Loty Europa Polska Kraków Trondheim - Kraków

Loty Trondheim-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Trondheim - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Trondheim - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Norwegian
Norwegian
23 sie
TRD
21:40
Lotnisko Trondheim-Værnes
13h 45min
1 przesiadka
11:25
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Norwegian
25 sie
KRK
08:40
Lotnisko Kraków Balice
4h 50min
1 przesiadka
13:30
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
1 086 PLN
Finnair
Finnair
18 lip
TRD
13:55
Lotnisko Trondheim-Værnes
9h 30min
1 przesiadka
23:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Finnair
01 sie
KRK
11:20
Lotnisko Kraków Balice
7h 15min
1 przesiadka
18:35
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
1 707 PLN
Finnair
Finnair
18 lip
TRD
13:55
Lotnisko Trondheim-Værnes
9h 30min
1 przesiadka
23:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Finnair
21 lip
KRK
15:10
Lotnisko Kraków Balice
2h 20min
17:30
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
1 767 PLN
Finnair
Finnair
18 lip
TRD
13:55
Lotnisko Trondheim-Værnes
9h 30min
1 przesiadka
23:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Finnair
21 lip
KRK
15:10
Lotnisko Kraków Balice
2h 20min
17:30
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
1 767 PLN
Finnair
Finnair
18 lip
TRD
13:55
Lotnisko Trondheim-Værnes
9h 30min
1 przesiadka
23:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Finnair
01 sie
KRK
11:20
Lotnisko Kraków Balice
7h 15min
1 przesiadka
18:35
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
1 707 PLN
Norwegian
Norwegian
23 sie
TRD
21:40
Lotnisko Trondheim-Værnes
13h 45min
1 przesiadka
11:25
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Norwegian
25 sie
KRK
08:40
Lotnisko Kraków Balice
4h 50min
1 przesiadka
13:30
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
1 086 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Trondheim-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W JAKI MIESIĄC MOŻNA NAJTANIEJ POLECIEĆ ?
luty
Najtańsza pora roku na lot Trondheim - Kraków to luty. Najdroższa pora to lipiec.
W JAKI DZIEŃ MOŻNA NAJTANIEJ POLECIEĆ ?
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
KIEDY MOŻNA NAJTANIEJ POLECIEĆ ?
rano
Loty Trondheim - Kraków są około 160% droższe w południe niż rano.
JAKA JEST NAJTAŃSZA TRASA?
Trondheim-Værnes - Kraków Balice
Wybierz trasę Trondheim-Værnes - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Trondheim - Kraków.
TRD
Trondheim-Værnes
KRK
Kraków Balice
KIEDY NAJLEPIEJ REZERWOWAĆ LOT ?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Trondheim - Kraków to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Trondheim

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Trondheim-Kraków
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 25 min Najszybszy lot Trondheim-Kraków zajmuje 2 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie Wt, Cz i Nd Bezpośrednie loty Trondheim-Kraków – wtorek, czwartek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Norwegian..
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Alternatywne trasy Trondheim-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Oslo - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
132 PLN
Oslo - Katowice
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
125 PLN

Trondheim - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Trondheim - Kraków