Cheap flights z Polski na Sri Lankę from 1 067 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.4
wt. 11.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Sri Lanka-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Sri Lanka

Najkrótszy czas lotu

17h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Sri Lanka — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Sri Lanka zajmuje 17h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Sri Lanka. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Sri Lanka: Kolombo Bandaranayike Intl (CMB)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Sri Lanka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Sri Lanka?

LOT. Emirates, LOT i Qatar Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Sri Lanka.

Która trasa podróży Polska – Sri Lanka jest najtańsza?

Kraków Balice - Kolombo Bandaranayike Intl. Wybierz trasę Kraków Balice - Kolombo Bandaranayike Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Sri Lanka.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Sri Lanka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska – Sri Lanka, zmieniając zakładki.
Kilka linii lotniczych
22 maj
KRK07:35Kraków Balice
35h 25min
2 przesiadki
CMB19:00Kolombo Bandaranayike Intl
6 cze
CMB23:30Kolombo Bandaranayike Intl
36h 55min
3 przesiadki
KRK12:25Kraków Balice
2 784 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
22 maj
WAW06:30Warszawa Chopina
25h 10min
2 przesiadki
CMB07:40Kolombo Bandaranayike Intl
6 cze
CMB16:30Kolombo Bandaranayike Intl
16h 40min
2 przesiadki
WAW09:10Warszawa Chopina
2 835 zł
Znajdź podobne
flydubai
28 maj
KRK08:50Kraków Balice
18h 05min
2 przesiadki
CMB02:55Kolombo Bandaranayike Intl
1 cze
CMB22:10Kolombo Bandaranayike Intl
13h 10min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
2 969 zł
Znajdź podobne
Emirates
14 cze
KRK08:50Kraków Balice
29h 50min
1 przesiadka
CMB14:40Kolombo Bandaranayike Intl
22 cze
CMB06:05Kolombo Bandaranayike Intl
29h 15min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
3 136 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
2 maj
WAW13:40Warszawa Chopina
11h 50min
1 przesiadka
CMB01:30Kolombo Bandaranayike Intl
13 maj
CMB23:35Kolombo Bandaranayike Intl
13h 10min
1 przesiadka
WAW12:45Warszawa Chopina
3 317 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 maj
KRK07:35Kraków Balice
21h 50min
2 przesiadki
CMB05:25Kolombo Bandaranayike Intl
4 cze
CMB23:30Kolombo Bandaranayike Intl
36h 55min
3 przesiadki
KRK12:25Kraków Balice
2 797 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Sri Lanka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Sri Lanka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
10 kwi
WAW02:15Warszawa Chopina
34h 50min
3 przesiadki
CMB13:05Kolombo Bandaranayike Intl
1 067 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
15 kwi
WAW13:40Warszawa Chopina
19h 10min
1 przesiadka
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
1 639 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 maj
WAW03:10Warszawa Chopina
33h 55min
3 przesiadki
CMB13:05Kolombo Bandaranayike Intl
1 084 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Sri Lanka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Sri Lanka
Qatar Airways
8 kwi
WAW13:40Warszawa Chopina
19h 10min
1 przesiadka
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
11 maj
CMB00:55Kolombo Bandaranayike Intl
11h 50min
1 przesiadka
WAW12:45Warszawa Chopina
3 360 zł
Znajdź podobne
Emirates
9 kwi
WAW11:00Warszawa Chopina
27h 40min
1 przesiadka
CMB14:40Kolombo Bandaranayike Intl
26 kwi
CMB07:25Kolombo Bandaranayike Intl
52h 20min
2 przesiadki
WAW11:45Warszawa Chopina
3 524 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 kwi
GDN10:50Gdańsk Rębiechowo
22h 00min
2 przesiadki
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
30 kwi
CMB23:35Kolombo Bandaranayike Intl
17h 35min
2 przesiadki
GDN17:10Gdańsk Rębiechowo
4 173 zł
Znajdź podobne
flydubai
7 kwi
WAW17:25Warszawa Chopina
33h 30min
2 przesiadki
CMB02:55Kolombo Bandaranayike Intl
9 maj
CMB07:25Kolombo Bandaranayike Intl
35h 35min
2 przesiadki
WAW19:00Warszawa Chopina
4 242 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
7 kwi
WAW13:40Warszawa Chopina
30h 15min
1 przesiadka
CMB19:55Kolombo Bandaranayike Intl
11 maj
CMB00:55Kolombo Bandaranayike Intl
11h 50min
1 przesiadka
WAW12:45Warszawa Chopina
3 377 zł
Znajdź podobne
Emirates
8 kwi
WAW11:00Warszawa Chopina
15h 55min
2 przesiadki
CMB02:55Kolombo Bandaranayike Intl
26 kwi
CMB16:35Kolombo Bandaranayike Intl
43h 10min
2 przesiadki
WAW11:45Warszawa Chopina
3 640 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Sri Lanka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Sri Lanka z momondo
Linie lotnicze
Ocena
Bezpłatne odwołanie
Cena
LOTCenaOd 2 310 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
244 opinie
Szukaj lotów LOT
flydubaiCenaOd 2 535 złBezpłatne odwołanieOcena
5,4
20 opinii
Szukaj lotów flydubai
Qatar AirwaysCenaOd 2 740 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
361 opinii
Szukaj lotów Qatar Airways
EmiratesCenaOd 2 742 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
186 opinii
Szukaj lotów Emirates
Turkish AirlinesCenaOd 2 948 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
222 opinie
Szukaj lotów Turkish Airlines

Loty flydubai: Polska – Sri Lanka

Nasze najlepsze oferty flydubai na lot Polska – Sri Lanka
flydubai
28 maj
KRK08:50Kraków Balice
18h 05min
2 przesiadki
CMB02:55Kolombo Bandaranayike Intl
1 cze
CMB22:10Kolombo Bandaranayike Intl
13h 10min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
2 969 zł
Znajdź podobne
flydubai
22 maj
WAW17:25Warszawa Chopina
32h 50min
1 przesiadka
CMB02:15Kolombo Bandaranayike Intl
7 cze
CMB07:25Kolombo Bandaranayike Intl
35h 35min
2 przesiadki
WAW19:00Warszawa Chopina
2 973 zł
Znajdź podobne
flydubai
28 maj
KRK08:50Kraków Balice
32h 50min
1 przesiadka
CMB17:40Kolombo Bandaranayike Intl
1 cze
CMB22:10Kolombo Bandaranayike Intl
37h 10min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
2 977 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Polska – Sri Lanka

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Polska – Sri Lanka
Emirates
14 cze
KRK08:50Kraków Balice
29h 50min
1 przesiadka
CMB14:40Kolombo Bandaranayike Intl
22 cze
CMB06:05Kolombo Bandaranayike Intl
29h 15min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
3 136 zł
Znajdź podobne
Emirates
30 maj
WAW11:00Warszawa Chopina
24h 00min
2 przesiadki
CMB11:00Kolombo Bandaranayike Intl
5 cze
CMB23:15Kolombo Bandaranayike Intl
12h 30min
1 przesiadka
WAW11:45Warszawa Chopina
3 240 zł
Znajdź podobne
Emirates
12 cze
WAW11:00Warszawa Chopina
15h 15min
1 przesiadka
CMB02:15Kolombo Bandaranayike Intl
21 cze
CMB23:15Kolombo Bandaranayike Intl
12h 30min
1 przesiadka
WAW11:45Warszawa Chopina
3 244 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Polska-Sri Lanka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kolombo
Najkrótszy czas lotu19h 10min
Najniższa cena2 840 zł
Loty Kraków - Kolombo
Najkrótszy czas lotu17h 25min
Najniższa cena2 758 zł
Loty Katowice - Kolombo
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena3 287 zł
Loty Wrocław - Kolombo
Najkrótszy czas lotu18h 25min
Najniższa cena4 268 zł
Loty Gdańsk - Kolombo
Najkrótszy czas lotu19h 10min
Najniższa cena4 255 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Sri Lanka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Sri Lanka

Loty do innych miast: Sri Lanka

Sri Lanka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Sri Lanka jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Sri Lanka i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Sri Lanka tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.