Tanie loty na trasie Polska – Kluż-Napoka od 71 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kluż-Napoka-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Kluż-Napoka
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Polska-Kluż-Napoka zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Kluż-Napoka. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kluż-Napoka, Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Kluż-Napoka i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Kluż-Napoka.
Kluż-Napoka — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kluż-Napoka: Kluż-Napoka (CLJ)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Kluż-Napoka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Kluż-Napoka?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Kluż-Napoka.

Która trasa podróży Polska – Kluż-Napoka jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Kluż-Napoka

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Kluż-Napoka, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Kluż-Napoka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Kluż-Napoka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kluż-Napoka, zmieniając zakładki
LOT
23 kwi
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 40min
CLJ08:25Kluż-Napoka
26 kwi
CLJ10:00Kluż-Napoka
1h 35min
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
17 mar
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
8h 20min
1 przesiadka
CLJ21:50Kluż-Napoka
20 mar
CLJ02:20Kluż-Napoka
11h 10min
1 przesiadka
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
16 lut
KRK06:15Kraków Balice
7h 10min
1 przesiadka
CLJ13:25Kluż-Napoka
23 lut
CLJ01:20Kluż-Napoka
18h 25min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
LOT
12 mar
WAW09:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 35min
CLJ11:25Kluż-Napoka
15 mar
CLJ14:05Kluż-Napoka
1h 35min
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
18 mar
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
8h 20min
1 przesiadka
CLJ21:50Kluż-Napoka
20 mar
CLJ02:20Kluż-Napoka
11h 10min
1 przesiadka
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
12 mar
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 20min
1 przesiadka
CLJ13:20Kluż-Napoka
15 mar
CLJ08:45Kluż-Napoka
11h 25min
1 przesiadka
WAW20:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Kluż-Napoka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Kluż-Napoka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa, Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
24 lut
KRK01:10Kraków Balice
15h 00min
1 przesiadka
CLJ16:10Kluż-Napoka
Ryanair
8 lut
POZ02:00Poznań Ławica
13h 50min
1 przesiadka
CLJ15:50Kluż-Napoka
Kilka linii lotniczych
24 lut
KRK02:20Kraków Balice
18h 30min
2 przesiadki
CLJ20:50Kluż-Napoka

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kluż-Napoka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kluż-Napoka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 305 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 520 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Wizz Air: Polska – Kluż-Napoka

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Kluż-Napoka
Wizz Air
17 mar
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
8h 20min
1 przesiadka
CLJ21:50Kluż-Napoka
20 mar
CLJ02:20Kluż-Napoka
11h 10min
1 przesiadka
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
18 mar
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
8h 20min
1 przesiadka
CLJ21:50Kluż-Napoka
20 mar
CLJ02:20Kluż-Napoka
11h 10min
1 przesiadka
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
12 mar
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 20min
1 przesiadka
CLJ13:20Kluż-Napoka
15 mar
CLJ08:45Kluż-Napoka
11h 25min
1 przesiadka
WAW20:10Warszawa Lotnisko Chopina

Loty LOT: Polska – Kluż-Napoka

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Kluż-Napoka
LOT
23 kwi
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 40min
CLJ08:25Kluż-Napoka
26 kwi
CLJ10:00Kluż-Napoka
1h 35min
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
12 mar
WAW09:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 35min
CLJ11:25Kluż-Napoka
15 mar
CLJ14:05Kluż-Napoka
1h 35min
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
4 cze
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 40min
CLJ08:25Kluż-Napoka
8 cze
CLJ13:55Kluż-Napoka
1h 35min
WAW15:30Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Kluż-Napoka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Kluż-Napoka, takie jak LOT i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Kluż-Napoka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena186 zł
Loty Warszawa - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena194 zł
Loty Wrocław - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena250 zł
Loty Katowice - Timiszoara
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena258 zł
Loty Lublin - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu29h 20min
Najniższa cena738 zł
Loty Katowice - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena226 zł
Loty Warszawa - Kluż-Napoka
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena210 zł
Loty Kraków - Timiszoara
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena262 zł
Loty Poznań - Kluż-Napoka
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena722 zł
Loty Poznań - Bukareszt
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena889 zł
Loty Wrocław - Timiszoara
Najkrótszy czas lotu33h 25min
Najniższa cena417 zł
Loty Warszawa - Konstanca
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena2 091 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Kluż-Napoka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Kluż-Napoka

Loty do innych miast: Rumunia

Kluż-Napoka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju