Loty Europa Polska Poznań Polska - Poznań

Tanie loty Polska - Poznań

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Polska - Poznań

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Poznań, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
19 sty
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
8h 00min
1 przesiadka
POZ
14:00
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
22 sty
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
10h 20min
1 przesiadka
WAW
16:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
409 PLN
Ryanair
Ryanair
19 sty
06:00
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
8h 00min
1 przesiadka
POZ
14:00
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
22 sty
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
10h 20min
1 przesiadka
WMI
16:20
Lotnisko Warszawa Modlin
409 PLN
Ryanair
Ryanair
14 gru
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
POZ
10:40
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
16 gru
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
2h 25min
1 przesiadka
KRK
08:25
Lotnisko Kraków Balice
871 PLN
SAS
SAS
13 gru
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
3h 10min
1 przesiadka
POZ
09:10
Lotnisko Poznań Ławica
SAS
15 gru
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
0h 55min
WAW
06:55
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
956 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 gru
06:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 05min
1 przesiadka
POZ
12:05
Lotnisko Poznań Ławica
Lufthansa
08 gru
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
2h 30min
1 przesiadka
GDN
08:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2 733 PLN
SAS
SAS
13 gru
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
3h 10min
1 przesiadka
POZ
09:10
Lotnisko Poznań Ławica
SAS
15 gru
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
0h 55min
WAW
06:55
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
956 PLN
Ryanair
Ryanair
14 gru
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
POZ
10:40
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
16 gru
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
2h 25min
1 przesiadka
KRK
08:25
Lotnisko Kraków Balice
871 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 gru
06:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 05min
1 przesiadka
POZ
12:05
Lotnisko Poznań Ławica
Lufthansa
08 gru
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
2h 30min
1 przesiadka
GDN
08:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2 733 PLN
Ryanair
Ryanair
19 sty
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
8h 00min
1 przesiadka
POZ
14:00
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
22 sty
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
10h 20min
1 przesiadka
WAW
16:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
409 PLN
Ryanair
Ryanair
19 sty
06:00
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
8h 00min
1 przesiadka
POZ
14:00
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
22 sty
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
10h 20min
1 przesiadka
WMI
16:20
Lotnisko Warszawa Modlin
409 PLN

Alternatywne trasy Polska-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 00min
Najniższa cena
81 PLN
Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 00min
Najniższa cena
81 PLN
Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
96 PLN
Warszawa - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
189 PLN
Warszawa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
0h 55min
Najniższa cena
193 PLN
Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
2h 45min
Najniższa cena
335 PLN
Kraków - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
6h 00min
Najniższa cena
343 PLN
Warszawa - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
0h 55min
Najniższa cena
389 PLN
Poznań - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
5h 15min
Najniższa cena
416 PLN
Poznań - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
14h 30min
Najniższa cena
513 PLN
Szczecin - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
5h 20min
Najniższa cena
520 PLN
Lublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
544 PLN
Rzeszów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
2h 30min
Najniższa cena
578 PLN
Szczecin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
8h 00min
Najniższa cena
582 PLN
Katowice - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
14h 05min
Najniższa cena
736 PLN
Gdańsk - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
13h 40min
Najniższa cena
1 060 PLN
Łódź - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
8h 45min
Najniższa cena
1 484 PLN
Rzeszów - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
36h 35min
Najniższa cena
1 511 PLN
Zielona Góra - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
23h 40min
Najniższa cena
4 506 PLN
Zobacz więcej

Polska - loty do:

Poznań - loty z:

*Ceny lotów do: Poznań to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Poznań Polska - Poznań