Rezerwuj loty z AirAsia X

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 28.9
śr. 5.10

Fakty o AirAsia X

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska AirAsia X

Najtańsza trasa

155 zł

Najpopularniejsza trasa

AKL - SYD

Najkrótszy lot

1h 45min

Najdłuższy lot

6h 50min
Najtańsze połączenie AirAsia X na trasie Kuala Lumpur – Kuching kosztuje 155 zł
Trasa Auckland Intl – Sydney jest obecnie najpopularniejsza w liniach AirAsia X
Najkrótszy lot liniami AirAsia X trwa 1h 45min i odbywa się na trasie Kuala Lumpur (KUL) – Kuching (KCH)
Najdłuższy lot liniami AirAsia X na trasie Inczhon (ICN) – Kuala Lumpur (KUL) trwa 6h 50min

AirAsia X – opinie

0,0
NeutralnyNa podstawie 0 zweryfikowanych opinii gości

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami AirAsia X

AirAsia X nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie AirAsia X obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Nowe Deli Indiry Gandhi. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Ethiopian Air.

Sydney, Kuala Lumpur i Melbourne Tullamarine to główne porty lotnicze obsługiwane przez AirAsia X. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami AirAsia X w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie AirAsia X za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie AirAsia X włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami AirAsia X pod numerem 0845 605 3333 lub odwiedzając stronę airasia.com.

Aktualnie lot na trasie Kuala Lumpur - Kuching z 0 przesiadkami za 315 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez AirAsia X. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami AirAsia X, podróż na trasie Kuala Lumpur - Kuching z 0 przesiadkami za 155 zł jest najtańszą opcją.

Lot Inczhon Incheon Intl - Kuala Lumpur za 886 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje AirAsia X. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami AirAsia X odbywa się na trasie Inczhon Incheon Intl - Kuala Lumpur (0 przesiadek) i kosztuje 436 zł.

W liniach AirAsia X obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 119x119x81 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 56x36x23 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 40x30x10 cm.


Status lotu AirAsia X

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu AirAsia X
pt. 9/23