Tanie loty na trasie Polska – Holandia Północna od 103 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Holandia Północna-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Holandia Północna
Najkrótszy czas lotu2h 15minNajszybszy lot Polska-Holandia Północna zajmuje 2h 15min.
Loty bezpośrednieśr i ndzBezpośrednie loty Polska-Holandia Północna – środa i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Holandia Północna?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Holandia Północna?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Holandia Północna.

Która trasa podróży Polska – Holandia Północna jest najtańsza?

Kraków Balice - Amsterdam-Schiphol

Wybierz trasę Kraków Balice - Amsterdam-Schiphol, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Holandia Północna.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Holandia Północna

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Holandia Północna, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
8h 35min
1 przesiadka
AMS10:00Amsterdam-Schiphol
27 mar
AMS06:45Amsterdam-Schiphol
14h 25min
1 przesiadka
KTW21:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
28 sty
WMI09:15Warszawa Modlin
31h 05min
2 przesiadki
AMS16:20Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS14:10Amsterdam-Schiphol
28h 10min
2 przesiadki
WMI18:20Warszawa Modlin
LOT
20 lut
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
AMS18:05Amsterdam-Schiphol
25 lut
AMS02:20Amsterdam-Schiphol
2h 00min
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
easyJet
11 mar
KRK15:55Kraków Balice
18h 05min
1 przesiadka
AMS10:00Amsterdam-Schiphol
14 mar
AMS08:45Amsterdam-Schiphol
8h 25min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice
KLM
5 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
AMS09:50Amsterdam-Schiphol
5 lut
AMS14:10Amsterdam-Schiphol
1h 55min
WAW16:05Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
5 mar
KRK01:10Kraków Balice
8h 50min
1 przesiadka
AMS10:00Amsterdam-Schiphol
27 mar
AMS05:45Amsterdam-Schiphol
13h 20min
1 przesiadka
KRK19:05Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Holandia Północna w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Holandia Północna w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM, Norwegian i Ryanair.
Ryanair
2 lut
WMI09:20Warszawa Modlin
7h 00min
1 przesiadka
AMS16:20Amsterdam-Schiphol
Kilka linii lotniczych
4 mar
KRK14:35Kraków Balice
15h 50min
1 przesiadka
AMS06:25Amsterdam-Schiphol
Norwegian
31 maj
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
8h 05min
1 przesiadka
AMS17:00Amsterdam-Schiphol

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Holandia Północna

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Holandia Północna
Kilka linii lotniczych
25 sty
WMI11:35Warszawa Modlin
17h 35min
1 przesiadka
AMS05:10Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS05:00Amsterdam-Schiphol
37h 20min
2 przesiadki
WMI18:20Warszawa Modlin
Ryanair
25 sty
WMI02:00Warszawa Modlin
26h 35min
2 przesiadki
AMS04:35Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS05:00Amsterdam-Schiphol
37h 20min
2 przesiadki
WMI18:20Warszawa Modlin
LOT
27 sty
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
2h 20min
AMS04:40Amsterdam-Schiphol
3 lut
AMS14:55Amsterdam-Schiphol
2h 00min
WAW16:55Warszawa Lotnisko Chopina
KLM
28 sty
POZ09:20Poznań Ławica
1h 45min
AMS11:05Amsterdam-Schiphol
30 kwi
AMS08:05Amsterdam-Schiphol
1h 40min
POZ09:45Poznań Ławica
Lufthansa
24 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 10min
1 przesiadka
AMS13:10Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS13:50Amsterdam-Schiphol
3h 45min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
28 sty
WMI12:05Warszawa Modlin
5h 30min
1 przesiadka
AMS17:35Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS05:00Amsterdam-Schiphol
11h 20min
1 przesiadka
WMI16:20Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Holandia Północna

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Holandia Północna z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Transavia
CenaOd 140 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Wizz Air
CenaOd 167 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

8,0

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Ryanair
CenaOd 176 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
KLM
CenaOd 412 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
LOT
CenaOd 418 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
SWISS
CenaOd 433 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Lufthansa
CenaOd 437 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Austrian Airlines
CenaOd 503 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
SAS
CenaOd 597 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

Loty Ryanair: Polska – Holandia Północna

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Holandia Północna
Ryanair
28 sty
WMI09:15Warszawa Modlin
31h 05min
2 przesiadki
AMS16:20Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS14:10Amsterdam-Schiphol
28h 10min
2 przesiadki
WMI18:20Warszawa Modlin
Ryanair
25 sty
WMI02:00Warszawa Modlin
26h 35min
2 przesiadki
AMS04:35Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS05:00Amsterdam-Schiphol
37h 20min
2 przesiadki
WMI18:20Warszawa Modlin
Ryanair
28 sty
KRK07:45Kraków Balice
32h 35min
2 przesiadki
AMS16:20Amsterdam-Schiphol
31 sty
AMS05:40Amsterdam-Schiphol
29h 30min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice

Loty Lufthansa: Polska – Holandia Północna

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Holandia Północna
Lufthansa
2 cze
WRO02:35Wrocław-Strachowice
7h 20min
1 przesiadka
AMS09:55Amsterdam-Schiphol
9 cze
AMS03:05Amsterdam-Schiphol
5h 25min
1 przesiadka
WRO08:30Wrocław-Strachowice
Lufthansa
24 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 10min
1 przesiadka
AMS13:10Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS13:50Amsterdam-Schiphol
3h 45min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
27 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
4h 05min
1 przesiadka
AMS05:05Amsterdam-Schiphol
3 lut
AMS13:50Amsterdam-Schiphol
3h 50min
1 przesiadka
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Holandia Północna oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Holandia Północna, takie jak LOT, KLM i Transavia, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Holandia Północna

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena333 zł
Loty Warszawa - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena341 zł
Loty Gdańsk - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena365 zł
Loty Poznań - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena369 zł
Loty Wrocław - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena341 zł
Loty Katowice - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena337 zł
Loty Szczecin - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena1 024 zł
Loty Lublin - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena460 zł
Loty Rzeszów - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena444 zł
Loty Łódź - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena532 zł
Loty Bydgoszcz - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena480 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Holandia Północna

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Holandia Północna

Loty do innych miast: Holandia

Holandia Północna to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju