Tanie loty Szarm el-Szejk - Polska

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Polska-Szarm el-Szejk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szarm el-Szejk-Polska
Najkrótszy czas lotu19h 35minNajszybszy lot Szarm el-Szejk-Polska zajmuje 19h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Szarm el-Szejk-Polska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Szarm el-Szejk Ophira - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Szarm el-Szejk - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Szarm el-Szejk – Polska?

Air Cairo

Air Cairo to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Szarm el-Szejk-Polska.

Która trasa podróży Szarm el-Szejk – Polska jest najtańsza?

Szarm el-Szejk Ophira - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Szarm el-Szejk Ophira - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szarm el-Szejk - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szarm el-Szejk - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szarm el-Szejk - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 lis
SSH12:10Szarm el-Szejk Ophira
19h 35min
2 przesiadki
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
20 lis
WAW08:10Warszawa Lotnisko Chopina
30h 30min
2 przesiadki
SSH14:40Szarm el-Szejk Ophira
1 421 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
9 gru
SSH12:50Szarm el-Szejk Ophira
22h 50min
1 przesiadka
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
11 gru
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
22h 40min
1 przesiadka
SSH10:20Szarm el-Szejk Ophira
1 843 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
8 gru
SSH22:55Szarm el-Szejk Ophira
18h 05min
2 przesiadki
WAW17:00Warszawa Lotnisko Chopina
11 gru
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
1 przesiadka
SSH21:00Szarm el-Szejk Ophira
2 547 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lis
SSH12:10Szarm el-Szejk Ophira
19h 35min
2 przesiadki
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
20 lis
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
9h 10min
1 przesiadka
SSH10:20Szarm el-Szejk Ophira
1 484 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lis
SSH22:05Szarm el-Szejk Ophira
16h 20min
2 przesiadki
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
20 lis
WAW08:10Warszawa Lotnisko Chopina
30h 30min
2 przesiadki
SSH14:40Szarm el-Szejk Ophira
1 559 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lis
SSH22:05Szarm el-Szejk Ophira
16h 20min
2 przesiadki
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
20 lis
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
9h 10min
1 przesiadka
SSH10:20Szarm el-Szejk Ophira
1 618 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Szarm el-Szejk - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Szarm el-Szejk – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aeroflot i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
6 lis
SSH13:10Szarm el-Szejk Ophira
19h 30min
2 przesiadki
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
10 gru
SSH08:30Szarm el-Szejk Ophira
34h 20min
2 przesiadki
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
Aeroflot
11 gru
SSH12:50Szarm el-Szejk Ophira
19h 25min
1 przesiadka
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 091 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Szarm el-Szejk – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Szarm el-Szejk – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air Cairo
CenaOd 1 141 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Szarm el-Szejk Ophira – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Szarm el-Szejk Ophira – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Air Cairo.


Alternatywne trasy Szarm el-Szejk-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kair - Wrocław
Najkrótszy czas lotu38h 30min
Najniższa cena1 535 zł

Podobne loty: Szarm el-Szejk – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Szarm el-Szejk – Polska