Tanie loty na trasie Polska – Alghero od 95 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Alghero-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Alghero

Najkrótszy czas lotu

2h 20min

Loty bezpośrednie

Brak

Alghero — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Alghero zajmuje 2h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Alghero. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Alghero-Fertilia, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Alghero-Fertilia i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Alghero-Fertilia.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Alghero: Alghero-Fertilia (AHO)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Alghero?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Alghero?

Wizz Air

ITA Airways, Ryanair i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Alghero.

Która trasa podróży Polska – Alghero jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Alghero-Fertilia

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Alghero-Fertilia, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Alghero.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Alghero

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Alghero, zmieniając zakładki
Ryanair
7 cze
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
11h 30min
1 przesiadka
AHO03:25Alghero-Fertilia
14 cze
AHO11:00Alghero-Fertilia
8h 45min
1 przesiadka
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
21 cze
KRK16:40Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
AHO03:50Alghero-Fertilia
22 cze
AHO19:40Alghero-Fertilia
18h 00min
1 przesiadka
KRK13:40Kraków Balice
Wizz Air
4 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
2h 35min
AHO04:35Alghero-Fertilia
8 cze
AHO14:10Alghero-Fertilia
2h 35min
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
9 cze
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
10h 30min
1 przesiadka
AHO03:00Alghero-Fertilia
16 cze
AHO19:15Alghero-Fertilia
24h 35min
1 przesiadka
KTW19:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
9 cze
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
10h 30min
1 przesiadka
AHO03:00Alghero-Fertilia
16 cze
AHO19:15Alghero-Fertilia
24h 35min
1 przesiadka
KTW19:50Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
21 cze
KRK16:40Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
AHO03:50Alghero-Fertilia
28 cze
AHO05:45Alghero-Fertilia
33h 50min
2 przesiadki
KRK15:35Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Alghero w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Alghero w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
7 cze
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
11h 30min
1 przesiadka
AHO03:25Alghero-Fertilia
Kilka linii lotniczych
23 cze
KTW16:10Katowice-Pyrzowice
25h 30min
2 przesiadki
AHO17:40Alghero-Fertilia
Wizz Air
8 cze
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
AHO13:35Alghero-Fertilia

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Alghero

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Alghero
Kilka linii lotniczych
2 cze
KTW16:10Katowice-Pyrzowice
25h 30min
2 przesiadki
AHO17:40Alghero-Fertilia
14 cze
AHO11:00Alghero-Fertilia
8h 45min
1 przesiadka
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
31 maj
KRK03:55Kraków Balice
13h 20min
1 przesiadka
AHO17:15Alghero-Fertilia
2 cze
AHO15:05Alghero-Fertilia
3h 45min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
Wizz Air
1 cze
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
AHO13:35Alghero-Fertilia
4 cze
AHO05:10Alghero-Fertilia
2h 35min
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
2 cze
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
AHO03:00Alghero-Fertilia
4 cze
AHO05:10Alghero-Fertilia
2h 35min
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
2 cze
KRK15:00Kraków Balice
26h 40min
2 przesiadki
AHO17:40Alghero-Fertilia
14 cze
AHO07:25Alghero-Fertilia
12h 15min
1 przesiadka
KRK19:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 cze
KTW16:10Katowice-Pyrzowice
25h 30min
2 przesiadki
AHO17:40Alghero-Fertilia
14 cze
AHO05:45Alghero-Fertilia
29h 30min
2 przesiadki
KTW11:15Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Alghero

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Alghero z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 61 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 126 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,9

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
ITA AirwaysCenaOd 841 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways

Loty Ryanair: Polska – Alghero

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Alghero
Ryanair
7 cze
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
11h 30min
1 przesiadka
AHO03:25Alghero-Fertilia
14 cze
AHO11:00Alghero-Fertilia
8h 45min
1 przesiadka
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
9 cze
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
10h 30min
1 przesiadka
AHO03:00Alghero-Fertilia
16 cze
AHO19:15Alghero-Fertilia
24h 35min
1 przesiadka
KTW19:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
9 cze
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
10h 30min
1 przesiadka
AHO03:00Alghero-Fertilia
16 cze
AHO19:15Alghero-Fertilia
24h 35min
1 przesiadka
KTW19:50Katowice-Pyrzowice

Loty Wizz Air: Polska – Alghero

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Alghero
Wizz Air
1 cze
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
AHO13:35Alghero-Fertilia
4 cze
AHO05:10Alghero-Fertilia
2h 35min
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
4 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
2h 35min
AHO04:35Alghero-Fertilia
8 cze
AHO14:10Alghero-Fertilia
2h 35min
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
1 cze
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
AHO13:35Alghero-Fertilia
8 cze
AHO14:10Alghero-Fertilia
2h 35min
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Alghero-Fertilia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Alghero-Fertilia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air i ITA Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Alghero

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena271 zł
Loty Warszawa - Olbia
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena409 zł
Loty Poznań - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena336 zł
Loty Katowice - Alghero
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena237 zł
Loty Kraków - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena241 zł
Loty Kraków - Olbia
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena375 zł
Loty Warszawa - Alghero
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena388 zł
Loty Kraków - Alghero
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena254 zł
Loty Katowice - Cagliari
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena284 zł
Loty Wrocław - Cagliari
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena379 zł
Loty Katowice - Olbia
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena289 zł
Loty Poznań - Olbia
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena504 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Alghero

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Alghero

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Alghero.

Loty na trasie Polska – Alghero z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Polska – Alghero, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Alghero. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.