Tanie loty na trasie Polska – Szwecja od 20 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Szwecja-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Szwecja
Najkrótszy czas lotu1h 15minNajszybszy lot Polska-Szwecja zajmuje 1h 15min.
Loty bezpośredniewt, czw i ndzBezpośrednie loty Polska-Szwecja – wtorek, czwartek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Szwecja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Szwecja?

Ryanair

LOT, Norwegian i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Szwecja.

Która trasa podróży Polska – Szwecja jest najtańsza?

Kraków Balice - Sztokholm-Arlanda

Wybierz trasę Kraków Balice - Sztokholm-Arlanda, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Szwecja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Szwecja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Szwecja, zmieniając zakładki
Ryanair
11 lut
KRK09:45Kraków Balice
2h 00min
ARN11:45Sztokholm-Arlanda
14 lut
ARN10:40Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK12:40Kraków Balice
Wizz Air
12 lut
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 40min
NYO02:55Sztokholm-Skavsta
19 lut
NYO03:30Sztokholm-Skavsta
1h 30min
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
11 lut
KRK09:45Kraków Balice
2h 00min
ARN11:45Sztokholm-Arlanda
13 lut
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
Ryanair
2 lut
KRK08:45Kraków Balice
2h 00min
ARN10:45Sztokholm-Arlanda
6 lut
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
19 lut
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda
20 lut
ARN16:25Sztokholm-Arlanda
25h 55min
2 przesiadki
KRK18:20Kraków Balice
Ryanair
4 lut
KRK09:45Kraków Balice
2h 00min
ARN11:45Sztokholm-Arlanda
6 lut
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Szwecja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Szwecja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
11 lut
KRK09:45Kraków Balice
2h 00min
ARN11:45Sztokholm-Arlanda
Wizz Air
29 sty
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 40min
NYO02:55Sztokholm-Skavsta
Ryanair
5 lut
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Szwecja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Szwecja
Ryanair
29 sty
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda
30 sty
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
Ryanair
28 sty
KRK09:45Kraków Balice
2h 00min
ARN11:45Sztokholm-Arlanda
30 sty
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
Wizz Air
25 sty
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 40min
NYO02:55Sztokholm-Skavsta
29 sty
NYO03:30Sztokholm-Skavsta
1h 30min
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
28 sty
WMI06:20Warszawa Modlin
1h 40min
ARN08:00Sztokholm-Arlanda
31 sty
ARN13:10Sztokholm-Arlanda
1h 40min
WMI14:50Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
29 sty
KRK07:10Kraków Balice
2h 00min
ARN09:10Sztokholm-Arlanda
30 sty
ARN14:50Sztokholm-Arlanda
19h 30min
2 przesiadki
KRK10:20Kraków Balice
Ryanair
28 sty
KRK09:45Kraków Balice
2h 00min
ARN11:45Sztokholm-Arlanda
30 sty
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Szwecja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Szwecja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 39 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 108 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,2

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
SAS
CenaOd 265 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Norwegian
CenaOd 314 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
LOT
CenaOd 391 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Brussels Airlines
CenaOd 485 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
airBaltic
CenaOd 542 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Lufthansa
CenaOd 546 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Ryanair: Polska – Szwecja

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Szwecja
Ryanair
11 lut
KRK09:45Kraków Balice
2h 00min
ARN11:45Sztokholm-Arlanda
14 lut
ARN10:40Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK12:40Kraków Balice
Ryanair
11 lut
KRK09:45Kraków Balice
2h 00min
ARN11:45Sztokholm-Arlanda
13 lut
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice
Ryanair
2 lut
KRK08:45Kraków Balice
2h 00min
ARN10:45Sztokholm-Arlanda
6 lut
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
2h 00min
KRK06:45Kraków Balice

Loty LOT: Polska – Szwecja

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Szwecja
LOT
1 lut
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
GOT17:25Goteburg Göteborg-Landvetter
4 lut
GOT02:20Goteburg Göteborg-Landvetter
1h 40min
WAW04:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
1 lut
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
GOT17:25Goteburg Göteborg-Landvetter
4 lut
GOT02:20Goteburg Göteborg-Landvetter
1h 40min
WAW04:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
25 sty
GDN00:35Gdańsk Rębiechowo
4h 10min
1 przesiadka
ARN04:45Sztokholm-Arlanda
28 sty
ARN14:30Sztokholm-Arlanda
16h 25min
1 przesiadka
GDN06:55Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Szwecja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Szwecja, takie jak Ryanair, Wizz Air i LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Szwecja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena40 zł
Loty Warszawa - Malmö
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena112 zł
Loty Gdańsk - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena52 zł
Loty Warszawa - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena60 zł
Loty Wrocław - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena235 zł
Loty Katowice - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena207 zł
Loty Kraków - Goteburg
Najkrótszy czas lotu17h 55min
Najniższa cena148 zł
Loty Warszawa - Goteburg
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena76 zł
Loty Gdańsk - Malmö
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena72 zł
Loty Gdańsk - Goteburg
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena72 zł
Loty Poznań - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena163 zł
Loty Katowice - Goteburg
Najkrótszy czas lotu26h 30min
Najniższa cena251 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Szwecja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Szwecja

Loty do innych miast: Szwecja

Szwecja to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju