Tanie loty na trasie Sri Lanka – Polska od 1 561 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Informacje o trasie Polska-Sri Lanka

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Sri Lanka-Polska

Najkrótszy czas lotu

12h 35min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Sri Lanka-Polska zajmuje 12h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Sri Lanka-Polska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Sri Lanka - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Sri Lanka – Polska?

Qatar Airways

Qatar Airways to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Sri Lanka-Polska.

Która trasa podróży Sri Lanka – Polska jest najtańsza?

Kolombo Bandaranayike Intl - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Kolombo Bandaranayike Intl - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Sri Lanka - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Sri Lanka - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Sri Lanka - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 cze
CMB13:00Kolombo Bandaranayike Intl
23h 25min
3 przesiadki
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
24 cze
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
21h 45min
3 przesiadki
CMB01:35Kolombo Bandaranayike Intl
3 648 zł
Znajdź podobne
flydubai
18 sie
CMB12:30Kolombo Bandaranayike Intl
30h 55min
1 przesiadka
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
31 sie
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
32h 50min
1 przesiadka
CMB02:15Kolombo Bandaranayike Intl
3 935 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
15 cze
CMB23:50Kolombo Bandaranayike Intl
12h 55min
1 przesiadka
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
24 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 10min
1 przesiadka
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
4 850 zł
Znajdź podobne
flydubai
5 lip
CMB12:30Kolombo Bandaranayike Intl
30h 55min
1 przesiadka
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
10 lip
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
32h 50min
1 przesiadka
CMB02:15Kolombo Bandaranayike Intl
3 975 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lip
CMB16:15Kolombo Bandaranayike Intl
29h 30min
3 przesiadki
WAW21:45Warszawa Lotnisko Chopina
10 lip
WAW03:15Warszawa Lotnisko Chopina
39h 45min
3 przesiadki
CMB19:00Kolombo Bandaranayike Intl
4 086 zł
Znajdź podobne
flydubai
16 cze
CMB12:30Kolombo Bandaranayike Intl
28h 50min
1 przesiadka
WAW17:20Warszawa Lotnisko Chopina
24 cze
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
32h 50min
1 przesiadka
CMB02:15Kolombo Bandaranayike Intl
3 979 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Sri Lanka - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Sri Lanka – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates, Qatar Airways i flydubai.
Kilka linii lotniczych
17 cze
CMB00:20Kolombo Bandaranayike Intl
18h 10min
3 przesiadki
WAW18:30Warszawa Lotnisko Chopina
1 561 zł
Znajdź podobne
flydubai
30 cze
CMB22:10Kolombo Bandaranayike Intl
21h 15min
1 przesiadka
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 507 zł
Znajdź podobne
Emirates
26 maj
CMB23:15Kolombo Bandaranayike Intl
12h 30min
1 przesiadka
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 007 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Sri Lanka – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Sri Lanka – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Qatar AirwaysCenaOd 4 106 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty Qatar Airways: Sri Lanka – Polska

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Sri Lanka – Polska
Qatar Airways
15 cze
CMB23:50Kolombo Bandaranayike Intl
12h 55min
1 przesiadka
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
24 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 10min
1 przesiadka
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
4 850 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
1 lis
CMB23:00Kolombo Bandaranayike Intl
13h 35min
1 przesiadka
WAW12:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 lis
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
CMB00:15Kolombo Bandaranayike Intl
5 195 zł
Znajdź podobne

Loty flydubai: Sri Lanka – Polska

Nasze najlepsze oferty flydubai na lot Sri Lanka – Polska
flydubai
18 sie
CMB12:30Kolombo Bandaranayike Intl
30h 55min
1 przesiadka
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
31 sie
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
32h 50min
1 przesiadka
CMB02:15Kolombo Bandaranayike Intl
3 935 zł
Znajdź podobne
flydubai
5 lip
CMB12:30Kolombo Bandaranayike Intl
30h 55min
1 przesiadka
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
10 lip
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
32h 50min
1 przesiadka
CMB02:15Kolombo Bandaranayike Intl
3 975 zł
Znajdź podobne
flydubai
16 cze
CMB12:30Kolombo Bandaranayike Intl
28h 50min
1 przesiadka
WAW17:20Warszawa Lotnisko Chopina
24 cze
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
32h 50min
1 przesiadka
CMB02:15Kolombo Bandaranayike Intl
3 979 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Sri Lanka – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Sri Lanka – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Qatar Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Qatar Airways, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Sri Lanka-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kolombo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 35min
Najniższa cena3 935 zł

Loty podobne do tych na trasie Sri Lanka – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Sri Lanka – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Sri Lanka – Polska. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie Sri Lanka – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Sri Lanka – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Sri Lanka – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.