Tanie loty na trasie Polska – Malezja od 2 288 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Malezja-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Malezja
Najkrótszy czas lotu15h 25minNajszybszy lot Polska-Malezja zajmuje 15h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Malezja. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kuala Lumpur, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kuching i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Kuala Lumpur.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Malezja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Malezja?

Air China

Air China, Emirates i Etihad Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Malezja.

Która trasa podróży Polska – Malezja jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Kuala Lumpur

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Kuala Lumpur, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Malezja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Malezja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Malezja, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
18h 40min
2 przesiadki
KUL20:05Kuala Lumpur
16 mar
KUL16:00Kuala Lumpur
24h 45min
2 przesiadki
KTW16:45Katowice-Pyrzowice
2 308 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
4 lut
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
14h 55min
1 przesiadka
KUL05:25Kuala Lumpur
25 lut
KUL18:40Kuala Lumpur
15h 35min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 782 zł
Znajdź podobne
KLM
31 sty
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
2 przesiadki
KUL07:00Kuala Lumpur
10 lut
KUL12:20Kuala Lumpur
29h 50min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 802 zł
Znajdź podobne
Emirates
9 mar
WAW16:15Warszawa Lotnisko Chopina
15h 05min
1 przesiadka
KUL07:20Kuala Lumpur
21 mar
KUL10:25Kuala Lumpur
36h 30min
2 przesiadki
WAW22:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 854 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
1 mar
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
KUL02:05Kuala Lumpur
17 mar
KUL22:45Kuala Lumpur
16h 20min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 870 zł
Znajdź podobne
Finnair
4 mar
KRK06:35Kraków Balice
26h 10min
2 przesiadki
KUL08:45Kuala Lumpur
18 mar
KUL10:25Kuala Lumpur
34h 30min
2 przesiadki
KRK20:55Kraków Balice
3 058 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Malezja w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
1 mar
KRK13:10Kraków Balice
58h 50min
3 przesiadki
KUL00:00Kuala Lumpur
2 288 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 mar
KRK06:40Kraków Balice
25h 45min
2 przesiadki
KUL08:25Kuala Lumpur
6 274 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Malezja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Malezja
Turkish Airlines
29 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 10min
1 przesiadka
KUL05:25Kuala Lumpur
11 lut
KUL18:40Kuala Lumpur
15h 35min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 018 zł
Znajdź podobne
Emirates
29 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 35min
1 przesiadka
KUL02:35Kuala Lumpur
11 lut
KUL16:25Kuala Lumpur
20h 55min
2 przesiadki
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 185 zł
Znajdź podobne
KLM
29 sty
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 15min
2 przesiadki
KUL07:00Kuala Lumpur
11 lut
KUL12:20Kuala Lumpur
37h 05min
2 przesiadki
WAW01:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 420 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sty
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 30min
2 przesiadki
KCH10:15Kuching
11 lut
KCH11:35Kuching
26h 30min
2 przesiadki
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
5 545 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
29 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 10min
1 przesiadka
KUL05:25Kuala Lumpur
11 lut
KUL18:40Kuala Lumpur
15h 35min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 026 zł
Znajdź podobne
Emirates
29 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 35min
1 przesiadka
KUL02:35Kuala Lumpur
11 lut
KUL16:25Kuala Lumpur
20h 55min
2 przesiadki
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 193 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Malezja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Malezja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Emirates
CenaOd 1 930 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,6
Air China
CenaOd 1 983 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Qatar Airways
CenaOd 2 004 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
KLM
CenaOd 2 143 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Turkish Airlines
CenaOd 2 152 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Etihad Airways
CenaOd 2 312 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,5
Finnair
CenaOd 2 499 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Singapore Airlines
CenaOd 2 508 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2

Loty KLM: Polska – Malezja

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Malezja
KLM
31 sty
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
2 przesiadki
KUL07:00Kuala Lumpur
10 lut
KUL12:20Kuala Lumpur
29h 50min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 802 zł
Znajdź podobne
KLM
17 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
2 przesiadki
KUL07:00Kuala Lumpur
24 lut
KUL12:20Kuala Lumpur
37h 05min
2 przesiadki
WAW01:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 834 zł
Znajdź podobne
KLM
28 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
24h 45min
2 przesiadki
KUL08:30Kuala Lumpur
20 mar
KUL15:25Kuala Lumpur
23h 35min
2 przesiadki
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
3 046 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Polska – Malezja

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Malezja
Qatar Airways
1 mar
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
KUL02:05Kuala Lumpur
17 mar
KUL22:45Kuala Lumpur
16h 20min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 870 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
15 mar
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
KUL03:05Kuala Lumpur
29 mar
KUL23:15Kuala Lumpur
15h 55min
1 przesiadka
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 874 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Malezja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Malezja, takie jak Qatar Airways, Emirates i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Malezja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kuala Lumpur
Najkrótszy czas lotu15h 25min
Najniższa cena2 683 zł
Loty Warszawa - Kuching
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena2 886 zł
Loty Kraków - Kuala Lumpur
Najkrótszy czas lotu23h 15min
Najniższa cena3 245 zł
Loty Warszawa - Labuan
Najkrótszy czas lotu35h 55min
Najniższa cena5 043 zł
Loty Wrocław - Kuala Lumpur
Najkrótszy czas lotu40h 30min
Najniższa cena2 842 zł
Loty Warszawa - Kota Kinabalu
Najkrótszy czas lotu31h 05min
Najniższa cena3 042 zł
Loty Katowice - Kuala Lumpur
Najkrótszy czas lotu24h 40min
Najniższa cena2 495 zł
Loty Warszawa - Penang
Najkrótszy czas lotu17h 25min
Najniższa cena2 747 zł
Loty Kraków - Penang
Najkrótszy czas lotu26h 35min
Najniższa cena3 185 zł
Loty Gdańsk - Kuala Lumpur
Najkrótszy czas lotu32h 30min
Najniższa cena2 611 zł
Loty Poznań - Kuala Lumpur
Najkrótszy czas lotu33h 15min
Najniższa cena2 814 zł
Loty Gdańsk - Penang
Najkrótszy czas lotu30h 40min
Najniższa cena3 329 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Malezja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Malezja

Loty do innych miast: Malezja

Malezja to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju