Tanie loty na trasie Polska – Cleveland od 1 864 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Cleveland-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Cleveland

Najkrótszy czas lotu

21h 37min

Loty bezpośrednie

Brak

Cleveland — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Polska-Cleveland zajmuje 21h 37min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Cleveland. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Cleveland-Hopkins, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Cleveland-Hopkins i Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Cleveland-Hopkins.
Są 2 lotniska w pobliżu Cleveland: Cleveland Cuyahoga County (CGF), Cleveland-Hopkins (CLE)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Cleveland?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Cleveland?

KLM

Delta, KLM i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Cleveland.

Która trasa podróży Polska – Cleveland jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Cleveland-Hopkins

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Cleveland-Hopkins, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Cleveland.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Cleveland

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Cleveland, zmieniając zakładki
Delta
3 wrz
WAW02:00Warszawa Chopina
17h 58min
2 przesiadki
CLE19:58Cleveland-Hopkins
18 wrz
CLE12:35Cleveland-Hopkins
20h 20min
2 przesiadki
WAW08:55Warszawa Chopina
3 195 zł
Znajdź podobne
British Airways
14 lip
WAW14:15Warszawa Chopina
29h 02min
2 przesiadki
CLE19:17Cleveland-Hopkins
31 sie
CLE15:03Cleveland-Hopkins
19h 27min
2 przesiadki
WAW10:30Warszawa Chopina
4 172 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
14 lip
WAW03:35Warszawa Chopina
22h 19min
2 przesiadki
CLE01:54Cleveland-Hopkins
31 sie
CLE15:59Cleveland-Hopkins
44h 11min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Chopina
4 401 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 lip
KRK08:30Kraków Balice
34h 57min
2 przesiadki
CLE19:27Cleveland-Hopkins
4 sie
CLE09:30Cleveland-Hopkins
21h 50min
2 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
4 441 zł
Znajdź podobne
LOT
3 wrz
WAW03:15Warszawa Chopina
22h 39min
2 przesiadki
CLE01:54Cleveland-Hopkins
18 wrz
CLE10:23Cleveland-Hopkins
17h 17min
1 przesiadka
WAW03:40Warszawa Chopina
5 122 zł
Znajdź podobne
United Airlines
14 lip
WAW03:35Warszawa Chopina
32h 13min
2 przesiadki
CLE11:48Cleveland-Hopkins
31 sie
CLE05:01Cleveland-Hopkins
21h 34min
3 przesiadki
WAW02:35Warszawa Chopina
5 651 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Cleveland w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Cleveland w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, KLM i LOT.
Kilka linii lotniczych
17 sie
KRK17:30Kraków Balice
32h 25min
2 przesiadki
CLE01:55Cleveland-Hopkins
1 864 zł
Znajdź podobne
Air France
18 sie
KRK12:30Kraków Balice
36h 23min
2 przesiadki
CLE00:53Cleveland-Hopkins
2 846 zł
Znajdź podobne
KLM
12 sie
KRK12:30Kraków Balice
31h 28min
2 przesiadki
CLE19:58Cleveland-Hopkins
4 253 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Cleveland

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Cleveland
Kilka linii lotniczych
6 lip
WAW08:20Warszawa Chopina
16h 14min
2 przesiadki
CLE00:34Cleveland-Hopkins
14 lip
CLE08:49Cleveland-Hopkins
16h 56min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Chopina
3 706 zł
Znajdź podobne
American Airlines
7 lip
WAW04:55Warszawa Chopina
21h 39min
3 przesiadki
CLE02:34Cleveland-Hopkins
25 sie
CLE07:31Cleveland-Hopkins
17h 29min
2 przesiadki
WAW01:00Warszawa Chopina
7 587 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
WAW02:30Warszawa Chopina
18h 38min
2 przesiadki
CLE21:08Cleveland-Hopkins
25 sie
CLE02:15Cleveland-Hopkins
32h 40min
2 przesiadki
WAW10:55Warszawa Chopina
4 365 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
7 lip
WAW13:10Warszawa Chopina
35h 41min
3 przesiadki
CLE00:51Cleveland-Hopkins
25 sie
CLE06:58Cleveland-Hopkins
28h 47min
3 przesiadki
WAW11:45Warszawa Chopina
16 993 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
WAW12:45Warszawa Chopina
24h 47min
1 przesiadka
CLE13:32Cleveland-Hopkins
14 lip
CLE06:26Cleveland-Hopkins
21h 14min
1 przesiadka
WAW03:40Warszawa Chopina
10 110 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
WAW08:15Warszawa Chopina
15h 01min
1 przesiadka
CLE23:16Cleveland-Hopkins
25 sie
CLE06:26Cleveland-Hopkins
21h 14min
1 przesiadka
WAW03:40Warszawa Chopina
10 921 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Cleveland

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Cleveland z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
DeltaCenaOd 2 747 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Delta
KLMCenaOd 2 935 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM
LOTCenaOd 4 338 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Polska – Cleveland

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Cleveland
LOT
3 wrz
WAW03:15Warszawa Chopina
22h 39min
2 przesiadki
CLE01:54Cleveland-Hopkins
18 wrz
CLE10:23Cleveland-Hopkins
17h 17min
1 przesiadka
WAW03:40Warszawa Chopina
5 122 zł
Znajdź podobne
LOT
3 wrz
WAW12:40Warszawa Chopina
13h 14min
1 przesiadka
CLE01:54Cleveland-Hopkins
18 wrz
CLE10:23Cleveland-Hopkins
17h 17min
1 przesiadka
WAW03:40Warszawa Chopina
5 718 zł
Znajdź podobne
LOT
14 lip
WAW08:20Warszawa Chopina
17h 34min
1 przesiadka
CLE01:54Cleveland-Hopkins
31 sie
CLE06:26Cleveland-Hopkins
21h 14min
1 przesiadka
WAW03:40Warszawa Chopina
10 253 zł
Znajdź podobne

Loty TAP AIR PORTUGAL: Polska – Cleveland

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Polska – Cleveland
TAP AIR PORTUGAL
7 lip
WAW13:10Warszawa Chopina
35h 41min
3 przesiadki
CLE00:51Cleveland-Hopkins
25 sie
CLE06:58Cleveland-Hopkins
28h 47min
3 przesiadki
WAW11:45Warszawa Chopina
16 993 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
6 lip
WAW13:10Warszawa Chopina
35h 41min
3 przesiadki
CLE00:51Cleveland-Hopkins
14 lip
CLE03:00Cleveland-Hopkins
23h 00min
2 przesiadki
WAW02:00Warszawa Chopina
21 179 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
6 lip
WAW13:10Warszawa Chopina
35h 41min
3 przesiadki
CLE00:51Cleveland-Hopkins
14 lip
CLE06:48Cleveland-Hopkins
28h 57min
3 przesiadki
WAW11:45Warszawa Chopina
26 700 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Cleveland-Hopkins oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Cleveland-Hopkins, takie jak KLM, Delta i LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Cleveland

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Cleveland
Najkrótszy czas lotu16h 14min
Najniższa cena3 092 zł
Loty Warszawa - Cincinnati
Najkrótszy czas lotu18h 01min
Najniższa cena4 374 zł
Loty Warszawa - Dayton
Najkrótszy czas lotu29h 12min
Najniższa cena4 275 zł
Loty Katowice - Cleveland
Najkrótszy czas lotu21h 37min
Najniższa cena3 500 zł
Loty Warszawa - Akron
Najkrótszy czas lotu14h 56min
Najniższa cena9 872 zł
Loty Wrocław - Cincinnati
Najkrótszy czas lotu23h 03min
Najniższa cena5 288 zł
Loty Kraków - Dayton
Najkrótszy czas lotu36h 51min
Najniższa cena4 723 zł
Loty Kraków - Columbus
Najkrótszy czas lotu32h 28min
Najniższa cena4 387 zł
Loty Wrocław - Cleveland
Najkrótszy czas lotu23h 19min
Najniższa cena5 239 zł
Loty Kraków - Cleveland
Najkrótszy czas lotu34h 57min
Najniższa cena4 441 zł
Loty Katowice - Columbus
Najkrótszy czas lotu18h 49min
Najniższa cena3 361 zł
Loty Katowice - Dayton
Najkrótszy czas lotu35h 12min
Najniższa cena4 208 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Cleveland

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Cleveland

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Cleveland jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Cleveland i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Cleveland tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Polska – Cleveland momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Cleveland, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.