Tanie loty na trasie Polska – Egipt od 199 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Egipt-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Egipt
Najkrótszy czas lotu4h 00minNajszybszy lot Polska-Egipt zajmuje 4h 00min.
Loty bezpośrednieśr i sobBezpośrednie loty Polska-Egipt – środa i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Air Seychelles.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Egipt?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Egipt?

Smartwings Poland

Air Cairo, Czarter i Enter Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Egipt.

Która trasa podróży Polska – Egipt jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Szarm el-Szejk Ophira

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Szarm el-Szejk Ophira, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Egipt.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Egipt

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Egipt, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
29 sty
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
22h 00min
2 przesiadki
SSH06:15Szarm el-Szejk Ophira
5 lut
SSH17:55Szarm el-Szejk Ophira
18h 30min
2 przesiadki
KTW12:25Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
29 sty
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
14h 55min
2 przesiadki
SSH16:20Szarm el-Szejk Ophira
5 lut
SSH17:55Szarm el-Szejk Ophira
18h 30min
2 przesiadki
KTW12:25Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
4 mar
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
24h 05min
2 przesiadki
SSH06:00Szarm el-Szejk Ophira
15 mar
SSH09:55Szarm el-Szejk Ophira
26h 15min
2 przesiadki
KTW12:10Katowice-Pyrzowice
Ukraine International Airlines
1 cze
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
6h 05min
1 przesiadka
CAI21:45Kair
9 cze
CAI22:35Kair
14h 25min
1 przesiadka
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 077 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
9 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 40min
1 przesiadka
CAI20:40Kair
19 lut
CAI16:25Kair
21h 40min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 160 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 mar
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
24h 35min
2 przesiadki
SSH06:15Szarm el-Szejk Ophira
15 mar
SSH09:55Szarm el-Szejk Ophira
26h 15min
2 przesiadki
KTW12:10Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Egipt w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Egipt w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Enter Air, FlyEgypt i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
5 lut
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
17h 20min
2 przesiadki
SSH06:15Szarm el-Szejk Ophira
Wizz Air
4 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
22h 30min
1 przesiadka
SSH06:00Szarm el-Szejk Ophira
Enter Air
22 sty
KTW01:05Katowice-Pyrzowice
4h 10min
SSH05:15Szarm el-Szejk Ophira

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Egipt

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Egipt
Kilka linii lotniczych
22 sty
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
35h 35min
3 przesiadki
SSH19:50Szarm el-Szejk Ophira
29 sty
SSH14:30Szarm el-Szejk Ophira
22h 45min
1 przesiadka
KTW13:15Katowice-Pyrzowice
Turkish Airlines
24 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
22h 20min
1 przesiadka
CAI02:35Kair
30 sty
CAI16:25Kair
11h 50min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 152 zł
Znajdź podobne
KLM
22 sty
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
9h 40min
1 przesiadka
CAI17:25Kair
28 sty
CAI21:20Kair
19h 45min
2 przesiadki
WAW17:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 502 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
24 sty
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
23h 05min
1 przesiadka
SSH07:20Szarm el-Szejk Ophira
6 lut
SSH09:50Szarm el-Szejk Ophira
22h 25min
1 przesiadka
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 581 zł
Znajdź podobne
Enter Air
22 sty
WAW09:30Warszawa Lotnisko Chopina
4h 30min
RMF14:00Marsa Alam
29 sty
RMF02:45Marsa Alam
4h 40min
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
1 601 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
38h 20min
2 przesiadki
SSH16:20Szarm el-Szejk Ophira
22 sty
SSH22:05Szarm el-Szejk Ophira
15h 10min
2 przesiadki
KTW13:15Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Egipt

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Egipt z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Czarter
CenaOd 634 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
Smartwings Poland
CenaOd 722 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
Enter Air
CenaOd 753 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
Ukraine International Airlines
CenaOd 846 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
ITA Airways
CenaOd 939 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
4,0
Lufthansa
CenaOd 999 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Aegean Airlines
CenaOd 1 018 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
SWISS
CenaOd 1 053 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Czech Airlines
CenaOd 1 143 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Austrian Airlines
CenaOd 1 150 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Ukraine International Airlines: Polska – Egipt

Nasze najlepsze oferty Ukraine International Airlines na lot Polska – Egipt
Ukraine International Airlines
1 cze
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
6h 05min
1 przesiadka
CAI21:45Kair
9 cze
CAI22:35Kair
14h 25min
1 przesiadka
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 077 zł
Znajdź podobne
Ukraine International Airlines
1 cze
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
6h 05min
1 przesiadka
CAI21:45Kair
9 cze
CAI22:35Kair
14h 25min
1 przesiadka
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 081 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Polska – Egipt

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Polska – Egipt
Turkish Airlines
24 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
22h 20min
1 przesiadka
CAI02:35Kair
30 sty
CAI16:25Kair
11h 50min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 152 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
9 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 40min
1 przesiadka
CAI20:40Kair
19 lut
CAI16:25Kair
21h 40min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 160 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
12 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
22h 20min
1 przesiadka
CAI02:35Kair
19 lut
CAI16:25Kair
21h 40min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 164 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Egipt oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Egipt, takie jak Air Cairo, Ukraine International Airlines i Enter Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Egipt

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena338 zł
Loty Warszawa - Kair
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena926 zł
Loty Warszawa - Hurghada
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena628 zł
Loty Kraków - Hurghada
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena1 033 zł
Loty Kraków - Kair
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena1 303 zł
Loty Warszawa - Marsa Alam
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena1 100 zł
Loty Katowice - Hurghada
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena600 zł
Loty Katowice - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena381 zł
Loty Kraków - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena477 zł
Loty Warszawa - Aleksandria
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena1 065 zł
Loty Poznań - Hurghada
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena687 zł
Loty Katowice - Kair
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena1 390 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Egipt

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Egipt