Tanie loty na trasie Polska – Genua od 148 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Genua-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Genua

Najkrótszy czas lotu

3h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Genua — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Genua zajmuje 3h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Genua. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Genua, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Genua i Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Genua.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Genua: Genua (GOA)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Genua?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Genua?

Ryanair

ITA Airways, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Genua.

Która trasa podróży Polska – Genua jest najtańsza?

Kraków Balice - Genua

Wybierz trasę Kraków Balice - Genua, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Genua.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Genua

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Genua, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 cze
KRK01:30Kraków Balice
26h 35min
2 przesiadki
GOA04:05Genua
21 cze
GOA12:30Genua
25h 20min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
Ryanair
1 cze
KRK15:50Kraków Balice
13h 15min
1 przesiadka
GOA05:05Genua
30 cze
GOA05:30Genua
10h 40min
1 przesiadka
KRK16:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
10 cze
KRK01:30Kraków Balice
26h 35min
2 przesiadki
GOA04:05Genua
21 cze
GOA12:30Genua
28h 05min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Lufthansa
7 sie
WRO02:05Wrocław-Strachowice
6h 45min
1 przesiadka
GOA08:50Genua
14 sie
GOA02:35Genua
5h 55min
1 przesiadka
WRO08:30Wrocław-Strachowice
Ryanair
1 cze
KRK02:20Kraków Balice
26h 45min
2 przesiadki
GOA05:05Genua
30 cze
GOA05:30Genua
10h 40min
1 przesiadka
KRK16:10Kraków Balice
KLM
28 maj
WAW16:05Warszawa Lotnisko Chopina
14h 10min
1 przesiadka
GOA06:15Genua
4 cze
GOA06:45Genua
8h 35min
1 przesiadka
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Genua w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Genua w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
30 maj
KRK15:00Kraków Balice
26h 35min
2 przesiadki
GOA17:35Genua
Kilka linii lotniczych
30 maj
KRK14:15Kraków Balice
13h 50min
1 przesiadka
GOA04:05Genua
Ryanair
15 cze
GDN05:30Gdańsk Rębiechowo
5h 45min
1 przesiadka
GOA11:15Genua

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Genua

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Genua
Ryanair
23 maj
KTW02:50Katowice-Pyrzowice
7h 55min
1 przesiadka
GOA10:45Genua
25 maj
GOA04:05Genua
23h 35min
2 przesiadki
KTW03:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
23 maj
KTW02:50Katowice-Pyrzowice
7h 55min
1 przesiadka
GOA10:45Genua
25 maj
GOA04:45Genua
27h 05min
1 przesiadka
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
24 maj
KRK18:15Kraków Balice
9h 25min
1 przesiadka
GOA03:40Genua
21 cze
GOA12:30Genua
28h 05min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Ryanair
24 maj
KRK18:15Kraków Balice
9h 25min
1 przesiadka
GOA03:40Genua
21 cze
GOA12:30Genua
25h 20min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 maj
KRK08:45Kraków Balice
18h 55min
2 przesiadki
GOA03:40Genua
21 cze
GOA12:30Genua
28h 05min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Ryanair
23 maj
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
21h 00min
2 przesiadki
GOA13:05Genua
25 maj
GOA04:05Genua
23h 35min
2 przesiadki
KTW03:40Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Genua

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Genua z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 197 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LufthansaCenaOd 636 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
KLMCenaOd 675 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów KLM
ITA AirwaysCenaOd 724 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways

Loty Lufthansa: Polska – Genua

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Genua
Lufthansa
7 sie
WRO02:05Wrocław-Strachowice
6h 45min
1 przesiadka
GOA08:50Genua
14 sie
GOA02:35Genua
5h 55min
1 przesiadka
WRO08:30Wrocław-Strachowice
Lufthansa
12 paź
WRO02:05Wrocław-Strachowice
6h 45min
1 przesiadka
GOA08:50Genua
9 lis
GOA08:50Genua
4h 35min
1 przesiadka
WRO13:25Wrocław-Strachowice
Lufthansa
10 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 50min
1 przesiadka
GOA08:50Genua
17 sie
GOA09:30Genua
8h 20min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina

Loty KLM: Polska – Genua

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Genua
KLM
28 maj
WAW16:05Warszawa Lotnisko Chopina
14h 10min
1 przesiadka
GOA06:15Genua
4 cze
GOA06:45Genua
8h 35min
1 przesiadka
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
KLM
23 lip
WRO10:10Wrocław-Strachowice
20h 20min
1 przesiadka
GOA06:30Genua
24 lip
GOA09:55Genua
23h 40min
1 przesiadka
WRO09:35Wrocław-Strachowice
1 308 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Genua oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Genua, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, ITA Airways, i Ryanair.



Alternatywne trasy Polska-Genua

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena94 zł
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena206 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena287 zł
Loty Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu8h 50min
Najniższa cena219 zł
Loty Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena291 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena242 zł
Loty Warszawa - Genua
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena403 zł
Loty Kraków - Genua
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena251 zł
Loty Rzeszów - Mediolan
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena1 151 zł
Loty Lublin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena412 zł
Loty Bydgoszcz - Mediolan
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena717 zł
Loty Wrocław - Genua
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena542 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Genua

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Genua

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Genua.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Polska – Genua z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Genua dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Polska – Genua można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.