Ryanair
30 maj
SZZ04:20Szczecin Goleniów
1h 10min
WMI05:30Warszawa Modlin
31 maj
WMI15:10Warszawa Modlin
1h 10min
SZZ16:20Szczecin Goleniów
Ryanair
30 maj
SZZ08:45Szczecin Goleniów
1h 05min
KRK09:50Kraków Balice
31 maj
KRK15:00Kraków Balice
19h 05min
2 przesiadki
SZZ10:05Szczecin Goleniów

Najtańsze loty krajowe z miasta Szczecin

Szukasz lotów krajowych? Oto znalezione przez użytkowników momondo loty krajowe z miasta Szczecin
Ryanair
12 cze
SZZ04:10Szczecin Goleniów
1h 05min
KRK05:15Kraków Balice
20 cze
KRK07:05Kraków Balice
1h 15min
SZZ08:20Szczecin Goleniów
Ryanair
3 sie
SZZ10:30Szczecin Goleniów
1h 10min
WMI11:40Warszawa Modlin
17 sie
WMI08:55Warszawa Modlin
1h 10min
SZZ10:05Szczecin Goleniów
Ryanair
21 sie
SZZ03:55Szczecin Goleniów
1h 10min
WMI05:05Warszawa Modlin
23 sie
WMI15:10Warszawa Modlin
1h 10min
SZZ16:20Szczecin Goleniów
Ryanair
24 lip
SZZ03:55Szczecin Goleniów
1h 10min
WMI05:05Warszawa Modlin
25 lip
WMI02:45Warszawa Modlin
1h 10min
SZZ03:55Szczecin Goleniów
Ryanair
29 lip
SZZ03:55Szczecin Goleniów
1h 10min
WMI05:05Warszawa Modlin
31 lip
WMI02:20Warszawa Modlin
1h 10min
SZZ03:30Szczecin Goleniów
Ryanair
16 sie
SZZ16:45Szczecin Goleniów
1h 10min
WMI17:55Warszawa Modlin
24 sie
WMI08:55Warszawa Modlin
1h 10min
SZZ10:05Szczecin Goleniów

Najtańsze loty międzynarodowe z miasta Szczecin

Międzynarodowe oferty lotów z miasta Szczecin znalezione przez użytkowników momondo
Kilka linii lotniczych
11 cze
SZZ07:45Szczecin Goleniów
32h 55min
2 przesiadki
PMI16:40Palma de Mallorca
14 cze
PMI02:15Palma de Mallorca
14h 05min
2 przesiadki
SZZ16:20Szczecin Goleniów
Ryanair
15 cze
SZZ10:30Szczecin Goleniów
31h 00min
2 przesiadki
PMI17:30Palma de Mallorca
18 cze
PMI04:30Palma de Mallorca
23h 15min
2 przesiadki
SZZ03:45Szczecin Goleniów
Ryanair
12 cze
SZZ04:10Szczecin Goleniów
29h 05min
2 przesiadki
PMI09:15Palma de Mallorca
15 cze
PMI10:35Palma de Mallorca
18h 10min
2 przesiadki
SZZ04:45Szczecin Goleniów
Ryanair
12 cze
SZZ04:10Szczecin Goleniów
36h 40min
2 przesiadki
PMI16:50Palma de Mallorca
15 cze
PMI17:35Palma de Mallorca
11h 10min
1 przesiadka
SZZ04:45Szczecin Goleniów
Ryanair
12 cze
SZZ03:55Szczecin Goleniów
15h 35min
1 przesiadka
PMI19:30Palma de Mallorca
15 cze
PMI17:35Palma de Mallorca
11h 10min
1 przesiadka
SZZ04:45Szczecin Goleniów
Ryanair
22 wrz
SZZ05:45Szczecin Goleniów
11h 10min
1 przesiadka
PMI16:55Palma de Mallorca
30 wrz
PMI07:50Palma de Mallorca
10h 05min
1 przesiadka
SZZ17:55Szczecin Goleniów