Tanie loty na trasie San Jose – Polska od 2 186 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Polska-San Jose

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń San Jose-Polska
Najkrótszy czas lotu15h 35minNajszybszy lot San Jose-Polska zajmuje 15h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów San Jose-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko San Jose - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, Lotnisko San Jose - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko San Jose - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty San Jose - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży San Jose – Polska jest najtańsza?

San Jose - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę San Jose - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami San Jose - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie San Jose - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty San Jose - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
19 mar
SJC16:00San Jose
41h 45min
2 przesiadki
WAW09:45Warszawa Lotnisko Chopina
27 mar
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 55min
2 przesiadki
SJC01:55San Jose
2 186 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 lut
SJC04:00San Jose
23h 05min
2 przesiadki
WAW03:05Warszawa Lotnisko Chopina
28 lut
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
36h 20min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
2 210 zł
Znajdź podobne
American Airlines
1 kwi
SJC05:12San Jose
42h 03min
2 przesiadki
WAW23:15Warszawa Lotnisko Chopina
21 maj
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 58min
2 przesiadki
SJC00:58San Jose
2 333 zł
Znajdź podobne
Finnair
13 cze
SJC16:00San Jose
27h 25min
2 przesiadki
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
11 lip
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
36h 35min
2 przesiadki
SJC04:40San Jose
2 444 zł
Znajdź podobne
British Airways
15 maj
SJC10:30San Jose
21h 25min
2 przesiadki
WAW07:55Warszawa Lotnisko Chopina
22 lip
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
1 przesiadka
SJC23:00San Jose
4 181 zł
Znajdź podobne
Delta
6 cze
SJC02:30San Jose
22h 05min
2 przesiadki
WRO00:35Wrocław-Strachowice
21 sie
WRO10:05Wrocław-Strachowice
51h 49min
2 przesiadki
SJC13:54San Jose
4 507 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów San Jose - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów San Jose – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i TAP AIR PORTUGAL.
TAP AIR PORTUGAL
9 maj
SJC18:25San Jose
28h 35min
2 przesiadki
WAW23:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 840 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 maj
SJC04:35San Jose
28h 05min
2 przesiadki
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
3 344 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 maj
SJC07:20San Jose
17h 25min
2 przesiadki
GDN00:45Gdańsk Rębiechowo
3 400 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie San Jose – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony San Jose – Polska
Kilka linii lotniczych
25 sty
SJC17:43San Jose
24h 32min
2 przesiadki
WAW18:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 mar
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
45h 32min
2 przesiadki
SJC01:47San Jose
2 971 zł
Znajdź podobne
Emirates
25 sty
SJC17:43San Jose
35h 37min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 mar
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
57h 32min
3 przesiadki
SJC01:47San Jose
5 594 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 sty
SJC07:59San Jose
25h 11min
2 przesiadki
KRK09:10Kraków Balice
6 lut
KRK13:20Kraków Balice
35h 28min
2 przesiadki
SJC00:48San Jose
6 050 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 sty
SJC17:43San Jose
29h 17min
1 przesiadka
WAW23:00Warszawa Lotnisko Chopina
3 mar
WAW11:50Warszawa Lotnisko Chopina
37h 57min
1 przesiadka
SJC01:47San Jose
4 344 zł
Znajdź podobne
American Airlines
25 sty
SJC04:55San Jose
23h 40min
3 przesiadki
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 mar
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 42min
3 przesiadki
SJC02:12San Jose
13 956 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 sty
SJC03:57San Jose
19h 58min
2 przesiadki
WAW23:55Warszawa Lotnisko Chopina
24 sty
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
34h 48min
2 przesiadki
SJC00:48San Jose
21 371 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: San Jose – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot San Jose – Polska
Lufthansa
24 lut
SJC04:00San Jose
23h 05min
2 przesiadki
WAW03:05Warszawa Lotnisko Chopina
28 lut
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
36h 20min
2 przesiadki
SJC01:20San Jose
2 210 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 mar
SJC03:55San Jose
19h 40min
2 przesiadki
WAW23:35Warszawa Lotnisko Chopina
31 mar
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
20h 15min
2 przesiadki
SJC02:05San Jose
4 860 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 cze
SJC07:15San Jose
16h 15min
2 przesiadki
WRO23:30Wrocław-Strachowice
23 sie
WRO02:10Wrocław-Strachowice
23h 33min
2 przesiadki
SJC01:43San Jose
5 272 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: San Jose – Polska

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot San Jose – Polska
American Airlines
1 kwi
SJC05:12San Jose
42h 03min
2 przesiadki
WAW23:15Warszawa Lotnisko Chopina
21 maj
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 58min
2 przesiadki
SJC00:58San Jose
2 333 zł
Znajdź podobne
American Airlines
25 sty
SJC04:55San Jose
23h 40min
3 przesiadki
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 mar
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 42min
3 przesiadki
SJC02:12San Jose
13 956 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy San Jose-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Los Angeles - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena1 666 zł
Loty Santa Ana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 33min
Najniższa cena2 114 zł
Loty Ontario - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 35min
Najniższa cena2 130 zł
Loty Los Angeles - Kraków
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena2 210 zł
Loty Burbank - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 53min
Najniższa cena2 575 zł
Loty San Francisco - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena1 781 zł
Loty San Francisco - Kraków
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena2 103 zł
Loty Los Angeles - Wrocław
Najkrótszy czas lotu19h 25min
Najniższa cena1 952 zł
Loty San Jose - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena2 186 zł
Loty San Diego - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 05min
Najniższa cena2 321 zł
Loty Ontario - Kraków
Najkrótszy czas lotu15h 56min
Najniższa cena2 345 zł
Loty San Jose - Kraków
Najkrótszy czas lotu18h 35min
Najniższa cena4 058 zł

Loty podobne do tych na trasie San Jose – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy San Jose – Polska