Tanie loty Polska - Cincinnati od 2 754 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Cincinnati-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Cincinnati
Najkrótszy czas lotu15h 24minNajszybszy lot Polska-Cincinnati zajmuje 15h 24min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Cincinnati. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Cincinnati Cinci./N. Kentucky, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Cincinnati Cinci./N. Kentucky i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Cincinnati Cinci./N. Kentucky.
Cincinnati — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Cincinnati: Cincinnati (LUK), Cincinnati Cinci./N. Kentucky (CVG)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Cincinnati?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Cincinnati?

Air France

Air France to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Cincinnati.

Która trasa podróży Polska – Cincinnati jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Cincinnati Cinci./N. Kentucky

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Cincinnati Cinci./N. Kentucky, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Cincinnati.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Cincinnati

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Cincinnati, zmieniając zakładki
Lufthansa
13 lis
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
20h 39min
2 przesiadki
CVG00:59Cincinnati Cinci./N. Kentucky
20 lis
CVG10:50Cincinnati Cinci./N. Kentucky
14h 45min
2 przesiadki
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 754 zł
Znajdź podobne
American Airlines
13 lis
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
26h 51min
3 przesiadki
CVG10:36Cincinnati Cinci./N. Kentucky
20 lis
CVG11:12Cincinnati Cinci./N. Kentucky
20h 38min
2 przesiadki
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
3 578 zł
Znajdź podobne
SAS
1 gru
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
23h 35min
2 przesiadki
CVG00:35Cincinnati Cinci./N. Kentucky
5 gru
CVG08:35Cincinnati Cinci./N. Kentucky
22h 40min
2 przesiadki
GDN07:15Gdańsk Rębiechowo
3 625 zł
Znajdź podobne
United Airlines
23 lut
KRK01:00Kraków Balice
16h 38min
2 przesiadki
CVG17:38Cincinnati Cinci./N. Kentucky
27 lut
CVG06:26Cincinnati Cinci./N. Kentucky
16h 24min
2 przesiadki
KRK22:50Kraków Balice
3 898 zł
Znajdź podobne
Air Canada
13 lis
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
30h 21min
3 przesiadki
CVG10:41Cincinnati Cinci./N. Kentucky
20 lis
CVG05:30Cincinnati Cinci./N. Kentucky
21h 10min
3 przesiadki
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
4 235 zł
Znajdź podobne
SAS
1 gru
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
23h 35min
2 przesiadki
CVG00:35Cincinnati Cinci./N. Kentucky
5 gru
CVG08:35Cincinnati Cinci./N. Kentucky
22h 40min
2 przesiadki
GDN07:15Gdańsk Rębiechowo
3 633 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Cincinnati

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Cincinnati z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air France
CenaOd 2 965 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Cincinnati Cinci./N. Kentucky oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Cincinnati Cinci./N. Kentucky, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Air France.


Alternatywne trasy Polska-Cincinnati

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Cleveland
Najkrótszy czas lotu17h 34min
Najniższa cena3 126 zł
Loty Gdańsk - Cincinnati
Najkrótszy czas lotu23h 35min
Najniższa cena3 633 zł
Loty Kraków - Cleveland
Najkrótszy czas lotu15h 25min
Najniższa cena3 728 zł
Loty Wrocław - Cincinnati
Najkrótszy czas lotu18h 01min
Najniższa cena3 795 zł
Loty Kraków - Dayton
Najkrótszy czas lotu17h 17min
Najniższa cena4 646 zł
Loty Kraków - Cincinnati
Najkrótszy czas lotu16h 07min
Najniższa cena4 757 zł
Loty Wrocław - Cleveland
Najkrótszy czas lotu15h 54min
Najniższa cena4 963 zł
Loty Katowice - Dayton
Najkrótszy czas lotu18h 34min
Najniższa cena5 105 zł

Podobne loty: Polska – Cincinnati

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Cincinnati