Cheap flights z Polski do Parikia from 708 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Parikia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Parikia

Najkrótszy czas lotu

4h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Parikia — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Parikia zajmuje 4h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Parikia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Parikia Paros, Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Parikia Paros i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Parikia Paros.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Parikia: Parikia Paros (PAS)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Parikia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Parikia?

Aegean Airlines

Aegean Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Parikia.

Która trasa podróży Polska – Parikia jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Parikia Paros

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Parikia Paros, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Parikia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Parikia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Parikia, zmieniając zakładki
Aegean Airlines
14 sty
WAW06:25Warszawa Chopina
4h 15min
1 przesiadka
PAS10:40Parikia Paros
7 lut
PAS04:15Parikia Paros
8h 40min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
22 sie
KRK10:30Kraków Balice
16h 00min
2 przesiadki
PAS02:30Parikia Paros
28 sie
PAS03:50Parikia Paros
16h 15min
1 przesiadka
KRK20:05Kraków Balice
2 595 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
14 sty
WAW06:25Warszawa Chopina
4h 15min
1 przesiadka
PAS10:40Parikia Paros
7 lut
PAS12:05Parikia Paros
20h 40min
2 przesiadki
WAW08:45Warszawa Chopina
1 407 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
5 wrz
WAW14:15Warszawa Chopina
23h 30min
1 przesiadka
PAS13:45Parikia Paros
12 wrz
PAS12:05Parikia Paros
26h 20min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Chopina
1 932 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
8 wrz
WAW12:55Warszawa Chopina
13h 25min
2 przesiadki
PAS02:20Parikia Paros
13 wrz
PAS12:05Parikia Paros
18h 40min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina
2 047 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 wrz
WAW15:20Warszawa Chopina
16h 00min
3 przesiadki
PAS07:20Parikia Paros
13 wrz
PAS12:05Parikia Paros
18h 40min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina
2 727 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Parikia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Parikia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines.
Aegean Airlines
14 wrz
WAW06:40Warszawa Chopina
3h 55min
1 przesiadka
PAS10:35Parikia Paros
Kilka linii lotniczych
14 wrz
WAW18:35Warszawa Chopina
16h 00min
2 przesiadki
PAS10:35Parikia Paros
1 119 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 wrz
WAW18:35Warszawa Chopina
16h 00min
2 przesiadki
PAS10:35Parikia Paros
1 160 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Parikia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Parikia
Kilka linii lotniczych
16 sie
KRK15:00Kraków Balice
16h 20min
2 przesiadki
PAS07:20Parikia Paros
17 sie
PAS12:50Parikia Paros
4h 20min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice
2 403 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 sie
KRK06:50Kraków Balice
7h 35min
2 przesiadki
PAS14:25Parikia Paros
23 sie
PAS03:45Parikia Paros
10h 55min
1 przesiadka
KRK14:40Kraków Balice
3 047 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Parikia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Parikia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Aegean AirlinesCenaOd 569 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Aegean Airlines

Loty Aegean Airlines: Polska – Parikia

Nasze najlepsze oferty Aegean Airlines na lot Polska – Parikia
Aegean Airlines
14 sty
WAW06:25Warszawa Chopina
4h 15min
1 przesiadka
PAS10:40Parikia Paros
7 lut
PAS04:15Parikia Paros
8h 40min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
Aegean Airlines
14 sty
WAW06:25Warszawa Chopina
4h 15min
1 przesiadka
PAS10:40Parikia Paros
7 lut
PAS12:05Parikia Paros
20h 40min
2 przesiadki
WAW08:45Warszawa Chopina
1 407 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
5 wrz
WAW14:15Warszawa Chopina
23h 30min
1 przesiadka
PAS13:45Parikia Paros
12 wrz
PAS12:05Parikia Paros
26h 20min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Chopina
1 932 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Parikia Paros oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Parikia Paros, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Aegean Airlines.



Alternatywne trasy Polska-Parikia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Thira
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena553 zł
Loty Warszawa - Rodos
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena475 zł
Loty Gdańsk - Thira
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena324 zł
Loty Katowice - Thira
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena598 zł
Loty Kraków - Thira
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena429 zł
Loty Warszawa - Mykonos
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena557 zł
Loty Warszawa - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu2h 44min
Najniższa cena507 zł
Loty Wrocław - Thira
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena635 zł
Loty Kraków - Mykonos
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena809 zł
Loty Katowice - Rodos
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena722 zł
Loty Kraków - Rodos
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena429 zł
Loty Wrocław - Rodos
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena516 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Parikia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Parikia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Parikia z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Parikia na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Polska – Parikia.

Ceny lotów Polska – Parikia można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.