Cheap flights z Zagrzeb do Polski from 186 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Zagrzeb

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Zagrzeb-Polska

Najkrótszy czas lotu

3h 55min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Zagrzeb-Polska zajmuje 3h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Zagrzeb-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman - Lotnisko Warszawa Chopina i Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Jak znaleźć najtańsze loty Zagrzeb - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Zagrzeb – Polska?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Zagrzeb-Polska.

Która trasa podróży Zagrzeb – Polska jest najtańsza?

Zagrzeb Franjo Tuđman - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Zagrzeb Franjo Tuđman - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Zagrzeb - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Zagrzeb - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Zagrzeb - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
1 wrz
ZAG07:50Zagrzeb Franjo Tuđman
11h 00min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
4 wrz
KRK11:05Kraków Balice
8h 54min
1 przesiadka
ZAG19:59Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
29 sie
ZAG10:10Zagrzeb Franjo Tuđman
9h 10min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
3 wrz
KRK03:25Kraków Balice
3h 35min
1 przesiadka
ZAG07:00Zagrzeb Franjo Tuđman
KLM
1 paź
ZAG13:30Zagrzeb Franjo Tuđman
4h 40min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
5 paź
WAW08:20Warszawa Chopina
11h 50min
1 przesiadka
ZAG20:10Zagrzeb Franjo Tuđman
Austrian Airlines
14 wrz
ZAG07:45Zagrzeb Franjo Tuđman
11h 40min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
27 wrz
KRK03:25Kraków Balice
10h 40min
1 przesiadka
ZAG14:05Zagrzeb Franjo Tuđman
LOT
22 gru
ZAG13:00Zagrzeb Franjo Tuđman
1h 35min
WAW14:35Warszawa Chopina
28 gru
WAW04:45Warszawa Chopina
1h 40min
ZAG06:25Zagrzeb Franjo Tuđman
Lufthansa
12 wrz
ZAG10:10Zagrzeb Franjo Tuđman
7h 40min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina
12 paź
WAW02:30Warszawa Chopina
6h 25min
2 przesiadki
ZAG08:55Zagrzeb Franjo Tuđman

Znajdź najtańsze oferty lotów Zagrzeb - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Zagrzeb – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
8 wrz
ZAG13:00Zagrzeb Franjo Tuđman
16h 40min
1 przesiadka
WAW05:40Warszawa Chopina
Ryanair
27 wrz
ZAG02:45Zagrzeb Franjo Tuđman
12h 20min
1 przesiadka
KRK15:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
13 paź
ZAG07:50Zagrzeb Franjo Tuđman
11h 05min
1 przesiadka
WAW18:55Warszawa Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Zagrzeb – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Zagrzeb – Polska
Austrian Airlines
17 sie
ZAG07:45Zagrzeb Franjo Tuđman
6h 50min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
22 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
4h 10min
1 przesiadka
ZAG07:00Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
17 sie
ZAG10:10Zagrzeb Franjo Tuđman
8h 00min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Chopina
22 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
4h 10min
1 przesiadka
ZAG07:00Zagrzeb Franjo Tuđman
Lufthansa
17 sie
ZAG10:10Zagrzeb Franjo Tuđman
6h 45min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
18 sie
WAW09:15Warszawa Chopina
9h 40min
2 przesiadki
ZAG18:55Zagrzeb Franjo Tuđman
1 528 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
17 sie
ZAG07:45Zagrzeb Franjo Tuđman
10h 55min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Chopina
26 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
11h 15min
1 przesiadka
ZAG14:05Zagrzeb Franjo Tuđman
LOT
17 sie
ZAG05:45Zagrzeb Franjo Tuđman
1h 35min
WAW07:20Warszawa Chopina
24 sie
WAW03:25Warszawa Chopina
1h 40min
ZAG05:05Zagrzeb Franjo Tuđman
1 673 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
17 sie
ZAG07:45Zagrzeb Franjo Tuđman
6h 50min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
20 sie
WAW04:25Warszawa Chopina
2h 35min
1 przesiadka
ZAG07:00Zagrzeb Franjo Tuđman

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Zagrzeb – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Zagrzeb – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 694 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty KLM: Zagrzeb – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Zagrzeb – Polska
KLM
1 paź
ZAG13:30Zagrzeb Franjo Tuđman
4h 40min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
5 paź
WAW08:20Warszawa Chopina
11h 50min
1 przesiadka
ZAG20:10Zagrzeb Franjo Tuđman
KLM
1 paź
ZAG13:30Zagrzeb Franjo Tuđman
4h 40min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
5 paź
WAW13:10Warszawa Chopina
7h 00min
1 przesiadka
ZAG20:10Zagrzeb Franjo Tuđman

Loty Austrian Airlines: Zagrzeb – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Zagrzeb – Polska
Austrian Airlines
14 wrz
ZAG07:45Zagrzeb Franjo Tuđman
11h 40min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
27 wrz
KRK03:25Kraków Balice
10h 40min
1 przesiadka
ZAG14:05Zagrzeb Franjo Tuđman
Austrian Airlines
25 sie
ZAG07:45Zagrzeb Franjo Tuđman
20h 00min
1 przesiadka
WAW03:45Warszawa Chopina
31 sie
WAW04:25Warszawa Chopina
2h 35min
1 przesiadka
ZAG07:00Zagrzeb Franjo Tuđman
Austrian Airlines
21 wrz
ZAG07:45Zagrzeb Franjo Tuđman
20h 00min
1 przesiadka
WAW03:45Warszawa Chopina
25 wrz
WAW11:00Warszawa Chopina
20h 00min
1 przesiadka
ZAG07:00Zagrzeb Franjo Tuđman

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Zagrzeb Franjo Tuđman – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Zagrzeb Franjo Tuđman – Polska, takie jak LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Zagrzeb-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Split - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena508 zł
Loty Zagrzeb - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena395 zł
Loty Split - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena975 zł
Loty Dubrownik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena703 zł
Loty Zagrzeb - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena603 zł
Loty Split - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena753 zł
Loty Dubrownik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena1 469 zł
Loty Dubrownik - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena680 zł
Loty Zagrzeb - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena1 492 zł

Loty podobne do tych na trasie Zagrzeb – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Zagrzeb – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Zagrzeb – Polska. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. Wszystkie oferty lotów Zagrzeb – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Zagrzeb – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Zagrzeb – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.