Tanie loty Polska - Bordeaux

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Polska - Bordeaux

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Bordeaux, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
27 sty
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
BOD
08:40
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
31 sty
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
KRK
08:45
Lotnisko Kraków Balice
162 PLN
Ryanair
Ryanair
14 lut
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
BOD
08:40
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
17 lut
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
KRK
08:45
Lotnisko Kraków Balice
189 PLN
Ryanair
Ryanair
10 sty
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
BOD
08:40
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
13 sty
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
KRK
08:45
Lotnisko Kraków Balice
247 PLN
Ryanair
Ryanair
30 gru
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
BOD
08:40
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
02 sty
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
KRK
08:45
Lotnisko Kraków Balice
355 PLN
Brussels Airlines
Brussels Airlines
28 maj
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
20h 35min
1 przesiadka
BOD
02:35
+1
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Brussels Airlines
01 cze
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
7h 40min
1 przesiadka
WAW
13:40
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
609 PLN
Air France
Air France
28 maj
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
9h 05min
2 przesiad.
BOD
15:05
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Air France
01 cze
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 40min
KRK
08:40
Lotnisko Kraków Balice
613 PLN
Ryanair
Ryanair
27 sty
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
BOD
08:40
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
31 sty
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
KRK
08:45
Lotnisko Kraków Balice
162 PLN
Ryanair
Ryanair
14 lut
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
BOD
08:40
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
17 lut
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
KRK
08:45
Lotnisko Kraków Balice
189 PLN
Ryanair
Ryanair
10 sty
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
BOD
08:40
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
13 sty
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
KRK
08:45
Lotnisko Kraków Balice
247 PLN
Ryanair
Ryanair
30 gru
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
BOD
08:40
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
Ryanair
02 sty
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
KRK
08:45
Lotnisko Kraków Balice
355 PLN
KLM
KLM
28 gru
06:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 25min
1 przesiadka
BOD
11:25
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
KLM
03 sty
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
2h 45min
KRK
08:45
Lotnisko Kraków Balice
1 353 PLN
easyJet
easyJet
28 maj
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
5h 00min
1 przesiadka
BOD
11:00
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
easyJet
31 maj
06:00
BOD
Lotnisko Bordeaux-Mérignac
6h 40min
1 przesiadka
WAW
12:40
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
725 PLN

Alternatywne trasy Polska-Bordeaux

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - La Rochelle
Najkrótszy czas lotu
14h 20min
Najniższa cena
443 PLN
Kraków - Biarritz
Najkrótszy czas lotu
5h 05min
Najniższa cena
875 PLN
Warszawa - Biarritz
Najkrótszy czas lotu
7h 35min
Najniższa cena
914 PLN
Gdańsk - Pau
Najkrótszy czas lotu
22h 15min
Najniższa cena
960 PLN
Katowice - La Rochelle
Najkrótszy czas lotu
19h 05min
Najniższa cena
1 858 PLN
Gdańsk - Biarritz
Najkrótszy czas lotu
29h 50min
Najniższa cena
2 421 PLN
Kraków - Pau
Najkrótszy czas lotu
11h 15min
Najniższa cena
2 613 PLN
Warszawa - La Rochelle
Najkrótszy czas lotu
18h 10min
Najniższa cena
2 918 PLN
Zobacz więcej

Polska - loty do:

*Ceny lotów do: Bordeaux to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.