Cheap flights z Polski na Jawę from 1 519 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Jawa-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Jawa

Najkrótszy czas lotu

16h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Jawa zajmuje 16h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Jawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Surabaja-Juanda, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Dżakarta-Soekarno-Hatta i Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Dżakarta-Soekarno-Hatta.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Jawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Jawa?

Turkish Airlines. China Southern, Emirates i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Jawa.

Która trasa podróży Polska – Jawa jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Dżakarta-Soekarno-Hatta. Wybierz trasę Warszawa Chopina - Dżakarta-Soekarno-Hatta, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Jawa.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Jawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Jawa, zmieniając zakładki
Turkish Airlines
23 lut
WAW04:25Warszawa Chopina
26h 35min
1 przesiadka
CGK07:00Dżakarta-Soekarno-Hatta
29 mar
CGK05:15Dżakarta-Soekarno-Hatta
29h 25min
1 przesiadka
WAW10:40Warszawa Chopina
3 398 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
2 mar
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 25min
1 przesiadka
CGK10:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
27 maj
CGK14:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
23h 30min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
3 484 zł
Znajdź podobne
KLM
7 mar
WAW07:45Warszawa Chopina
23h 25min
2 przesiadki
CGK07:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
27 maj
CGK16:25Dżakarta-Soekarno-Hatta
27h 30min
2 przesiadki
WAW19:55Warszawa Chopina
3 561 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 cze
WAW13:10Warszawa Chopina
19h 25min
2 przesiadki
CGK08:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
5 lip
CGK16:25Dżakarta-Soekarno-Hatta
30h 10min
2 przesiadki
WAW22:35Warszawa Chopina
3 736 zł
Znajdź podobne
Air France
20 lut
WAW01:35Warszawa Chopina
31h 35min
2 przesiadki
CGK09:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
1 kwi
CGK16:25Dżakarta-Soekarno-Hatta
30h 45min
2 przesiadki
WAW23:10Warszawa Chopina
3 783 zł
Znajdź podobne
Emirates
31 lip
WAW11:00Warszawa Chopina
19h 40min
1 przesiadka
CGK06:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
31 sie
CGK20:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
24h 15min
1 przesiadka
WAW20:55Warszawa Chopina
4 091 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Jawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Jawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez China Southern, Emirates i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
27 lut
WMI15:15Warszawa Modlin
35h 15min
3 przesiadki
CGK02:30Dżakarta-Soekarno-Hatta
1 519 zł
Znajdź podobne
China Southern
31 mar
WAW02:00Warszawa Chopina
35h 20min
2 przesiadki
CGK13:20Dżakarta-Soekarno-Hatta
2 063 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
27 lut
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 25min
1 przesiadka
CGK10:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
2 568 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Jawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Jawa
Kilka linii lotniczych
12 lut
WAW01:05Warszawa Chopina
30h 05min
2 przesiadki
CGK07:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
28 lut
CGK10:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
27h 05min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Chopina
7 138 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
12 lut
KRK01:00Kraków Balice
26h 15min
2 przesiadki
CGK03:15Dżakarta-Soekarno-Hatta
28 lut
CGK12:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
22h 40min
2 przesiadki
KRK10:45Kraków Balice
7 742 zł
Znajdź podobne
SWISS
12 lut
KRK04:45Kraków Balice
31h 40min
2 przesiadki
CGK12:25Dżakarta-Soekarno-Hatta
28 lut
CGK14:00Dżakarta-Soekarno-Hatta
24h 45min
2 przesiadki
KRK14:45Kraków Balice
8 093 zł
Znajdź podobne
Emirates
12 lut
KRK07:10Kraków Balice
28h 00min
1 przesiadka
CGK11:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
28 lut
CGK12:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
23h 30min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
8 328 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
12 lut
WAW10:45Warszawa Chopina
39h 35min
2 przesiadki
CGK02:20Dżakarta-Soekarno-Hatta
28 lut
CGK03:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
33h 20min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Chopina
8 534 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
WAW01:05Warszawa Chopina
30h 05min
2 przesiadki
CGK07:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
28 lut
CGK10:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
27h 05min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Chopina
7 198 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Jawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Jawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Turkish AirlinesCenaOd 2 366 złBezpłatne odwołanieOcena
8,0
Szukaj lotów Turkish Airlines
China SouthernCenaOd 2 633 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów China Southern
KLMCenaOd 2 753 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,2

Załoga

6,7

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

1 / 1

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

Szukaj lotów KLM
Qatar AirwaysCenaOd 3 142 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
8,0

Wejście na pokład

7,9

Komfort

8,3

Załoga

8,0

Rozrywka

7,7

Jedzenie

Opinie

1 / 1

Very nice atmosphere, music and amazing food. It's my favourite airlines

Szukaj lotów Qatar Airways
Singapore AirlinesCenaOd 3 154 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Singapore Airlines
EmiratesCenaOd 3 339 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Emirates
LufthansaCenaOd 5 708 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Etihad Airways: Polska – Jawa

Nasze najlepsze oferty Etihad Airways na lot Polska – Jawa
Etihad Airways
24 kwi
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
26h 45min
2 przesiadki
CGK05:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
11 maj
CGK13:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
24h 30min
2 przesiadki
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
6 347 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
25 kwi
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
26h 45min
2 przesiadki
CGK05:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
11 maj
CGK13:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
24h 30min
2 przesiadki
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
6 475 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
12 lut
KRK01:00Kraków Balice
26h 15min
2 przesiadki
CGK03:15Dżakarta-Soekarno-Hatta
28 lut
CGK12:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
22h 40min
2 przesiadki
KRK10:45Kraków Balice
7 742 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Polska – Jawa

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Jawa
Qatar Airways
2 mar
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 25min
1 przesiadka
CGK10:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
27 maj
CGK14:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
23h 30min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
3 484 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
8 mar
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 25min
1 przesiadka
CGK10:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
27 maj
CGK14:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
23h 30min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
3 509 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
8 maj
WAW13:40Warszawa Chopina
16h 45min
1 przesiadka
CGK06:25Dżakarta-Soekarno-Hatta
27 maj
CGK21:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
17h 05min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
3 569 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Jawa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Jawa, takie jak Qatar Airways, Emirates i Turkish Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Jawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena3 432 zł
Loty Kraków - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu26h 20min
Najniższa cena4 121 zł
Loty Katowice - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu34h 50min
Najniższa cena4 990 zł
Loty Wrocław - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu21h 45min
Najniższa cena4 400 zł
Loty Gdańsk - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu19h 35min
Najniższa cena3 972 zł
Loty Poznań - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu25h 30min
Najniższa cena5 007 zł
Loty Warszawa - Surabaja
Najkrótszy czas lotu23h 55min
Najniższa cena4 014 zł
Loty Warszawa - Yogyakarta
Najkrótszy czas lotu27h 00min
Najniższa cena3 432 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Jawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Jawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Jawa. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Jawa tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Jawa.

Ceny lotów Polska – Jawa można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.